تعداد مطالب : 201
تعداد نظرات : 137
زمان آخرین مطلب : 2959روز قبل

راهنماي ارسال ايميل از طريق موبايل و به وسيله سرويس SMS

متن زير را در بخش پيغـام گوشي موبايل خود تايپ نماييد:

EM MAIL-BOX SUBJECT Mail-Body
شمـاره تلفن زير را به عنوان گيرنده وارد كنيد:

09111110000

توضيح: MAIL-BOX در اين پيغام، نشاني ايميل گيرنده مي‌باشد. همچنين به جاي SUBJECT نيز موضوع ايميل، و به جاي Mail-Body نيز متن ايميل مورد نظر خود را بنويسيد.

مثال:
arianaa30@yahoo.COM Hello This is my first email
عبارت بالا، ايميلي با موضوع «Hello» و با متن ايميل «This is my first email» را از طرف
sender_mobile_number@tebyan.ir به نشاني ايميل «info@tebyan.com» ارسال مي‌كند.

توضيح:
فرمت‌هاي ذکر شده در بالا با ارسال کلمه help به کاربر peykasa در Yahoo Messenger قابل دريافت هستند. بنابراين توصيه مي شود همين الآن شناسه Peykasa زا به ليست خود در ياهومسنجر اضافه کنيد!
همچنين از آنجا که برخي کاراکترهاي لازم از جمله @ يا underline در برخي موبايل‌ها وجود ندارند، براي هريک از آنها کاراکتر جايگزيني تعريف شده است که با ارسال help message به peykasa در ياهو مسنجر معرفي مي‌شوند.
--------------------------------

نویسنده : arianaa30

جمعه 16/6/1386 - 16:51
به دامن خداوند پناه بريد و بر او توكّل كنـيد سپاس خداى را آن آشناى ناديده، آفريدگار بى نياز از انديشه، همو كه هميشه پابرجا و برقرار است، از آن زمان كه نه آسمان و سپهرى بوده و نه طبقات اسرارآميز آن، نه شب سياه، نه سكوت دريا، نه كوهساران و درّه ها،نه راههاى پرپيچ و خم، و نه زمين آرام و آرامش بخش و نه آفريدگان ساكن بر آن.
جمعه 16/6/1386 - 16:47
به دامن خداوند پناه بريد و بر او توكّل كنـيد سپاس خداى را آن آشناى ناديده، آفريدگار بى نياز از انديشه، همو كه هميشه پابرجا و برقرار است، از آن زمان كه نه آسمان و سپهرى بوده و نه طبقات اسرارآميز آن، نه شب سياه، نه سكوت دريا، نه كوهساران و درّه ها،نه راههاى پرپيچ و خم، و نه زمين آرام و آرامش بخش و نه آفريدگان ساكن بر آن.
يکشنبه 4/6/1386 - 18:2
خطـبه 88 غروب جاهليّت و سـپيده دم اسلام خداوند پيامبر گرامى اسلام را در شبانگاه غروب پيامبران برانگيخت، در آن روزگار كه امّتها در خواب گران بودند: فتنه ها در جولان، نابسامانى و هرج و مرج رواج، آتش جنگ شعلهور، دنيا غرق تاريكى و فريبكارى; برگ سبز زندگى زرد، و درختان بى برگ و بر، و چشمه ساران در عطش; پرچمهاى هدايت به كهنگى گراييده، و نشانه هاى پستى و پلشتى همه جا گسترده شده; دنيا با چهره اى زشت و درهم ظاهر گشته، و بر روى طلب كنندگانش عبوس و دژم نگريسته; ميوه اش فتنه و آزار، و غذايش مردار; درونش ترس و برونش مرگ. اى بندگان خدا، به خود آييد و پند گيريد و كردار پدران و برادرانتان را به ياد آريد كه در گرو آن، و درگير پاداش آنند. به جانم سوگند، هنوز زمان زيادى بر شما و ايشان نگذشته و روزگار درازى ميانتان فاصله نيفتاده است، و شمايان امروز از روزى كه در پشت پدرانتان بوديد، زياد دور نشده ايد. به خدا سوگند، هر آنچه پيامبر اكرم به گوش نياكانتان رسانده من امروز به شما گوشزد كنم، و قدرت شنوايى تان امروز كمتر از توان شنوايى آنان در ديروز نيست و همان ديده و دلى كه بدانان داده شده بود، امروز به شما داده شده است و آنچه شما در زمان خود دريافتيد، آنان از آن بى خبر نبودند. به خدا سوگند، بصيرت و آگاهى آنان كم از شما نبود و شما را به امتيازى ممتاز نكردند كه آنان را از آن محروم داشته باشند. بى ترديد بلايا بر شما آزاردهنده و جانكاه فرود آمد و شما را بر مركب نااستوار و زخم خورده اى برنشاند. پس بهوش باشيد آنچه فريب خوردگان را فريفت شما را نفريبد، كه دنياى فريبا سايه اى زودگذر و پايانى نزديك است.
يکشنبه 4/6/1386 - 18:2

اگر رنگ نوشته هاي يك صفحه باعث ناخوانا شدن آن شده است چه كنيم؟  

وقتي صفحه اي را باز كرديد به view برويد و گزينه internet option را انتخاب كنيد. در صفحه اي كه باز ميشود روي كليد colors در پايين صفحه كليك كنيد. به جعبه colors در اين صفحه دقت كنيد. علامت چك مارك را از كنار عبارت use windows colors برداريد و سپس رنگ نوشته ها (text) و زمينه (background) را مطابق نظر خود تغيير داده و ok بزنيد. البته دقت كنيد از اين پس همواره شما رنگ نوشته ها و زمينه را در تمام صفحات وب اينطور خواهيد ديد، مگر باز گرديد و دوباره كنار عبارت use windows colors علامت چك مارك را بگذاريد.! ------------ Arianaa30

يکشنبه 4/6/1386 - 18:1
در واقع بايد گفت امان از اين طراحان صفحات وب كه هنوز ول كن فريم نيستند، بابعضي سايتها براي ورود به آنها، از شما آدرس ايميل مي خواهند. ولي آدرس خود را به هر كسي ندهيد. فقط اگر قرار است بعدا ارتباط شما با سايت از طريق ايميل باشد به آنها آدرس ايميل خود را بدهيد. بسياري از سايتها فرق آدرس ايميل واقعي با جعلي را نمي فهمند، پس مي توانيد به آنها آدرس ايميلي مثل salam@tebyan.com را بدهيد! در غير اينصورت منتظر دهها ايميل از سايتهاي تبليغاتي باشيد. ! ------------ Arianaa30
يکشنبه 4/6/1386 - 18:0
براي اين كار لازم نيست كل صفحه را save كنيد . در اين صورت كافيست توسط موس، كرزر را روي عكس ببريد، سپس كليك راست كنيد و از داخل صفحه اي كه باز مي شود، گزينه save picture را انتخاب كنيد. ! ------------ Arianaa30
يکشنبه 4/6/1386 - 17:59
بله منهم چندين بار اين وسوسه به سراغم آمده . اما چطور مي توان فايل موسيقي يا صدا پس زيمه يك سايت را براي خود save كرد؟ روي صفحه اي كه خواستار صداي پس زمينه آن هستيد برويد. كليك راست كنيد، و روي Source برويد و كليد موس را رها كنيد تا صفحه Source باز شود.در اين صفحه به دنبال عبارت bgsound بگرديد. وقتي آن را يافتيد جلوي آن نام فايلي مي بينيد، مثلا به صورت pop.mid اين نام را برداريد و در جعبه آدرس سايت، آخرين عبارت (كه پس از آخرين / آمده است) را حذف كرده و بجايش اين نام را يعني pop.mid را تايپ كنيد و نهايتا كليد enter را بزنيد. فايل صوتي آماده است! ------------ Arianaa30
يکشنبه 4/6/1386 - 17:58
گاهي وارد يك صفحه اي مي شويم كه پر از مطالب مختلف است. مي خواهيم ببينيم توي اين صفحه راجع به مثلا ايران صحبتي شده يا خير، به عبارت ديگر آيا در اين صفحه كلمه "ايران" آمده است يا خير.كافيست در مرورگرIE (يعني Internet explorer) كليد View و سپس گزينه Find را انتخاب كنيم. در صفحه اي كه باز مي شود كلمه IRAN را تايپ كنيد، و كليد Find را فشار دهيد. اگر اين كلمه در صفحه موجودباشد آن كلمه در وسط صفحه آورده شده و هاي لايت مي شود. با فشردن مكرر كليد Find ديگر كلمات مورد جستجو در صفحه آورده مي شود. .
يکشنبه 4/6/1386 - 17:57
اگر وارد صفحه اول يك سايت شلوغ كه داراي تعداد زيادي لينك ، انواع جعبه ها و كادرهاي مختلف در نقاط مختلف صفحه مي باشد، شديد، بجاي صرف زمان زياد براي درك صفحه، سريعا به بالا يا به سمت چپ صفحه نگاه كنيد، ببينيد آياكليدي به نام site map دارد يا خير، اگر چنين كليدي نبود كه بايد پيه مطالعه كامل صفحه اول را به تن بماليد. ولي اگر چنين كليدي موجود بود با زدن آن به صفحه اي مي رويد كه در آن تمام لينك هاي موجود در سايت بصورت فهرست آورده شده است. با خواندن آن مي توانيد سريعا بفهميد ، در سايت چه صفحاتي با چه موضوعاتي موجود است.
يکشنبه 4/6/1386 - 17:57