azemandias ( تعداد مطالب : 240 ) ( تعداد نظرات : 2 )

جلسه تکریم و معارفه مدیریت امور شعب استان های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل بانک ایران زمین با حضور معاون عملیات بانکی، مدیریت امور شعب استان ها، معاونین استان و تمامی همکاران ستاد و صف در این استان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، هادی قدیمی معاون عملیات بانکی، بانک ایران زمین، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرسابق امور شعب استان های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل این بانک و خیر مقدم به "رسول اسدی" مدیر جدید این استان ها، خواستار تلاش بیش از پیش همکاران در راستای تحقق اهداف بانک شد.

وی ضمن تاکید بر حمایت از رونق تولید، بر تلاش شعب برای جذب منابع ارزان تاکید کرد و گفت: از این طریق می توان با ارائه طرح های مختلف از طرح های رونق تولید و کارآفرینی حمایت کرد.

قدیمی گفت: صدور ضمانت نامه و گشایش اعتباری اسنادی باید در دستور کار شعب قرار گیرد زیرا این امر به طور حتم با تلاش و مساعی کارکنان در این زمینه محقق می شود.

وی در ادامه به اهمیت موضوع آموزش و ارتقاء کیفی آموزش تأکید فراوان کرد و افزود: کارکنان باید خود را با استراتژی بانک که حول محور بانکداری دیجیتال است همگام کنند تا بانک به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای مشتریان در عصر تکنولوژی باشد.

در ادامه حسینی کناروئی به ارائه آمار کلی و جامع استان پرداخت و رتبه و جایگاه مدیریت را در بین سایر مناطق مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و نقاط ضعف و قوت استان را بررسی کردند.

در پایان این جلسه شهرود مدیرسابق استان در خصوص عملکرد 3 ساله خود به ارائه گزارش و آمار پرداخت.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
دوشنبه 25/6/1398 - 15:40
امیرمحسن سلطان احمدی ( تعداد مطالب : 24 ) ( تعداد نظرات : 0 )

مرتضی نجفی قدسی مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی در حمایت از اقدامات حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در مبارزه با مفاسد اقتصادی را تحت عنوان " لزوم استمرار قاطعیت دستگاه قضایی با مفسدان اقتصادی" یاداشتی را مرقوم نمود که در ادامه متن کامل این یاداشت از نظرتان می گذرد.


*ایجاد عدالت اجتماعی و مبارزه با تکاثرطلبان از اهداف نظام اسلامی

جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ملت ایران در ذات خود بر علیه ظلم و ستم شکل گرفته است که بخش مهمی از آن در عرصه اقتصادی است و ایجاد قسط و عدل و عدالت اجتماعی و مبارزه با تکاثرطلبان از اهداف نظام اسلامی محسوب می شود.

مواضع انقلابی و سرسخت حضرت امام(رض) در مبارزه با کاخ نشینان و حمایت پیوسته از مستضعفان و کوخ نشینان هیچگاه از یاد نمیرود و بحمدالله خلف صالح او نیز در قول و عمل همواره همین رویه را اتخاذ کرده و پرچم مبارزه با فساد و مخصوصا چپاولگری و فساداقتصادی را سالها پیش برافراشته اند و در هر دوره ای به دولتهای مختلف تذکرات و تاکیدات خاصی در این رابطه داشته اند.

اینکه آیا نظام جمهوری اسلامی در این عرصه چقدر موفق بوده است قابل تحلیل و ارزیابی است، گرچه هیچگاه این مهم از نگاه رهبران نظام مغفول نبوده و حتی خط شاخص هم محسوب می شده اما آنچه مبرهن است در برهه هایی بعضی از دولتها تحت عنوان توسعه و پیشرفت گاهی چوب حراج به ثروتهای عمومی زدند و خصوصی سازی به معنای اینکه گردش اصلی اقتصاد در اختیار مردم باشد را به اشتباه و با "ثمن بخس" در اختیار عده ای معدود گذاشته و بدین صورت با رانت های بوجود آمده کم کم فاصله ای طبقاتی بین آنان و مردم پدید آمد.

*تاکیدات مقام معظم رهبری در ایجاد نظامی عدالت گستر

آنچه مسلم است نظام جمهوری اسلامی این انحراف و بی عدالتی را برنمی‌تابد و عتاب های مکرر رهبری معظم انقلاب در مبارزه با مفسدان اقتصادی در همین راستا بوده تا نظام جمهوری اسلامی همواره نظامی عدالت گستر و حامی محرومان و مستضعفان باشد.

 

*اقدامات متقدرانه رئیس جدید دستگاه قضا در مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی

از هنگامی که حضرت حجت الاسلام والمسلمین رئیسی بر ریاست دستگاه قضایی کشور منصوب شدند بلافاصله مبارزه جدی با مفسدان اقتصادی آغاز شد و ایشان این مبارزه را از درون قوه قضاییه آغاز کرد، بطوری که جمع کثیری از قضات فاسد و آلوده را اخراج و مواخذه کرده و اکنون کسی جرات رشوه گیری در دستگاه قضایی را ندارد چون می داند اگر این کار را بکند نه تنها آبرویش رفته بلکه عقوبت سختی در انتظار اوست و این مهم نقطه آغاز تحول در قوه قضاییه است تا این قوه بر مبنای گسترش عدالت و حافظ حقوق عامه مردم باشد نه اینکه یاور و کارچاق کن مفسدان اقتصادی باشد!

 

با شروع اقدامات مبارزه با فساد قوه قضاییه، به این سئوال عمومی توده های مردم که چرا جمهوری اسلامی با اختلاسگران و مفسدان اقتصادی برخورد قاطعی نمی‌کند تا ریشه آنها را برکند؟ پاسخ مناسبی داده شد و کم‌کم ناامیدی مردم به امیدواری تبدیل شد و تلاش دشمنان که می خواستند القاء کنند جمهوری اسلامی در فساد غوطه ور شده و راه نجاتی ندارد را هم نقش برآب کرد و قابلیت و توانمندی عناصر مومن و مخلص انقلاب اسلامی را در مواجهه با فساد اقتصادی بخوبی نشان داد.

 

مبارزه ای که در همین مدت کوتاه قوه قضاییه توانسته است با مفسدان اقتصادی داشته باشد بسیار مهم و اثرگذار بوده و ضمن حفظ و حراست از بیت المال و ثروتهای عمومی در جهت منافع عامه و ایجاد امیدواری مجدد در وفاداران انقلاب اسلامی، آرامش مقطعی و ساختگی مفسدان اقتصادی را به هم ریخته و از خوف شمشیر عدالت به خود می لرزند گرچه همین اقدامات مختصر آغاز راه بوده و ما نیازمند مبارزه جدی تر و قاطع تر دستگاه قضایی با مفسدان اقتصادی هستیم، در کشور چین که شاید اولین یا دومین اقتصاد جهانی را داشته باشد، مجازات مفسدان اقتصادی اعدام است و لذا در آنجا کسی جرات رانت خواری و رشوه خواری را ندارد پس چطور بعضی ها همین مبارزه مختصر با مفسدان اقتصادی را برنتافته و برای کند کردن حرکت قوه قضاییه اعلام می‌کنند که : "فساد و رانت با بگیر و ببند و دادگاه که ازبین نمی رود" !!!

 

ظاهرا گویندگان این مطلب از حکمی که بزودی بر پرونده فساد اقتصادی نزدیکانشان صادر می شود نگرانند!!

 

*مبارزه قاطع دسنگاه قضا تنها راه نجات نظام ازمنجلاب فساد اقتصادی

همگان این را بدانند که تنها راه نجات جمهوری اسلامی از منجلاب اقتصادی پدید آمده مبارزه قاطع دستگاه قضایی با مفسدان اقتصادی است که بحمدالله این حرکت آغاز شده ولی نباید به این سخنان توجهی کرد بلکه با این اظهارات بدانید که تیر را به هدف زده و بر اقدامات قاطع خود بیفزایید و رضایتمندی خدا و توده های مردم از رضاستمندی اینان بالاتر است.

 

امروزه اقدامات ضد فساد جناب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تمامی مرزبندی ها و خط و خطوط سیاسی کاذب چپ و راست را به هم ریخته و به دو جبهه ظالمان و مفسدان اقتصادی از یکسو و عدالت طلبان و حق خواهان از سویی دیگر تبدیل کرده است و طبیعی است که در این مواجهه حق و عدالت پیروز است.

 

*کشیده شدن ترمز ماشین فساد اقتصادی کشور با روی کارمدن آقای رئیسی

آفرین بر پدری که نام فرزندش را ابراهیم گذاشت و مردم ما در این زمان چقدر نیازمند چنین افرادی شجاع و با شهامت و پیراسته از هرگونه تعلقات و ممهز در راه خدمت خالصانه به مردم هستند و ما به جناب آقای رئیسی عرض می‌کنیم که در راهی که آغاز کرده اید همچنان با قدرت پیش روید و از وسوسه خناسان نهراسید، با آمدن شما ترمز شدیدی برای پیشرفت ماشین فساد اقتصادی کشور کشیده شده است و وقت حسابرسی آغاز شده و مسلما کسانی که فعالیت اقتصادی سالم داشته اند، از این اقدامات نه تنها هراسی نداشته بلکه خشنود هم هستند چرا که رقابت در فضای اقتصادی سالم پدید می آید، والا در فضای رانت‌خواری و فساد که رقابت اقتصادی محقق نمی‌شود و قوت و قدرت شما در این مسیر، بسیار تعیین کننده است چرا که فرموده است: »خُذُوا مَا آتَیْنَاكُمْ بِقُوَّةٍ ». 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 10روز قبل
شنبه 16/6/1398 - 15:23
azemandias ( تعداد مطالب : 240 ) ( تعداد نظرات : 2 )

تبدیل شماره های تلفن همراه از اعتباری به دائمی در اپراتور اول تلفن همراه  کشور ممکن شد.

این سرویس که مختص مشترکان اعتباری است، از امروز (11 شهریور) فعال شده تا مشترکان اعتباری نیز با تبدیل سیم کارت خود قادر به دریافت صورتحساب، مانند مشترکان دائمی در پایان هر ماه باشند و از سرویس ها و مزایای سیم کارت های دائمی برخوردار شوند.

تمامی مالکان سیم کارت های اعتباری همراه اول می توانند بدون خرید سیم کارت جدید و تنها با در دست داشتن کارت ملی و سیم کارت فعال به فروشگاه ها، مراکز تلفن ثابت و نمایندگی های این اپراتور مراجعه کرده و نسبت به تبدیل سیم کارت خود با هزینه یکصد هزار تومان که 36 هزار تومان آن بابت تضمین پرداخت است، اقدام کنند.

مشترکانی که علاقه مند به تبدیل سیم کارت خود هستند، باید هزینه مذکور را به عنوان اعتبار اصلی در حساب سیم کارت اعتباری شان داشته باشند؛ در صورتیکه اعتبار موجود در سیم کارت اعتباری بیش از هزینه تبدیل شماره تلفن همراه باشد، مبلغ مازاد در نخستین دوره صورتحساب به حساب بستانکاری مشترک انتقال خواهد یافت.

گفتنی است در صورت وجود هرگونه بسته مصرفی فعال با مدت زمان باقیمانده (در حالتی که حجم مصرفی هم به پایان نرسیده است) روی سیم کارت اعتباری مشترک، در صورتی که آن بسته برای سیم کارت های دائمی نیز قابل ارائه باشد، پس از تبدیل، به شماره دائمی متقاضی منتقل می شود ولی اعتبار هدیه انواع شارژ اعم از شارژ فوق العاده، جوانان و بانوان و همچنین سرویس چتر اضطراری، جمعه های رویایی و بسته های ترکیبی دلخواه به شماره تلفن همراه دائمی منتقل نخواهد شد.

یکی از شرایط لحاظ شده برای استفاده از این سرویس (تبدیل شماره های اعتباری به دائمی)، این است که حداقل می بایست شش ماه از زمان فعالسازی شماره تلفن همراه سپری شده باشد و از سوی دیگر مشترکی که اقدام به تبدیل شماره کرده است، حداقل به مدت شش ماه نمی تواند شماره تلفن همراه دائمی خود را نقل و انتقال دهد.

همچنین پس از تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی، امکان تبدیل مجدد به هیچ وجه وجود نخواهد داشت و پس از آن تمامی مفاد قرارداد اشتراک تلفن های همراه دائمی دارای تضمین پرداخت بر روابط مابین شرکت ارتباطات سیار ایران و مشترکان حاکم خواهد بود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
دوشنبه 11/6/1398 - 17:22
azemandias ( تعداد مطالب : 240 ) ( تعداد نظرات : 2 )

معاون عملیات بانکی، بانک ایران زمین:
در شرایط فعلی، حمایت از تولید باید در اولویت قرار گیرد

🔹معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین، در جمع روسا و کارکنان شعب و ستاد استان گیلان گفت: در شرایط حساس کشور، حمایت از تولید و واحدهای مولد باید در اولویت قرار گیرد و این مهم میسر نمی‌شود مگر با کاهش هزینه‌های عملیاتی و جذب منابع ارزان قیمت و به تبع آن کاهش قیمت تمام شده پول، که زمینه ساز این موضوع خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، هادی قدیمی معاون عملیات بانکی، با اشاره به حمایت‌ها و سرمایه‌گذاری های بانک ایران زمین، در بخش‌های مولد اظهار داشت: امروز کشور در شرایط حساسی قرار دارد، نگاه صحیح به موضوع تولید می‌تواند ضمن بهبود شرایط کشور، زمینه اشتغال بیشتر را فراهم کند و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای تولید و اشتغال را تحقق بخشد.

قدیمی، با بیان این نکته که در کشور ما بانکها به عنوان تأمین کنندگان مالی مطرح هستند افزود: ما باید زمینه را برای تحقق امر حمایت از تولید فراهم کنیم و این مهم میسر نمی‌شود مگر با جذب منابع ارزان قیمت و هدایت صحیح آن در مسیر تولید که موجبات پیشرفت کشور را فراهم خواهد کرد.

در ادامه محمد حسینی کناروئی، مدیر امور شعب استان های بانک ایران زمین ضمن بررسی عملکرد شعب منطقه گفت: از ابتدای سال گذشته امور شعب استان ها کارگروه های تخصصی در تمامی زمینه های جاری بانک ایجاد کرده‌ است که هدف اصلی آن تعامل هرچه بیشتر ستاد با مدیریت و تمامی شعب زیر مجموعه آن است.

حسینی در سخنان خود ضمن تشریح شعار بانک ایران زمین، مروری بر اهداف و برنامه‌های امور شعب در سال 1398 نمود و عملکرد مدیریت استان را مورد بررسی قرار داد.

در این گردهمایی محمد جواد انوجی مدیر شعب استان گیلان گزارش کاملی از وضعیت شعب، جذب منابع، مصارف و مطالبات و بانکداری مدرن ارائه کرد.

گردهمایی مدیران ستادی و شعب استان گیلان بانک ایران زمین با حضور مدیرعامل، معاون عملیات بانکی، مدیری امور شعب استانها، مدیر و کلیه کارکنان استان گیلان برگزار شد.

در حاشیه این گردهمایی مدیرعامل و هیئت همراه از شعب بندر انزلی، غازیان، شریعتی، بازار رشت، منظریه، تختی، بیستون و معلم بازدید کردند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
شنبه 9/6/1398 - 13:46
azemandias ( تعداد مطالب : 240 ) ( تعداد نظرات : 2 )

مدیرعامل بانک ایران زمین:
ما در حال گذار از شیوه ارتباط سنتی بین مشتری و بانک هستیم

مدیرعامل بانک ایران زمین در بازدید از شعب استان گیلان با بیان اینکه شیوه ارتباط بانک با مشتری تغییر کرده است، اظهار داشت: در گذشته ارتباط ما با مشتری مستقیم و فیزیکی بود، اما امروز شاهد آن هستیم که 97 درصد تراکنش‌های مالی خارج از شعب انجام می‌شود و این موضوع نشان از یک تحول بزرگ دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، در این بازدیدها عبدالمجید پورسعید مدیرعامل با بیان اهمیت ارتباط بین مشتری و بانک، گفت: ما در حال گذار از شیوه ارتباط سنتی بین مشتری و بانک هستیم، شعب بانک و بانکداران ارائه‌کننده خدمت به مشتری با نقش‌های جدید همچون مشاوران مالی در شعب حضور خواهند داشت، و این نیازمند تلاش بیشتر همکاران برای بالابردن دانش بانکی خود و مشتریان خواهد بود.و

ی افزود: در شرایط فعلی همکاران ما در شعب باید دانش خود را در خصوص مسائلی مانند بانکداری دیجیتال، فناوری‌های نوین، بلاکچین، بانکداری باز، هوش مصنوعی و ... ارتقاء دهند تا بتوانند در آینده نقش خود را به خوبی ایفا کنند.ب

عبدالمجید پورسعید مدیرعامل با همراهی هادی قدیمی معاون عملیات بانکی، محمد حسینی کناروئی مدیر امور شعب استانها، محمد جواد انوجی مدیر شعب استان گیلان و هیئت همراه از شعب این استان بازدید کردند.  

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
پنج شنبه 7/6/1398 - 12:34
azemandias ( تعداد مطالب : 240 ) ( تعداد نظرات : 2 )

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: زمان‌بندی بانکداری دیجیتال طبق برنامه پیش می‌رود و بانک در سال ۱۴۰۰ یک بانک دیجیتال با مفهوم واقعی آن خواهد بود.

 
به گزارش تبیان، فرهاد اینالویی با اعلام این خبر افزود: با توجه به تغییرات در فضای کسب‌وکار، بررسی مدل‌های مربوطه در بانکداری دیجیتال و تکمیل فرآیندهای مرتبط در اولویت است. بانک ایران‌زمین تصمیم دارد فرآیندهای سمت مشتری را مکانیزه کند. این به آن مفهوم است که مشتریان بانک بتوانند درخواست‌های خود را بدون مراجعه به شعبه انجام دهند.

وی ادامه داد: این درخواست‌ها می‌تواند شامل درخواست تسهیلات، درخواست دسته چک، ضمانت‌نامه، LC داخلی، انواع کارت‌ها، تمکن مالی و سایر خدمات بانکی باشد.

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین با بیان اینکه هدف‌گذاری بانکداری دیجیتال با تعریف بیش از ۱۶۰ پروژه از سه سال قبل آغاز شده، تصریح کرد: امسال تعداد قابل‌توجهی از پروژه‌های مرتبط با بانکداری دیجیتال بانک ایران‌زمین به نتیجه می‌رسد. معاون فناوری اطلاعات بانک ایران‌زمین تصریح کرد: پروژه‌ها طبق برنامه زمان‌بندی پیش می‌رود و به‌زودی شاهد تکمیل یکی از پازل‌های مرتبط با بانکداری دیجیتال خواهیم بود.

اینالویی با بیان اینکه مرکز نوآوری ایران‌زمین با تفاوت اساسی با سایر مراکز مشابه راه‌اندازی خواهد شد، افزود: به‌منظور یکپارچه کردن کانال‌های ارائه خدمات، کانال موبایل و اینترنت در سال‌جاری یکپارچه می‌شود. همچنین با ایجاد تنوع در خدمات شعب دیجیتال بانک، خدمات غیربانکی نیز به مشتریان ارائه خواهد شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
شنبه 2/6/1398 - 17:20
azemandias ( تعداد مطالب : 240 ) ( تعداد نظرات : 2 )

همزمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام 1441 هجری قمری بانک ایران زمین برای پنجمین سال متوالی اقدام به برگزاری مسابقه فرهنگی و هنری تحت عنوان «محرم ایران زمین» در قاب تصویر با موضوع فرهنگ عاشورایی نموده است.

به گزارش تبیان، فراخوان مسابقه عکاسی "محرم ایران زمین" در قاب تصویر توسط بانک ایران زمین، با افتخار آمادگی خود را برای پذیرش تصاویر در پنجمین دوره این مسابقه با موضوع “محرم” اعلام می دارد. در رقابت امسال ضمن اشاعه فرهنگ عاشورا، به دنبال ثبت آیین محرم در نقاط مختلف کشور است.

شرایط و زمان ارسال تصاویر بزودی اعلام خواهد شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
شنبه 2/6/1398 - 16:32