احداث عریض ترین پل موتوررو تهران در منطقه 15
توسط : abbaszadegan

 

شهردار منطقه15 از احداث دومین پل موتوررو در میدان ثامن الحجج(ع) منطقه 15 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحید رضا محمدی با اعلام این خبر گفت: طرح احداث پل موتور رو در این معبر با هدف افزایش ایمنی و کاهش آمار تصادفات فوتی در بزرگراه امام رضا(ع) و میدان ثامن الحجج(ع) آغاز شد.

او با اشاره به حرکت غیرمجاز موتورسیکلت ها در میدان ثامن الحجج (ع) افزود: معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه پس از بررسی های تخصصی و مطالعات ترافیکی نسبت به احداث پل موتور رو اقدام کرده است.

شهردار منطقه یادآور شد: احداث فونداسیون این پل با 3 متر عرض، 100 متر عرشه و 120 متر رمپ انجام شده و پروژه در مرحله نصب پایه ها و آماده سازی تیر و عرشه پل است.

محمدی تصریح کرد: با توجه به واقع شدن این پل در بزرگراه امام رضا )ع( و یکی از مبادی ورودی شهر تهران؛ سعی شده تا طراحی مناسب برای زیبایی پل در نظر گرفته شود.

شهردار منطقه در پایان یادآور شد: نخستین پل موتوررو منطقه در سنوات گذشته بر روی بزرگراه بسیج، نبش خیابان ۲۰ متری افسریه احداث شده و با توجه به جانمایی مناسب پل؛ استقبال خوب و رضایتمندی راکبان موتورسیکلت را در پی داشته است. همچنین با عبور ایمن موتورسواران از این پل؛ شاهد کاهش آمار تصادفات موتورسواران در محدوده هستیم.

سه شنبه 21/5/1399 - 16:10
پسندیدم 0
UserName