شناسایی یکهزار و 600 کلونی جانوران مضر شهری در محلات بیست گانه منطقه چهار
توسط : abbaszadegan

 

 

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار از اجرای طرح امحاء جانوران موذی در محلات بیست گانه منطقه خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با اجرای این طرح و مشارکت شهروندان درحفظ محیط زیست از تکثیر جانوران مزاحم و موذی در شهر جلوگیری شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 "حمیدرضا فرخی" با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتقای سطح سلامت شهر و آرامش و آسایش بیشتر شهروندان طرح مبارزه با جانوران موذی و مضر شهری ادامه دارد.

وی افزود: همزمان با فصل گرم تابستان و ازدیاد جانوران مضر و موذی در شهر با توجه به ازدیاد پیام های سامانه 137 در ادامه اقداماتی که از  ابتدای سال جاری تا کنون آغاز شده،  یکهزار و 600 کلونی تکثیر جانوران موذی در منطقه شناسایی و دو هزار و 300 مورد طعمه گذاری شد.

فرخی در ادامه گفت: در راستای ارتقای سطح آگاهی شهروندان و آشنا شدن هرچه بیشتر افراد در مواجهه با جانوران موذی، بروشورهای آموزشی بین شهروندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات انجام گرفته در این طرح فوریتی، توزیع تله موش بین شهروندان است که از سوی عوامل نواحی 9 گانه میان شهروندان توزیع می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به سایر فعالیت های این طرح اضافه کرد: در ادامه فعالیت های انجام شده در سطح شهر می توان به طرح زنده گیری و واکسیناسیون یکصد و بیست قلاده سگ ولگرد اشاره داشت.

 

يکشنبه 3/6/1398 - 14:26
پسندیدم 0
UserName