‍ آموزش زنان منطقه 15 در مقابله با شیوع کرونا در بین اعضای خانواده
توسط : abbaszadegan

 

وبینار آموزشی سلامت محور در فضای مجازی و نیز مشاوره های حضوری در پردیس بانوان با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در هفته سلامت زنان به منظور ارتقای سواد سلامت محور بانوان در دوران کرونا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اکبر مختاری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: در این راستا 2 وبینار آموزشی « نقش حفاظتی زنان در پیشگیری از ابتلای اعضا خانواده در دوره کرونا» و « شیوه زندگی سالم زنان با تاکید بر چاقی به عنوان عامل وخامت کوید 19» به صورت آنلاین با حضور متخصصان تغذیه و روانشناس بالینی و مشاوره خانواده در فضای مجازی به اجرا درمی آمد.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به اینکه این برنامه های آموزشی به صورت آنلاین و به مدت یک ساعت می باشد افزود: شهروندان به منظور اطلاع بیشتر از زمان برگزاری و موضوعات وبینارهای آتی می توانند به آدرس اینستاگرام shahrdari15_salamat مراجعه کنند.

مختاری در تشریح موضوعات آموزشی وبینارهای آتی افزود: روانشناسی کودک و نوجوان، زنان و خانواده، سلامت مردان، دیابت، ایدز و هپاتیت از جمله این موضوعات است.

او در ادامه به برپایی ایستگاه های مشاوره حضوری در پردیس بانوان اشاره کرد و گفت: این مجموعه نیز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در فضای باز بوستان با برپایی ایستگاه های «ورزش در خانه» ، «سلامت زنان و خانواده در دوران کرونا» و «تغذیه در دوران کرونا» و نیز ارائه خدمات ایستگاه دوچرخه به صورت رایگان به مدت 6 روز پذیرای بانوان بود که در مجموع 400 بانو از این خدمات بهره مند شدند.دوشنبه 5/8/1399 - 13:48
پسندیدم 0
UserName