‍مجموعه اقدامات شهرداری قلب پایتخت برای پیشگیری از موج سوم شیوع ویروس کرونا
توسط : abbaszadegan

‍ 

لیلا مینایی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه۶ از انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با گسترش شیوع ویروس کرونا در شهرداری منطقه از نخستین روزهای شیوع این بیماری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ معاون توسعه منابع انسانی منطقه درخصوص انجام اقدامات پیشگیرانه به جهت جلوگیری از شیوع بیماری كووید-۱۹ برای حفظ سلامت كاركنان منطقه سخن گفت و با اعلام این مطلب كه اقدامات مختلفی در این باره صورت گرفته، تصریح كرد: این اقدامات در چهار زمینه «اطلاع‌رسانی و آموزش»، «اداری»، «پیشگیرانه مراقبتی و بهداشتی» و «حمایتی» برای به‌حداقل‌رساندن خطر ابتلا به ویروس كرونا برای همكاران انجام شد.

 معاون شهردار منطقه گفت : باتوجه به اینکه سلامت همکاران از مهم ترین دغدغه های این معاونت است در ادامه بیان کرد در مرحله اول که همراه با موج اول شیوع کووید-۱۹درکشور بود، اقداماتی شامل گندزدایی و ضدعفونی روزانه ساختمان مرکزی منطقه، نواحی شش‌گانه، تعطیل‌کردن سالن ورزشی کارکنان، لغو همایش‌ها ، جلسات و کلاس‌های آموزشی و برگزاری آن به صورت مجازی و غیرحضوری، تهیه دستگاه تب‌سنج جهت غربالگری و سنجش دمای بدن کارکنان و شهروندان هنگام ورود به ساختمان های ستادی و نواحی منطقه که به صورت روزانه و... به انجام رسیده است.

در ادامه مینایی از انجام اقدامات مؤثر برای پیشگیری و مراقبت از کارکنان و شهروندان اطلاع داد و گفت که این موارد شامل اهدای پکیج لوازم بهداشتی به کارکنان از قبیل ماسک، دستکش، اسپری و مایع ضدعفونی دست، جداسازی و بازطراحی چیدمان اداری به منظور تأمین فاصله‌گذاری اجتماعی، اجرای چندین نوبت غربالگری تحت نظر تیم پزشکی شرکت شهرسالم، ، نصب اتاقک مه‌پاش( اتاقک ضدعفونی) در ورودی ساختمان مرکزی و سایر اقدامات بوده است.

مینایی از ادامه مستمر اقدامات پیشگیرانه خبر داد و گفت: ما در این حوزه، تا پایان رفع خطر کرونا در کنار همکارانمان هستیم و از هیچ اقدامی در این باره دریغ نخواهیم کرد.


معاون توسعه منابع انسانی شهردار منطقه ۶ در ادامه اقدامات پیشگیرانه ، پس از اجرای موفق طرح بهسازی و نظافت اسکان کارگری در نواحی ششگانه ، با دستور شهردار محترم منطقه این طرح به شهرداران سایر نواحی ابلاغ تا تمامی اماکن اسکان کارگری به صورت مستمر و چند نوبت در روز نظافت و سلامت کارگران بررسی شود.

 

يکشنبه 4/8/1399 - 12:0
پسندیدم 0
UserName