مبارزه با جانوران مضر شهری در شمال شرق تهران
توسط : abbaszadegan

 

 

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: به منظور رفاه و امنیت خاطر شهروندان این منطقه حدود 7000 نقطه از معابر منطقه 4 از   جانوران موذی و مضر شهری پاکسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "حمیدرضا فرخی" در این باره گفت:  در روزهای کرونایی کنونی که بهداشت و سلامت شهر از دغدغه های مدیریت شهری به حساب می رود، به منظور مبارزه با جانوران مضر شهری (موش) و آلودگی های زیست محیطی و افزایش میزان رضایتمندی شهروندان در شش ماهه اول سال 1399 نسبت به شناسایی و طعمه گذاری حدود 7200  مورد اقدام شد.

او با بیان اینکه وجود کلونی ها یکی از عوامل اصلی زاد و ولد اینگونه جانوران موذی به حساب می آید، افزود: به منظور کاهش تولید مثل جانوران موذی حدود   1900  مورد کلونی مسدود گردید.

فرخی تصریح کرد: در ادامه فعالیت های اداره ساماندهی نسبت به توزیع و قرار دادن حدود 2000   مورد تله چسبی در سطح منطقه 4  اقدام شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه4 در ادامه گفت:  این طرح ضربتی در محورهای عملیاتی نواحی 9 گانه بصورت مجزا از ابتدای سال در حال اجراست.

فرخی در پایان گفت: شهروندان می توانند در رابطه با مشکلات و خواسته های خود در این رابطه  با سامانه 137 و یا 1888 تماس گرفته و درخواست خود را با ذکر آدرس اعلام کنند.

شنبه 3/8/1399 - 12:20
پسندیدم 0
UserName