آیین تجلیل از مدیران ورزش مناطق ۲۲ گانه شهر تهران
توسط : abbaszadegan

آیین تجلیل از مدیران ورزش مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران و تعدادی از چهره های ورزشی پایتخت با رعایت پروتکل های بهداشتی در زمین چمن مجموعه ورزشی شهید خوراکیان در منطقه۹ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، در این مراسم که با حضور حجت نظری رییس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران، سید مصطفی موسوی شهردار منطقه۹، امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران و سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو برگزار شد؛ از دو خانواده معظم شهید ساکن در منطقه۹ و نیز فرشته کریمی، الهه احمدی، نیلوفر اردلان و مسعود حجی زواره که از قهرمانان نام آور عرصه ورزش قهرمانی می باشند؛ تجلیل شد.

همچنین سید مصطفی موسوی شهردار منطقه۹ در سخنانی با اشاره به ضرورت توسعه ورزش شهروندی در پایتخت گفت:امید است تا با کاهش میزان شیوع ویروس کرونا، شاهد رونق هرچه بیشتر ورزش در میان شهروندان تهرانی باشیم.

در ادامه امیر محسنی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران از راه اندازی «اپلیکیشن گام» برای شهروندان تهرانی و اجرای "زنگ ورزش کارکنان" در پرتال شهرداری در آینده ایی نزدیک خبر داد.

لازم به ذکر است در این مراسم از کارشناسان مناطق، نواحی، مربیان ایستگاه های تندرستی بواسطه شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا، به صورت غیرحضوری تقدیر شد.

جمعه 2/8/1399 - 12:49
پسندیدم 0
UserName