شهر قدردان کادر درمان است
توسط : abbaszadegan

 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: رونمایی از دیوارنگاری طرح کادر درمان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، ‌نشانه ای از تقدیر مردم از کادر درمان است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دکتر برزین ضرغامی در مراسم رونمایی از دیوارنگاری تقدیر از جامعه پزشکی در مبارزه با کروناویروس در جمع مدیران شهری، بهداشتی و هنرمندان و شهروندان، اظهار کرد: از دکتر ناهید خداکرمی، عضو شورای شهر تهران، دکتر علی تاجرنیا، مشاور عالی رئیس کل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی و شهردار منطقه پنج و همه کسانی که در این مراسم حضور دارند، تقدیر می کنم.

وی ادامه داد: براساس کاری که انجام شده امروز دور هم جمع شدیم تا به مناسبت تقدیر از کادر درمان که در صف اول مواجهه با بیماری کویید 19 دارند، از این دیوارنگاری رونمایی کنیم.

ضرغامی افزود: این دیوارنگاری به این جهت است تا از زحماتی که از سوی کادر درمان کشیده شده تقدیر به عمل آید و این دیوارنگاری می تواند نشانه ای در سطح شهر باشد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: کاری که انجام شده اگر چه اولین طرح در این زمینه محسوب می شود اما فعالیت های دیگری در زمینه های هنری با همین موضوع در دست اقدام است و امیداریم زودتر بتوانیم آنها را به مرحله اجرا برسانیم.

وی تصریح کرد: امیدوارم این طرح نشانه ای از تقدیر مدیریت شهری و مردم از کادر درمان باشد و مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی زحمات کادر درمانی را جبران کنند.

 

دوشنبه 31/6/1399 - 14:16
پسندیدم 0
UserName