تعداد مطالب : 356
تعداد نظرات : 839
زمان آخرین مطلب : 2921روز قبل
سلام..
یكی از سایت های اپوزیسیون با تاكید بر بی اثر بودن تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران اذعان كرد كه ایران بسیار بزرگتر و پر اهمیت تر از آرزوهای کوچک تک تک دشمنانش است.
به گزارش «ندای انقلاب»،یكی از سایت های اپوزیسیون در تحلیلی در خصوص اعمال تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران به نقد برخی از بیانیه های اپوزیسیون در حمایت از تحریم ها علی ایران پرداخت و از نادیده انگاشته شدن عرق ملی توسط گروههای اپوزیسیون ابراز تاسف كرد.
نویسنده این مطلب نوشت:چرا دوستان به این فکر نمی کنند که اگر بر اثر تحریم ها و به زعم ادعای آنان دولت ایران ضعیف شود این حق به آسانی قابل پس گرفتن نخواهد بود، حتی اگر لیبرال ترین حکومت ممکنه هم جایگزین حاکمیت فعلی شود.
این سایت همچنین با اشاره به بی اثر بودن تحریم ها و دولت را پیگیر منافع ملی ایرانیان دانست و با تقبیح برخی رفتارهای خلاف منافع ملی اپوزیسیون نوشت:واقعیت آن است که ایران بسیار بزرگتر و پر اهمیت تر از آرزوهای کوچک تک تک ما است. جمهوری اسلامی - بخواهیم یا نخواهیم - در حال حاضر وظیفهء پاسداری از منافع بلند مدت ملی ما را دارد و همه ما مستقل از آنچه در جهت اصلاح آن و یا جایگزینی آن با حاکمیتی بهتر می کنیم در عرصه بین الملل باید تا آنجا که می توانیم در کنار او باشیم و در ضمن او را دائما مورد سوال قرار دهیم تا مبادا ذره ای از مسیر درست احقاق حقوقمان در عرصه جهانی عدول کند. پر واضح است که اگر دیپلمات‌های همین جمهوری اسلامی نتوانند در برابر هجمه اعراب در رابطه با جزایر سه گانه از منافع ایران دفاع کنند، فرزندان ما هم عواقب آن را خواهند چشید. وطن‌دوستی این نیست که با نامه نگاری و طومار امضاء کردن موضع آن دیپلمات ایرانی را حین مذاکراتش با این کشورها تضعیف کنیم .‌ اگر بر اثر این نوع فعالیت‌های ما و تضعیف موضع آن دیپلمات جزایر سه گانه از آن بیگانگان شود، پاسخ ما برای نسل‌های آینده‌ فقط شرمندگی خواهد بود.
منبع: جوان آنلاین
جمعه 18/9/1390 - 19:47

مردی غمگین و افسرده رفت پیش روانپزشک و از افسردگی و بدبختی خود شکایت کرد.دکتر بعد از مدتی نصیحت و تشویق گفت:همین حالا برو خونه,روبروی بدبختی هایت بایست و بهشون بخند!

مرد با ناراحتی گفت:ولی این امکان ندارد.

-چرا امکان ندارد؟

-برای اینکه زن و مادرزن من اصلا اهل خنده و شوخی نیستند!!!
يکشنبه 16/12/1388 - 9:57

امام رضا(ع):

 هرکس در مجلسی که یاد و نام ما در آن زنده نگه داشته می شود بنشیند،در آن روزی که دلها می میرند دل او نمیرد.
دوشنبه 26/11/1388 - 11:54
فردا همگی هستیم...با هم و یکصدا...برای انقلاب اسلامی ..برای وطن عزیزمان ایران
چهارشنبه 21/11/1388 - 19:53

امام علی(ع):

 

از جاهل انتقاد مکن که دشمنت می دارد، از عاقل انتقاد کن که دوستت می دارد.

 غررالحکم
سه شنبه 13/11/1388 - 23:7
سلام فرارسیدن ماه محرم رو تسلیت عرض می کنم..خیلی وقت بود مطلب نداده بودم.چند روزی هم بود که می خواستم در رابطه با حوادث اخیر مطلبی رو بدم ولی متاسفانه فرصتی پیش نمی آمد.بی مقدمه می نویسم...در طول این چند ماه شاهد گستاخی های زیادی بودیم که دل همه ما رو به درد آورد.برخی از این افراد خیال می کردند که از این انقلاب فقط اسم و عکس امام مونده؛ برای همین 16 آذر که دیدند مدام به بن بست می رسند خواستند با این اقدام منزجر کننده بالاخره راهی برای رسیدن به اهداف پوچشون پیدا کنند!اما راست میگن که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد...با این کارشون باعث شدن تا ملت عزیز ایران بار دیگر با امام و آرمانهای انقلاب تجدید پیمان کنند و به همه بد خواهان مملکت و نظام بفهمونند که ما تا آخر از اسلام و انقلاب دفاع می کنیم.سخنم با افرادیه که شعار می دادند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران! میگم خانم،آقا کجا بودی اون زمانی که کشورت درگیر جنگ بود؟کجا بودی زمانی  که می تونستی اسلحه به دستت بگیری و از کشورت حمایت کنی یا جانت رو فدای ایران کنی؟ مگه ایران همون ایران نیست؟یا آقایی که می گفتی پاره کردن عکس امام یک حرکت ضد انقلابی هست و محکوم می کردی چرا دیروز در حمایت از انقلاب و اعلام انزجار خودت از این اقدام، با مردم همراه و همصدا نشدی؟!امروز اخبار واکنش رسانه های غربی رو نشان میداد یکی می گفت افراد ما جمعیت رو اندازه گرفتن! تعداد جمعیت اینقدر بود! میگم مگه میشه عظمت ملت ایران رو اندازه گرفت؟   ما همه یک شعار واحد داریم: استقلال آزادی جمهوری اسلامی 
شنبه 28/9/1388 - 22:42

...ثم یهیج فتراه مصفَرّا ثُم یجعله حُطاماً ان فی ذلک لذکری لالی الألباب

...سپس فصل خزان فرا می رسد و خشک می شوند و می بینی زرد شده اند،آنگاه خردشان می سازند.در این خرمی و خزان گیاهان برای خردمندان بیداری و یادآوری است.                                سوره زمر آیه 21
جمعه 3/7/1388 - 22:51

با عقل انسان استوار می گردد و با ادب پایدار می گردد.

 امام علی (ع)
دوشنبه 23/6/1388 - 0:13
با راستی در عمل خود را برای خدای عزوجل بیارای.

 

امام باقر(ع) 
دوشنبه 26/5/1388 - 9:18

نفاق آدمی از حقارتی است كه در ضمیر خود احساس می كند.

امام علی (ع)                   غررالحكم
يکشنبه 25/5/1388 - 0:23