تعداد مطالب : 12781
تعداد نظرات : 48
زمان آخرین مطلب : 2ساعت و 20دقيقه قبل


 
 
 


 
براساس تازه‌ترین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، در حال حاضر خرید 16 کیلوگرم انواع میوه فصل با پرداخت مبلغی کمتر از 100 هزار تومان در میادین میوه و تره بار، امکان‌پذیر است. 
 


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ با فراوانی میوه‌های نوبرانه در بازار، قیمت انواع میوه به صورت نسبی در میادین میوه و تره بار کاهش داشته است.
به موجب این گزارش، 16 کیلوگرم میوه فصل که با پرداخت 99 هزار و 100 تومان تهیه آنها از میادین میوه و تره بار امکان‌پذیر است، به شرح زیر اعلام شده‌اند.
1- موز ممتاز، یک کیلوگرم 10900 تومان
2- هلوی ممتاز، یک کیلوگرم 9400 تومان
3- گیلاس صورتی، یک کیلوگرم 12 هزار تومان
4- زردآلوی شکرپاره، یک کیلوگرم 12500 تومان
5- شلیل و شبرنگ، یک کیلوگرم 11500 تومان
6- یک عدد طالبی 2 کیلوگرمی 9200 تومان
7- یک عدد خربزه 3 کیلوگرمی 16200 تومان
8- یک عدد هندوانه 6 کیلوگرمی 17400 تومان

يکشنبه 15/4/1399 - 15:19 

فضای جمعی رها به مساحت 700 متر مربع با کاربری مرکز محله با حضور رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در محله نعمت آباد به بهره برداری رسید.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، آئین بهره برداری از فضای جمعی رها با حضور محمد سالاری ریاست کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، حسن خلیل آبادی عضو کمیسون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، کاوه حاجی علی اکبری مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، علی توکلی شهردار منطقه 19 و جمعی دیگر از مسئولان در محله نعمت آباد به بهره برداری رسید. 

محمد سالاری، ریاست کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه این مراسم متذکر شد: یکی از اولویت های جدی مدیریت شهری در دوره پنجم، توجه به بازآفرینی شهری و تأمین سرانه های خدماتی با اولویت سرانه های عرصه ها و قلمروهای عمومی و پاتوق های محلی در مناطق و محلات غیر برخوردار و دارای بافت فرسوده است.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این که عملیات عمرانی پروژه مرکز محله رها 6 ماه به طول انجامیده است، اصلی ترین هدف از اجرای این پروژه را فرآهم آمدن بستری برای افزایش تعاملات اجتماعی، ایجاد سرزندگی و ارتقاء کیفیت زندگی ساکنان عنوان کرد و یادآور شد: پیشتر این محدوده به فضایی بلااستفاده، متروک، ناامن و محلی برای تجمع معتادان تبدیل شده بود.

علی اکبری با اشاره به قرارگیری این فضا در مجاورت یک بلوک مسکونی، گفت: فضای جمعی رها با مساحت تقریبی 700 متر مربع باعث می شود ساکنان محله این فضا را به عنوان یک حیاط بزرگتر و عمومی تر از حیاط خلوت خانه های خود و به مثابه محلی جهت انجام گفتگوهای روزانه در رابطه با موضوعات محله بدانند؛ از طرفی دیگر همجواری با مسجد، قابلیت تبدیل شدن این فضا به جلوخان شهری مکان مذهبی را دارد.

يکشنبه 15/4/1399 - 15:15


شهردار منطقه ۱۳ از اجرای طرح های ترافیکی با هدف افزایش ایمنی ، روان سازی ترافیک و نیز خدمت رسانی بهتر به شهروندان در نواحی چهار گانه این منطقه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده با اشاره به ایجاد مسیرهای ویژه دوچرخه و پیاده راه گفت : توسعه مسیر های ویژه دوچرخه سواری به منظور ارتقای فرهنگ دوچرخه سواری بین شهروندان با محوریت خیابان پیروزی به طول ۴ کیلومتر آغاز شده و در سایر نقاط از جمله اتوبان شهید دوران نیز در دستور کار قرار دارد.
وی با بیان اینکه توجه به طراحی‌های انسان‌محور در فضاهای شهری دارای اهمیت فراوانی است، افزود : پیاده راه سازی در محدوده بازارچه شهرستانی در ناحیه یک و همچنین خیابان دهقان در ناحیه دو از دیگر طرح های ترافیکی است که به زودی اجرایی می شود.
وی اظهار داشت : تقویت زیرساخت‌های ترافیکی و توجه به اصول ایمنی نقش بسزایی در تامین ایمنی تردد شهروندان دارد که بر این اساس ، معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه ۱۳ ، خدمات مختلف ترافیکی اعم از ترسیم خط کشی ها ، نصب تجهیزات ترافیکی ، احداث سرعتگاه ها و اجرای پروژه‌های اصلاح هندسی در معابر مورد نظر و منتج از مطالعات ترافیکی از جمله تقاطع خیابان امامت و مسیل منوچهری ، تقاطع پیروزی – امام علی (ع) ، بزرگراه شهید یاسینی و محدوده پل شهید باقری ارائه می دهد.
شهردار منطقه ۱۳ همچنین ساماندهی شبکه معابر و تنظیم جهت حرکات را یکی از ابزار های مدیریت ترافیک برشمرد و ادامه داد : به منظور رفع معضلات ترافیکی، و ایجاد تسهیل در تردد وسایل نقلیه، با هماهنگی پلیس راهور منطقه ۱۳جهات حرکتی معابر در نواحی دو و سه تحت بررسی و اصلاح قرار دارد.

يکشنبه 15/4/1399 - 15:13 

کلنگ آغاز عملیات اجرایی میدانگاه خورشید (راگا) با حضور ریاست کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در منطقه 20 به زمین خورد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، کلنگ آغاز عملیات اجرایی میدانگاه خورشید (راگا) با حضور محمد سالاری ریاست کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، حسن خلیل آبادی عضو کمیسون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، کاوه حاجی علی اکبری مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، فرهاد افشار شهردار منطقه 20 و جمعی دیگر از مسئولان در محله شیخ صدوق منطقه 20 به زمین نشست. 

بر اساس این گزارش میدانگاه خورشید (راگا) یکی از پروژه های بهسازی محیطی سازمان نوسازی شهر تهران است که در زمینی به مساحت 7500 متر مربع با کاربری فضای باز شهری به منظور ارتقاء سرانه های خدماتی در منطقه 20 احداث خواهد شد.

پیش بینی می شود احداث این میدانگاه تا پایان دی ماه سال جاری به اتمام رسیده و قابل بهره برداری برای ساکنان محله باشد.

يکشنبه 15/4/1399 - 15:5

 

معاون حمل و نقل و ترافیك شهردارى تهران صبح امروز ١٥ تیر ماه با حضور در ایستگاه هاى مترو و اتوبوس سطح شهر تهران از نزدیك استفاده از ماسك را در ناوگان عمومى پایتخت رصد كرد.

به گزارش روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافیك شهردارى تهران؛ "سید مناف هاشمى " در حاشیه این بازدید میدانى با تاكید بر اینكه از امروز سختگیرانه تر با استفاده از ماسك در ناوگان عمومى پایتخت برخورد میشود تصریح كرد: این اقدام به منظور حفظ سلامت شهروندان صورت میگیرد و انتظار داریم شهروندان عزیز نیز همراهى لازم را با شهردارى تهران داشته باشند.
معاون شهردار تهران از شهروندان خواست برای حفظ سلامتی خودشان فاصله های اجتماعی را رعایت کنند و همكاری لازم را نیز در استفاده از ماسك در ناوگان عمومى شهر داشته باشند.

هاشمى ادامه داد: از زمان اجباری شدن استفاده از ماسک در ناوگان عمومی پایتخت ( اوایل اردیبهشت تاکنون )٣ میلیون و٢٠٠ هزار  ماسک در ایستگاه های مترو توزیع شده است.

به گفته معاون شهردار تهران ، ٩٣ هزار ماسک نیز در ۴ پایانه ی برون شهری نیز به منظور استفاده شهروندان توزیع و خریداری شده است.

يکشنبه 15/4/1399 - 14:52


وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: بانک ملت همواره در حوزه بانکداری دیجیتال در نظام بانکی کشور پیشرو بوده است و می تواند به معتبرترین برند بانکداری الکترونیک در کشور تبدیل شود .
 
 

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر فرهاد دژپسند در آیین بهره برداری از سامانه هوشمند تسهیلات فرا بانک ملت اظهار داشت: بانک ملت به عنوان یکی از بانک های خصوصی شده و پیشتاز در بانکداری دیجیتال، با استمرار و افزایش تلاش های نوآورانه و تکمیل محصولات خود در این حوزه، می‌تواند به معتبرترین و بزرگ ترین برند بانکداری الکترونیک در نظام بانکی کشور تبدیل شود.
وی با اشاره به افزایش ارزش سهام بانک ملت تاکید کرد: این میزان رشد سهام بانک نشان دهنده این است که بانک ملت در جهت درستی حرکت می کند و باید اذعان کرد که بخش بزرگی از این افزایش مدیون مدیریت متهورانه و نو آوری در این بانک خصوصی است .
دکتر دژپسند با بیان این نکته که بانک ملت در سال های اخیر نشان داده است که استعداد و توانایی بسیار خوبی در تحول سیستم های خود دارد اظهار داشت: اگر این بانک با سرعتی بیشتر از گذشته به سمت بانکداری الکترونیک و دیجیتال پیش برود می تواند با وجود اینکه از نظر بزرگی و اندازه، بانک اول کشور نیست اما به عنوان برند برتر بانکداری در ایران شناخته شود. 
وزیر اقتصاد با اشاره به زیر ساخت های مطلوب بانک ملت تصریح کرد: اگر تمام خدمات و محصولات این بانک بتواند در همراه بانک نیز پیاده سازی شود موجب تکمیل چرخه محصولات بانک شده و همین تنوع باعث پیشتازی برند بانک ملت خواهد شد.
وی درباره لزوم ارایه یک بسته کامل محصولات و خدمات هوشمند به مشتریان نیز گفت: تنها در این صورت است که یک مشتری عادی تبدیل به یک مشتری وفادار می شود و هرگز بانک شما را ترک نخواهد کرد زیرا تمامی خدمات و محصولاتی که او نیاز دارد در این بسته به او ارایه می شود.
دکتر دژپسند با اشاره به روند خوبی که بانک ملت در حوزه بانکداری دیجیتال در پیش گرفته است تاکید کرد: امروز که بانک ملت، این سیستم هوشمند پرداخت تسهیلات را ارایه کرده است می توان گفت برای اولین بار در کشور نشانه هایی از ظهور  CREDIT CARDدر نظام بانکی مشاهده می شود و این نشان دهنده پیشرو بودن بانک ملت در این حوزه است.
وزیر اقتصاد با توجه به لزوم پرداخت وام قرض الحسنه در شرایط کنونی به اقشار آسیب پذیر جامعه، از مدیران بانک ملت خواست تا نسبت به ارایه این خدمت از طریق این سیستم جدید اقدام کنند.
معاون وزیر اقتصاد: بانک ملت یک بانک پیشرو در حوزه بانکداری دیجیتال است
دکتر عباس معمارنژاد معاون وزیر اقتصاد نیز در سخنانی با بیان این نکته که همیشه یکی از مشکلات در زمینه پرداخت تسهیلات در نظام بانکی، وابستگی این تصمیمات به قضاوت های شخصی افراد در ارکان اعتباری بانک ها بوده است، گفت: بانک ملت به عنوان یک بانک پیشرو در حوزه بانکداری دیجیتال توانسته است سیستمی را طراحی کند تا افراد حقیقی و حقوقی در آن بر اساس اطلاعات موجود در نظام بانکی و پولی کشور به صورت آنلاین اعتبارسنجی و به هریک از آنان یک رتبه اعتباری اختصاص داده شود و سپس بر اساس آن رتبه تسهیلات پیشنهادی بدون وثیقه و ضامن به مشتریان پرداخت شود.
مدیرعامل بانک ملت خبر داد:
اعطای سیستمی و آنلاین چهارنوع تسهیلات در بانک ملت
دکتر بیگدلی، مدیر عامل بانک ملت نیز در این مراسم با اشاره به تاکیدات وزیر اقتصاد در مقاطع مختلف درباره سیستمی کردن عملیات بانک ها در حوزه های مختلف اظهار داشت: پیرو این تاکیدات، تصمیم به راه اندازی این سیستم هوشمند پرداخت تسهیلات گرفتیم زیرا در بانک ملت، حوزه اعتباری بیشتر از همه بخش ها درگیر عملیات دستی در فرآیندهای خود است.
به گفته وی، سامانه تسهیلات فرا بانک ملت سامانه ای برای پرداخت تسهیلات به صورت غیر حضوری به مشتریان است که در جهت رضایت و بهبود تجربه مشتریان طراحی شده است.
مدیر عامل بانک ملت به دو مزیت بزرگ این سیستم اشاره کرد و گفت: مشتریان می توانند با استفاده از این سامانه، تسهیلات مورد نیاز خود را بدون نیاز به مراجعه مکرر به شعب بانک دریافت کنند و فرآیند تصمیم گیری های اعتباری نیز مانند گذشته به قضاوت افراد در بدنه اعتباری بانک بستگی ندارد و همه اعتبار سنجی ها و محاسبات از طریق سیستم انجام می شود.
دکتر بیگدلی با اشاره به این نکته که در فاز نخست، بانک ملت چهار نوع تسهیلات را در قالب این سامانه به مشتریان ارایه می کند تصریح کرد: بانک ملت در نظر دارد در آینده، فازهای دیگر این سیستم را در جهت تحول و تکمیل سبد محصولات خود راه اندازی کند.
مدیرعامل بانک ملت یکی از مزایای بزرگ این سیستم را سرعت عمل در پرداخت تسهیلات به مشتریان برشمرد و عنوان کرد: با استفاده از این سیستم مشتریان می توانند تسهیلات مورد نیاز خود را بین سه تا شش روز دریافت کنند و تمامی استعلام ها به صورت آنلاین انجام می گیرد.
هادی سپانلو، مدیر امور طرح و برنامه بانک ملت نیز با اشاره به این نکته که این سیستم برای نخستین بار از سوی بانک ملت در نظام بانکی کشور طراحی و راه اندازی شده است، به ارایه توضیحاتی در مورد روند ثبت نام و تکمیل اطلاعات از سوی مشتریان در سامانه مذکور اقدام کرد.
در پایان این آیین، از پوستر سیستم هوشمند فرا بانک با حضور جمعی از مدیران ارشد وزارت اقتصاد و بانک ملت از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شد.

يکشنبه 15/4/1399 - 14:49
شهر: شهرداری تهران اجازه پلمب کردن ندارد و فقط می تواند اخطار دهد تا جایی که ۷۲ هزار اخطار در کمیسیون ماده ۱۰۰ وجود دارد که رسیدگی نشده است.
پیروز حناچی در حاشیه نشست شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که چرا ساز و کاری اجرا نمی شود که طبق آن ضمانت اجرا برای ساختمان های نا ایمن وجود داشته باشد، گفت: این ساختمان (کلینیک سینا)  چهار اخطار دریافت کرده بود اما خلا قانونی در استفاده از ساختمان مسکونی برای کاربری های دیگر وجود دارد. این ساختمان ها برای آتش سوزی و فرار طراحی نشده اند، ضمن اینکه لوازمی در مجموعه بوده که آتش را بیشتر کرده است.

حناچی گفت:خلا قانونی در این باره وجود دارد که لایحه ای در این باره در دست بررسی است. یک راهکار، بیمه اجباری برای ساختمان هایی است که مردم استفاده می کنند . اگر مجموعه مقررات ملی را اجرا نکند مبلغ بیمه افزایش می یابد و در صورت بروز حادثه  بیمه هزینه را پرداخت نمی کند.

حتاچی ادامه داد: متاسفانه مسئولیت دستگاه ها و بهره برداران برابری نمی کند و اگر از این حادثه درس نگیریم در آینده خسارت بیشتری متحمل می شویم.

او گفت: پیرو  تجربه  پلاسکو ۳۳ هزار پلاک در معرض خطر شناسایی و به آنها اخطار داده شده که اگر پشتیبانی حقوقی را فراهم کنیم به نتیجه می رسیم.

او توضیح داد: در این حادثه همکاران آتش نشان به سرعت سر حادثه بودند، نگرانی هایی برای کپسول اکسیژن ومخزن هلیوم وجود داشت که به موقع رفع شد.انفجار دو کپسول و موج ناشی از آنها، نفوذ دود و آتش به اتاق عمل باعث شد که تعدادی از شهروندان که اغلب کادر پزشکی بودند جانشان از دست بدهند.

حناچی گفت: تلاش حقوقی در حال انجام است البته نمی توان گفت در شهر آتش سوزی نمی شود اما باید تا جای ممکن از آن جلوگیری کرد. باید از ساختمانی که مسکونی است استفاده مسکونی شود نه تجاری هر چند در قانون این خلا وجود دارد.

او درباره سهم شهرداری در این حادثه بیان کرد: به نسبت بقیه حوادث همکاران جایی که لازم بوده ورود  کردند. ما اجازه پلمب کردن نداریم. اجازه اخطار داریم  که رونوشت آن موجود است، ۷۲ هزار اخطار در کمیسیون ماده ۱۰۰ وجود دارد که رسیدگی نشده است. بعضی ها معتقدند که اگر شهرداری ضابط قضایی داشته باشد بهتر عمل می کند، من نمی توانم سهم تعیین کنم اما ما اقدام لازم را انجام دادیم.۴ اخطار داده شده که جدی گرفته نشده است مثلا در مورد کپسول ها.

حناچی درباره پویش ساختمان نا ایمن که در فضای مجازی ایجاد شده است بیان کرد: برخی مسایل حاکمیتی است، اگر شهرداری اعلام کند که یک ساختمان نا ایمن است اما  اقدامی انجام نشود بی فایده است. بهترین کار این است که ذینفعان ساختمانهای خود را ایمن کنند و شهرداری هم بستر را فراهم کند.

شهردار تهران گفت: اینکه دل مردم را خالی کنیم شاید خیلی موثر نباشد. البته مبحث ۲۲ قانون نظام مهندسی درباره ایمنی ساختمان ها نیز مغفول مانده که باید به آن رسیدگی شود.

حناچی درباره شایعه جلوگیری از ورود او به هیات دولت گفت: دعوت نامه های هیات دولت را با پیامک دریافت می کنم، ممکن است اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد اما فکر می کنم هدف هم از سوی ما و هم دولت اجرای قانون است.

يکشنبه 15/4/1399 - 14:45

 

 

منطقه سه تهران در پاسخگویی به درخواست های شهروندان با کسب رضایتمندی 99.6 درصدی و اختلاف چهار ساعته در کمترین زمان پاسخ دهی پیشتاز مناطق 22 گانه شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، سمیرا افتخاری مسئول سامانه 137 مدیریت شهری در این خصوص گفت: حدود 4500 پیام از سوی شهروندان منطقه سه در خرداد ماه سال جاری ثبت شد که با کمترین زمان ممکن و رضایت 99.6 با تلاش حوزه های مختلف اجرایی و ستادی اقدام شد.

وی اذعان داشت: به منظور ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان، بازدید های منظم و مستمر و ارزیابی داخلی از سطح منطقه در حال انجام است و مشکلات پیش آمده در کوتاهترین زمان با کیفیت مطلوب رسیدگی می شود.

يکشنبه 15/4/1399 - 14:40


معاون امورشهری ومحیط زیست منطقه2 از اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و آموزشی  روز بدون نایلکس در فروشگاه شهروند  ،بازارهای تره بار و.. خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به تاثیر گذاری کیسه های پلاستیکی در آلودگی زیست محیطی گفت: به منظور  تغییر سبک زندگی شهروندان در راستای کاهش استفاده از ظروف یکبار مصرف پلیمری و کیسه‌های پلاستیکی، برنامه های آموزشی و فرهنگی همزمان با  روز بدون نایلکس اجرا می شود
وی افزود: این برنامه ها با مشارکت اداره محیطزیست و اداره آموزش  و مشارکت شهروندی  منطقه در بازارهای میوه و تره بار، فروشگاه های شهروند  برگزار می شود.
کریمی پور با بیان اینکه  جایگزینی کیسه های پارچه ای و ظروف گیاهی  به جای  کیسه ها و ظروف یک بار مصرف  مبحث  مورد تاکید در برنامه های آموزشی و فرهنگی است گفت: در همین راستا با استقرار ایستگاه اطلاع رسانی و آموزشی و توزیع کیسه های پارچه ای ، از شهروندان دعوت می شود تا در حفاظت از محیطزیست  مشارکت کنند.
 
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2  انجام تبلیغات محیطی  و اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی با بهره گیری از ظرفیت مجازی  را از دیگر برنامه های پیش بینی شده برشمردکه به منظور آگاه‌سازی شهروندان در رابطه با مخاطرات استفاده از کیسه‌های یکبار مصرف پلاستیکی و نهادینه‌ساختن الگوهای فرهنگی در زمینه کاهش استفاده از این مواد اجرا می شود.

يکشنبه 15/4/1399 - 14:37

 

معاونت حمل و نقل و ترافیك شهردارى تهران با صدور اطلاعیه اى اعلام میدارد، به دنبال تاكید رئیس جمهور و شهردار محترم تهران بر اجبارى شدن استفاده از ماسك در كلیه اصناف، ادارات و ناوگان عمومى سطح شهر، برخورد سختگیرانه ترى از سوى شهردارى در ناوگان عمومى صورت میگیرد .

با تاكید رئیس جمهور و شهردار محترم تهران بر اجبارى شدن استفاده از ماسك در تمامى اصناف، ادارات و در ناوگان عمومى پایتخت ؛ از امروز "یك شنبه ١٥ تیر ماه"، تمهیدات سختگیرانه ترى به این منظور در تمامى ناوگان عمومى شهر اعمال خواهد شد.

هم اکنون در ۱۲۷ ایستگاه مترو و ٦٢ پایانه و ایستگاه اتوبوس شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می شود و حتی امكان عرضه ماسك در پایانه هاى تاكسیرانى شهر هم فراهم شده است.

مجموعه مدیریت شهرى و معاونت حمل و نقل و ترافیك با تاكید بر مصوبه ى دولت مبنى بر اجبارى شدن ماسك در مترو و اتوبوس اعلام میدارد: رعایت فاصله گذارى اجتماعی و استفاده از ماسك در مترو و اتوبوس و تاكسى همچنان مورد تاكید است و از امروز ( یكشنبه ١٥ تیر ماه) سخت گیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاكسى هاى شهر تهران اعمال خواهد شد.

بنا بر این اطلاعیه از ورود افراد بدون استفاده از ماسك در تمامى ایستگاه های مترو، اتوبوسرانى و تاكسیرانى ممانعت میشود، از اینرو از شهروندان می خواهیم که برای حفظ سلامتی خودشان فاصله های اجتماعی را رعایت كرده و همكاری لازم را نیز در استفاده از ماسك در ناوگان عمومى شهر داشته باشند.

يکشنبه 15/4/1399 - 14:34