تعداد مطالب : 249
تعداد نظرات : 2
زمان آخرین مطلب : 1روز قبل

همراه اول در راستای حمایت هر چه بیشتر از سیل زدگان، ۱۵۰ میلیارد ریال صرف ارایه خدمات و تأمین اقلام اساسی این خانوارها کرد.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در ادامه اقدامات حمایتی خود از سیل زدگان و در چارچوب مسؤولیت اجتماعی خود، مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال به ارایه خدمات و تأمین اقلام اساسی خانوارهای مناطق سیل زده اختصاص داد.
این اقلام اساسی شامل یخچال، فرش، ظروف منزل و دیگر کالاهای ضروری خانواده های آسیب دیده از سیل می شود.
پیش از این همراه اول با تکیه بر توان ارتباطی خود و در راستای اقدامات مسؤولیت اجتماعی، برقراری مکالمه در مناطق سیل زده را رایگان اعلام کرده بود.
این اقدامات هم زمان با اعزام نیروها و کارشناسان فنی به مناطق سیل زده برای حصول اطمینان از پایداری شبکه صورت گرفت.
با گسترش آسیب ها و دامنه خسارات وارده به خانوارها، اقدامات حمایتی همراه اول با نیازهای واقعی مردم همسو شد و به سمت تأمین مایحتاج ضروری سیل زدگان رفت و اقدامات مختلفی نظیر تأمین غذای گرم، ارسال ۱۰۰۰ تخته پتو، ارسال دو وانت پوشک بچه و اقلام بهداشتی، ارسال ٦٠٠ شارژر گوشی تلفن همراه، تأمین بیش از ۵۰ پمپ کف کش و لجن کش برای پاکسازی منازل، و نیز اعزام تیم های جهادی متشكل از كاركنان داوطلب این شركت انجام شد.
همچنین كاركنان همراه اول یك روز حقوق خود را به مناطق سیل زده اهدا كردند.

سه شنبه 3/2/1398 - 12:26

همراه اول این ماه هم در قالب طرح «دوشنبه سوری» به مشترکین خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.
به گزارش تبیان وبه نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکانش، آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه هدایایی در طرح «دوشنبه سوری»، به استقبال آنها می رود.
همراه اولی ها می توانند جهت شرکت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته های اینترنت رایگان یک روزه در دوشنبه پایان هر ماه با شماره گیری #۵۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» همراه اول، بهره مند شوند.
در همین راستا چهارمین دوشنبه سوری اپراتور اول روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه برگزار می شود؛ هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری نیز بسته های دیتا یک مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه (۵ صبح تا ۵ عصر) است که به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری با شماره گیری کددستوری فوق الذکر، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.
لازم به ذکر است تمامی مشترکین از ساعت ۰۰:۰۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه فرصت دارند با شماره گیری کددستوری مذکور بسته خود را فعال کنند.

يکشنبه 25/1/1398 - 14:45

در بیانیه‌ای، با گرامی داشت سوم شعبان فرخنده میلاد حضرت امام حسین (علیه السلام) و روز پاسدار ، اقدام غیرقانونی و خصمانه آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را نشانه بن بست راهبردی و ماجراجویی شکست خورده دولتمردان کاخ‌سفید دانست.

به گزارش معاونت روابط عمومی و تبلیغات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس درابتدای این بیانیه آمده است: با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی و ابتکار فرخنده، تاریخی و معجزگون حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) در تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،حافظه تاریخی ملت ایران گواهی می دهد این نهاد مردمی و برخاسته از متن انقلاب با اقتدا به حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و تمسک به فرهنگ و ارزش‌های عاشورا، چگونه پیشتازانه، مشتاقانه، فداکارانه و مجاهدانه با هوشمندی و زمان شناسی در همه عرصه های نیاز انقلاب و کشور افتخارات بزرگی را برای ایرانیان عزیز رقم زده است به گونه ای که به اعتراف دوست و دشمن اگر تلاش‌های ممتاز پاسداران انقلاب اسلامی نبود چه بسا سرنوشت انقلاب و نظام اسلامی به گونه ای دیگر رقم می خورد.
این بیانیه می افزاید: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر دستاوردها و نقش آفرینی های داخلی به ویژه در عرصه مقابله با ضدانقلاب و توطئه های امنیتی و تروریستی در ماه‌ها و سال‌های اولیه انقلاب و در ادامه، درخشش در هشت سال دفاع مقدس و مصاف با فتنه ها و چالش سازی های نظام سلطه و مزدوران داخلی آن و حماسه سازی های حیرت آور در حوزه سازندگی و محرومیت زدایی و مردم یاری در مناطق کم‌برخوردار؛ به اقتضای آرمان‌های انقلاب و الزامات فراروی کشور در شرایط پرخطر و پرتهدید معاصر، طرح پلید نظام سلطه و صهیونیسم و ارتجاع منطقه در پیگیری جنگ های نیابتی و تروریستی در سوریه و عراق و توهم دسترسی به ایران اسلامی را با شکست خفت باری مواجه ساخته است.
این بیانیه، امنیت و آرامش تدریجی در نقاط پیرامونی کشور در ماه ها و یکی ـ دو سال اخیر را محصول نقش و اقدام راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمایت و همراهی با جبهه مقاومت اسلامی منطقه قلمداد و با یادآوری کلام جاودانه حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) که "اگر سپاه نبود کشور هم نبود" و "ای کاش من هم یک پاسدار بودم" تصریح کرده است: امروز هم مشارکت و حضور باشکوه، مجاهدانه و صادقانه پاسداران انقلاب با همراهی سایر نیروهای مسلح، مردمی، جهادی و دولتی در صحنه امداد و خدمت‌رسانی به مردم عزیز سیل زده استان‌های خوزستان، لرستان، کرمانشاه و گلستان، نماد معنادار و الهام بخشی از تکلیف محوری و مردمی بودن این نهاد مقدس و سرداران غیرتمند، انقلابی و ولایی آن که همواره در زمره اهداف ترور دشمن و سرویس های جاسوسی بیگانه و ضد انقلاب کوردل بوده است را در معرض دوستان و دشمنان انقلاب و میهن اسلامی قرار داده است.
این بیانیه اقتدار، صلابت، قاطعیت و موفقیت های سرنوشت ساز و تعیین کننده سپاه و محبوبیت ملی آن به رغم هجمه‌های ناجوانمردانه جبهه دشمن برای تخریب این نهاد و ایجاد شکاف و فاصله بین مردم با آن را عامل عصبانیت اردوگاه سلطه و استکبار و در رأس آن آمریکا و روسای منفور و پلید کاخ‌سفید از پاسداران انقلاب اسلامی، قلمداد و با اشاره به اقدام غیرقانونی و خصمانه ایالت متحده آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی؛ تصریح کرده است: حقایق و واقعیات تاریخ معاصر نشان می‌دهد برخلاف آمال و دروغ پروازی های آمریکا و حاکمان خبیث واشنگتن که پدیدآورندگان تروریسم و گروه‌های تکفیری هستند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نه تنها همواره در خط مقدم مقابله با تروریسم در منطقه بوده و نقش آفرینی آن در عرصه مقابله داعش و دیگر گروه های تروریستی مورد تقدیر و تجلیل دولت ها و
ملت های منطقه غرب آسیا واقع شده است، بلکه در این راه خطیر شهدای گرانقدر و فراوانی را تقدیم امنیت و آرامش غرب آسیا و ملت های مستقل و آزادی خواه منطقه کرده است.

این بیانیه در پایان با تبریک این روز خجسته به پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده بزرگ سپاه و تعظیم به مقام شامخ شهیدان این نهاد انقلابی و مردمی و با محکومیت شدید اقدام شیطانی ترامپ و کاخ سفید برضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرده است: تردیدی نیست که پاسداران انقلاب اسلامی به اقتضای رسالت و ماموریت های خطیر ذاتی و فلسفة وجودی خود، تحت تدابیر، توصیه ها و رهنمودهای امامین انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) و حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، دفاع غیرمحافظه کارانه از انقلاب و حمایت ازمقاومت اسلامی و ملت‌های حق‌طلب و مقابله با دشمنان امت اسلامی را راهبرد مسلم و خدشه¬ناپذیر خود تلقی و حماقت و اقدام سخیف اخیر آمریکایی¬ها که نشان از بن‌بست راهبردی و ماجراجویی مفتضحانه و از پیش شکست خورده کاخ سفید دارد را با قاطعیت در خور مواجه و متناسب با سیاست های نظام و ابزارهای در اختیار، در زمان و مکان دلخواه به آنان خواهد فهماند که دیگر در منطقه غرب آسیا امنیت و آرامشی نخواهند داشت.

سه شنبه 20/1/1398 - 12:29

معاون هنری حوزه هنری گفت: بزرگترین نقصی که در حوزه هنر انقلاب وجود دارد ایجاد شکاف نسلی بین هنرمندان جوان و هنرمندان شاخص است.

به گزارش تبیان، «مجدالدین معلمی» امروز دوشنبه 19 فروردین در نشست خبری هفته هنر انقلاب اسلامی که در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار شد، گفت: زمانی به جز شعر در سایر رشته ها با فقر هنرمند انقلابی مواجه بودیم. امروزه خوشبختانه می توان گفت که جریان هنر انقلاب جریانی عمومی تر شده است به گونه ای که رویش های آن قابل لمس است.

معاون هنری حوزه هنری با بیان اینکه امروز در تمام حوزه های هنر اعم از داستان، شعر، رمان، گرافیک، نقاشی و سینما تعداد قابل توجه ای هنرمند انقلابی داریم، عنوان کرد: هنوز در برخی از رشته ها با نقص هایی مواجه هستیم که با آموزش و برنامه ریزی رفع خواهد شد. بزرگترین نقصی که در حوزه هنر انقلاب وجود دارد، ایجاد شکاف بین هنرمندان شاخص و پیشکسوت با هنرمندان جوان و نسل جدید است.

وی خاطرنشان کرد: هنر در دهه های 60 و 70 سخت تر بود. امروز با وجود ابزارهای مدرن در هنر سهولت ایجاد شده است. با وجود این می بینیم که ارتباط برخی از هنرمندان نسل جدید با نسل پخته و پیشکسوت منقطع شده است. دو کار سرلوحه برنامه های ماست؛ یکی کادرسازی و دیگری ارتباط دادن هنرمندان جدید با متخصصان و پیشکسوتان هنر است.

دبیر هنری هفته هنر انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پنج سال است که در هفته هنر چهره های سال هنر معرفی می شوند، بیان کرد: دبیرخانه انتخاب چهره هنر انقلاب سال دایمی است و مدام فعالیت های هنرمندان را رصد می کند. در بهمن و اسفند به لیست 15 تا 20 نفره رسیدیم. این هنرمندان کسانی بودند که فعالیت های شاخص در عرصه هنر انقلاب داشتند. ملاک ما این بود که تولید هنر باید در همان سال اتفاق افتاده باشد. علاوه بر پیشکسوتان به هنرمندان جوان نیز توجه داشتیم و آنها را در نظر گرفتیم. دربرگیری و عمومیت داشتن اثر هنری ملاک دیگر انتخاب هنرمند انقلابی بود. جریان سازی نیز از پیش شرط های دیگری بود که برای انتخاب هنرمند انقلابی در نظر گرفتیم.

دوشنبه 19/1/1398 - 13:36

رضا امیرخانی، هدایت‌الله بهبودی، ابراهیم حاتمی‌کیا، مسعود نجابتی و مهدی نقویان، نامزدهای نهایی چهره هنر سال انقلاب شدند.
به گزارش تبیان، مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در نشست رسانه‌ای هفته هنر انقلاب که صبح امروز در حوزه هنری برگزار شد، گفت: جریان هنر انقلاب جریان عمومی شده‌ای است که شکل گرفته. طبعا نقص‌هایی در برخی رشته‌ها داریم، اما با برنامه ریزی در حوزه کادرسازی و آموزش‌ها می‌شود کادر جدید به بدنه هنر انقلاب اضافه کرد.

وی گفت: بزرگ‌ترین نقص در حوزه هنر انقلاب، ایجاد شکاف نسلی میان هنرمندان شاخص گذشته و نسل جدیدی است که با ابزار جدید به سوی هنر می‌روند.

دبیر هفته هنر انقلاب در ادامه به دبیرخانه دائمی هفته همر انقلاب اشاره کرد و افزود: از میان ۱۴ چهره رضا امیرخانی هدایت‌الله بهبودی، ابراهیم حاتمی‌کیا، مسعود نجابتی و مهدی نقویان نامزد نهایی چهره هنر سال انقلاب معرفی شدند. همچنین در بخش رویداد سال نامزدها عبارتند از مجموعه خانه طراحان انقلاب اسلامی، هیات هنر و کلاس‌های آموزشی شهاب مرادی نامزد نهایی رویداد هفته هنر  انقلاب هستند.

دوشنبه 19/1/1398 - 13:35

مکالمه همراه اولی‌ها در ١٣شهر سیل زده رایگان شد.همراه اول مجددا مکالمه در مناطق سیل‌زده را رایگان کرد.
اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: در پی وقوع سیل در بخش‌های مختلف کشور و آبگرفتگی در مناطق وسیعی از استان های لرستان و ایلام، جهت رفاه حال شهروندان و در راستای کمک رسانی هر چه بهتر در این مناطق، برقراری مکالمه(درون و برون شبکه) در شهرها و روستاهای اطراف دورود، پلدختر، کوهدشت، رومشکان و معمولان در استان لرستان و شهرهای دهلران، مهران، ملکشاهی، دره شهر، آبدانان، سیروان، چرداول و ایوان در استان ایلام از روز سه شنبه ١٣ فروردین تا پایان هفته جاری(جمعه ١۶ فروردین ماه) رایگان شد. همچنین اپراتور اول ارتباطی هفته گذشته برقراری مکالمه و ارسال پیامک درون و برون شبکه (به سمت اپراتورهای دیگر) را در شهرهای آق قلا، بندرترکمن و گمیشان و روستاهای اطراف رایگان اعلام کرده بود.

سه شنبه 13/1/1398 - 12:46

نوروزگاه منطقه۱۱ در سه محل میدان راه آهن، میدان منیریه و چهارراه حضرت ولیعصر(عج) با هدف استقبال از گردشگران نوروز۱۳۹۸ و اجرای برنامه‌های فرهنگی و مفرح با حضور معاون امور اجتماعی - فرهنگی شهرداری تهران و رییس سازمان زیباسازی افتتاح شد.
 
به گزارش تبیان، محمد جواد رشیدی- معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ و رییس ستاد گردشگری این منطقه - از افتتاح نوروزگاه در سه محل میدان راه آهن، میدان منیریه و چهارراه حضرت ولیعصر (عج) خبر داد و گفت: با هدف استقبال از شهروندان و گردشگرانی که از سرتاسر ایران برای گردش در تهران یا ملاقات اقوامشان به پایتخت می‌آیند توسط سازمان زیباسازی با همکاری و مشارکت منطقه ۱۱ نوروزگاه های این منطقه افتتاح شد.

رشیدی افزود: نوروزگاه‌ها از ۳ فروردین تا ۱۰ فروردین میزبان گردشگران نوروزی هستند و از ساعت ۱۵ الی ۲۱ به اجرای برنامه‌های شاد و متنوع با محوریت خانواده و سنت‌های اصیل ایرانی می‌پردازند.

رییس ستاد گردشگری شهرداری منطقه ۱۱ با اشاره به ویژه برنامه‌های نوروزگاه در پهنه رودکی و چهارراه حضرت ولیعصر(عج) اظهارکرد: نوروزگاه پهنه رودکی تا ۱۳ فروردین به اجرای برنامه‌هایی از قبیل آوازهای اصیل ایرانی، خیمه شب بازی، کمیک استریپ، نمایش فیلم در اتوبوس تاریخی، نوروزخوانی و تکم گردانی و سایر برنامه‌ها از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ می‌پردازد.

رشیدی افزود: در ویژه برنامه‌های نوروز ۱۳۹۸ توجه ویژه‌ای به محور خیابان حضرت ولیعصر(عج) شده است به گونه‌ای که در محدوده منطقه ۱۱ از میدان راه آهن تا چهارراه ولیعصر سه نوروزگاه برای اجرای برنامه‌های آیینی و شاد از ۳ فروردین فعالیتشان را آغاز کرده‌اند.

معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ با اشاره به استقرارستاد گردشگری این منطقه در میدان حسن آباد برای ارایه خدمات به شهروندان و گردشگران نوروزی گفت: اجرای نمایش‌های محلی اقوام، اجرای موسیقی‌های سنتی، خیمه شب بازی، نقالی و اجرای نمایش فیلم در اتوبوس از جمله برنامه‌های شاد و مهیج نوروزگاه‌ها در ایام نوروز است.

وی در پایان اظهارکرد: در سال جدید ایستگاه‌های گردشگری ستاد گردشگری شهرداری منطقه ۱۱ نیز در میدان حسن آباد، میدان راه آهن و چهارراه حضرت ولیعصر (عج) نسبت به راهنمایی گردشگران فعال هستند و با ارایه بسته‌های نوروزی به شهروندان، آنان را نسبت به گردش و بازدید جاذبه‌ها و ارزش‌های دیدنی پایتخت دعوت می‌کنند.

چهارشنبه 7/1/1398 - 10:24

به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکان خود عیدی می دهد.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می دهد.
در طرح «عیدی ۹۸» همراه اول که از نخستین روز فروردین آغاز و تا پایان روز سه شنبه ۱۳ فروردین ۹۸ اجرا می شود، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری می توانند با شماره گیری کد دستوری #۹۸* که به منزله ثبت نام در این طرح است، به صورت تصادفی یکی از مبالغ ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ یا ۵۰۰ ریالی را عیدی بگیرند.
این بسته عیدانه که به صورت رایگان برای مشترکین فعال می شود، در قالب اعتبار داخل شبکه همراه اول بوده و مشترکین می توانند برای مکالمه و پیامک داخل شبکه همراه اول یا اینترنت موبایل، از آن استفاده کنند.
در این طرح امکان خرید بسته یا استفاده از سرویس های ارزش افزوده، تماس های رومینگ، خارجه و تلفن ثابت، با اعتبار عیدی امکان پذیر نیست.
با وجود اینکه مشترکان تنها برای یک بار امکان ثبت نام و دریافت بسته عیدانه را در طول بازه زمانی مذکور دارند، اما ممکن است براساس رفتار مصرفی، برای برخی از مشترکین علاوه بر بسته های اعتبار، یک گیگابایت اینترنت نیز ارائه شود که باز هم مهلت استفاده از آن از زمان فعالسازی تا روز سیزدهم فروردین است.
مشترکانی که علاقه مند به فعالسازی این بسته هستند باید کد دستوری #۱*۹۸* را شماره گیری کنند.
استعلام بسته هدیه هم از طریق کد دستوری #۰*۹۸* امکانپذیر است؛ همچنین جهت دریافت راهنما می توان از کد دستوری #۹*۹۸* استفاده کرد.

دوشنبه 27/12/1397 - 10:9

همراه اول این ماه هم در قالب طرح «دوشنبه سوری» به مشترکین خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکانش، آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه هدایای «دوشنبه سوری» به استقبال آنها می رود.
اگر شما هم علاقه مند به شرکت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته های اینترنت رایگان یک روزه هستید، کافی است دوشنبه پایان هر ماه با شماره گیری #۵۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» همراه اول، لذت ببرید.
در همین راستا قرار است سومین دوشنبه سوری در تاریخ دوشنبه ۲۷ اسفند ماه برگزار شود؛ هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری نیز بسته های دیتا یک تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه (۵ صبح تا ۵ عصر) است که به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری با شماره گیری کد دستوری فوق الذکر، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.
لازم به ذکر است تمامی مشترکین از ساعت ۰۰:۰۰ روز دوشنبه ۲۷ اسفند تا ساعت ۲۳:۵۹ فرصت دارند با شماره گیری کد دستوری مذکور بسته خود را فعال کنند.

يکشنبه 26/12/1397 - 15:54