تعداد مطالب : 249
تعداد نظرات : 2
زمان آخرین مطلب : 1روز قبل

 بانک ایران زمین، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2015 در حوزه مالی شد.
 
به گزارش تبیان و به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، مراسم اختتامیه ممیزی صدور گواهینامه ISO 9001:2015 با حضور مدیرعامل، معاون مالی، جمعی از مدیران و کارشناسان، سرممیز شرکت توف نُورد و مشاور پروژه برگزار شد.
پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین، ضمن ابراز خرسندی از دریافت این گواهینامه بین المللی این اقدام را شروعی جهت دستیابی به اهداف کلان بانک در آینده برشمرد و اظهار داشت: انطباق حوزه های مختلف بانک با یک سیستم مدیریت کیفیت یک تصمیم راهبردی در سازمان است که می تواند به بهبود عملکرد کلی بخش مربوطه کمک کند و مبنایی دقیق برای طرح های توسعه پایدار باشد.
در ادامه مجید رضی زاده کلیاتی از استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001:2015 طی 14 ماه گذشته در معاونت مالی بانک را بیان کرد و گفت: علیرغم مشغله کاری موجود، تمامی مستندات توسط کارشناسان ادارات مالی تهیه و تنظیم شده است.
در ادامه مهندس موسی پور سر ممیز شرکت توف نورد گزارش ممیزی نهایی صدور گواهینامه که در روز جمعه مورخ 98/02/06 توسط تیم ممیزی ایشان در تمامی ادارات معاونت مالی صورت پذیرفته بود را ارائه کرد.
 

 

دوشنبه 9/2/1398 - 11:3

طی مراسمی با حضور مدیران ارشد بانک ایران زمین از زحمات یحیی حسینی فر تقدیر و تشکر بعمل آمد، و حسین درویشها به عنوان مدیر جدید امور اعتبارات معرفی شد.
 
به گزارش تبیان و به نقل از روابط عمومی: پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین ضمن قدرانی از زحمات و خدمات حسینی فر مدیریت سابق برای درویشها مدیر جدید اعتبارات آرزوی موفقیت نمود و از تمامی کارکنان بانک اعم از ستاد و شعب خواست تا با همراهی و همدلی و حرکت در چهارچوب سیاست های بانک در به ثمر رسیدن اهداف مجموعه گام های مثبتی را بردارند تا در آینده شاهد رشد و شکوفایی هر چه بهتر باشیم.

دوشنبه 9/2/1398 - 11:1

تورج رستمی سلیمانی در راستای سیاستهای حمایتی بانک ایران زمین از تولید کنندگان داخلی از شرکت پارت بیستون بازدید کردند.

به گزارش عصر صنعت،در این بازدید مدیر استانی بانک ایران زمین آمادگی خود را جهت تسهیل در عملیات مالی و بانکی این شرکت و ارائه خدمات بانکداری دیجیتال اعلام نمود.

يکشنبه 8/2/1398 - 16:9

مدیرعامل همراه اول از برگزاری مجمع عمومی این شرکت در روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه خبر داد.
حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول در جمع خبرنگاران اعلام کرد: مجمع عمومی این شرکت روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
فرهنگ اعلام کرد: در سال گذشته درآمدهای همراه اول به میزان ۲۱درصد رشد و سهم بازار این شرکت نیز افزایش داشته است.
مدیرعامل همراه اول افزود: تمرکز برنامه های  همراه اول روی توسعه تحول دیجیتال و ارائه سرویس های سازمانی است.
وی در ادامه با اشاره به همکاری توسکا و صداوسیما در پاسخ به سؤالی گفت: بزودی در رابطه با قرارداد شرکت توسعه کسب و کار ایرانی (توسکا) با صدا وسیما و اپلیکیشن «روبیکا» در جلسه هیئت مدیره همراه اول تصمیم گیری خواهد شد.
مدیرعامل همراه اول ضمن تکذیب برخی اخبار در رابطه با نقش ستاداجرایی فرمان حضرت امام در مدیریت شرکت توسعه کسب و کار ایرانی(توسکا) و اپلیکیشن «روبیکا» اعلام کرد: علیرغم تبلیغات برخی رسانه ها و اشخاص در شبکه های اجتماعی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام هیچگونه مالکیت، مدیریت و انتفاعی از این شرکت و اپلیکیشن روبیکا نداشته و ندارد و این اخبار و تبلیغات اساساً کذب است.
فرهنگ در پایان با اشاره به اقدامات اپراتور اول در مورد سیل اخیر افزود: همراه اول در روزهای اخیر علاوه بر برقراری مکالمه رایگان در مناطق سیل زده، برخی اقلام امدادی مورد نیاز مردم این مناطق را نیز تامین کرده است.

يکشنبه 8/2/1398 - 16:6

مجمع عمومی عادی سالیانه شركت ارتباطات سیار ایران، روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول(سهامی عام) به شماره ثبت ۳۱۷۵۱۲، در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو، واقع در شهرک غرب، بلوار فرحزادی، انتهای بلوار شهید دادمان برگزار می شود.

استماع گزارش هیأت مدیره در خصوص عملكرد مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، بررسی و تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹، اتخاذ تصمیم در خصوص میزان سود تقسیمی، تعیین حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹، تعیین روزنامه كثیرالانتشار جهت درج آگهی های شركت و سایر مواردی كه در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد، از موارد دستور جلسه ذكر شده است.

همراه اول از سهامداران و یا وكلای قانونی ایشان دعوت كرده است، جهت دریافت برگه حضور در جلسه، در ساعات اداری روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ با در دست داشتن کارت ملی برای اشخاص حقیقی و معرفی‌نامه معتبر و کتبی برای نمایندگان اشخاص حقوقی به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، جنب سازمان بورس، پلاک ۱۷، طبقه دوم، واحد ۵ اداره امور سهام شرکت مراجعه کنند.

يکشنبه 8/2/1398 - 16:3

 براساس تصمیم هیئت مدیره بانک ایران زمین، مبلغ هشت میلیارد ریال به امر بازسازی مدارس مناطق سیل زده استان های گلستان، لرستان و خوزستان اختصاص یافت.
 
به گزارش تبیان و به نقل از روابط عمومی، بانک ایران زمین در راستای کمک به هموطنان مناطق سیل زده و اجرای مسئولیت اجتماعی و با توجه به آسیب شدیدی که مدارس این مناطق وارد شده، مبلغ هشت میلیارد ریال به امر بازسازی این مدارس اختصاص داد.
عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین، ضمن اظهار تاسف از حادثه اخیر سیل و مشکلاتی که برای مردم ایجاد شده، بر لزوم همکاری نهادها و بانک ها در بازسازی مناطق سیل زده تاکید و عنوان کرد: در شرایط کنونی با توجه به درگیری مناطق وسیعی از کشور باید با هماهنگی و مدیریت جهادی نسبت به رفع این مسائل اقدام کرد.
پورسعید اقدامات بانک ایران زمین در کمک به بازسازی مدارس مناطق سیل زده را در راستای مسئولیت اجتماعی بانک عنوان کرد و افزود: ما از روزهای ابتدایی تیمی را جهت بررسی موضوع تشکیل دادیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اقدامات بانک را در جهت بازسازی مدارس این مناطق قرار دهیم.
وی با تقدیر از همکارانی که از روزهای ابتدایی حادثه بصورت خودجوش در امر امداد رسانی به مناطق آسیب دیده مشارکت کردند، گفت: علاوه بر کمک هایی که خود همکاران انجام دادند یک روز از حقوق منابع انسانی نیز به این امر اختصاص یافته است.
وی در انتها بر تلاش هرچه بیشتر بانک ایران زمین برای کمک به هموطنان آسیب دیده تاکید کرد.

شنبه 7/2/1398 - 12:57

مدیراستانی بانک ایران زمین مطرح کرد:
گسترش ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات اصول مهم جذب منابع
 
گردهمایی روسای شعب استان یزد با حضور مدیر استان با هدف بررسی اهداف بانک در سال جاری برگزار شد.
 
به گزارش تبیان و به نقل از روابط عمومی: پورحسنی مدیر استان ضمن خوش آمدگویی به همکاران، به بررسی عملکرد شعب و ارائه راهکار در خصوص جذب منابع جدید پرداخت.

پورحسنی گفت: گسترش ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات برای جذب منابع در بانک به عنوان یک اصل است و عملکرد شایسته شما در این حوزه باعث اعتبار و معرفی مناسب خدمات بانک خواهد شد.

وی با اشاره به پتانسیل های استان تصریح کرد: بهره مندی از ظرفیت های اقتصادی در این استان نیازمند ارتقاء توان، اثربخشی و کارائی مطلوب روسای شعب است.

در ادامه این جلسه حبوباتی معاون استان در خصوص موضوعات بانکداری دیجیتال، وصول مطالبات، انضباط مالی، کنترل نقدینگی، برنامه کاری مطالبی را عنوان کرده و خواستار حساسیت در آمار روزانه، هفتگی و ماهانه شد.

پورحسنی در خاتمه خاطرنشان ساخت: در ارائه خدمات بانکی مناسب تر به مشتریان نیاز به همفکری همه است که از نظرات همکاران نیز به نحو صحیح استفاده می شود و از پیشنهادهایی که سازنده باشند، تقدیر و تشکرخواهد شد.

شنبه 7/2/1398 - 12:56

اولین جلسه معاونین شعب استانهای البرز، قزوین و زنجان با حضور کلیه کارکنان ستادی و معاونین شعب برگزار شد.
 
به گزارش تبیان و به نقل از روابط عمومی: رئیسی مدیراستان ضمن قدردانی و تشکر از عملکرد کارکنان در سال گذشته در راستای پیشبرد اهداف بانک، بیان کرد: همانگونه که همگی می دانیم سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید نامگذاری شده و امید است با تلاش و مساعی همکاران گرامی بتوانیم در راستای تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران و در دستیابی به اهداف و تعالی بانک ایران زمین سهم بسزایی داشته و گام های موثری برداریم.
وی با اشاره به نقش بانکها در رونق اقتصادی، اذعان داشت که هر جایی که بنگاه اقتصادی وجود دارد، مطمئناً بانک نیز به عنوان نهاد مالی حضور دارد.
وی ضمن تأکید مدیریت بر آموزش هدفمند همکاران و افزایش دانش وآگاهی آنها، نقش خودباوری و اعتماد به نفس را در پیشرفت و تعالی بانک و نیز جذب مشتریان جدید، بسیار حائز اهمیت دانست.
در ادامه عملکرد سال گذشته کلیه شعب در تمام شاخص های مدنظر مورد بررسی قرار گرفت و ضمن تشکر از شعبی که به اهداف تعیین شده خود دست یافته بودند، دلایل عدم رشد شعبی که نتوانسته بودند به اهداف مورد نظر دست یابند، مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به شرایط و امکانات ، توانمندی پرسنل و تلاش و مساعی بیش از پیش کلیه همکاران، انتظار است که این شعب بتوانند در سال جاری علاوه بر جبران عملکرد سال گذشته، اهداف تعیین شده خود را محقق نمایند.
در پایان معاونین شعب به بحث و تبادل نظر در خصوص کلیه موارد مطرح شده در جلسه پرداختند.

شنبه 7/2/1398 - 12:55

ھمراه اول حامی ویژه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتابھمراه اول بھ عنوان تنھا اپراتور تلفن ھمراه و حامی ویژه نمایشگاه کتاب در طول برگزاری این رویداد، بھ بازدیدكنندگان خدمات ارائھ می کند.
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تھران بھ ارائھ خدمات ویژه بھ بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواھد پرداخت. بھ گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن ھمراه کشور امسال ھم با برپایی 3 غرفھ در
ھمراه اول بھ عنوان تنھا اپراتور حامی نمایشگاه کتاب، در این دوره از رویداد نمایشگاه کتاب علاوه بر اینکھ در ھر سھ
غرفھ محیطی خود خدمات مشتریان، فروش سیم کارت دانشجو، تعویض سیم کارت ھای معمولی با یوسیم، معرفی ھمراه
من، معرفی و ارائھ خدمات مربوط بھ انارستان و مبین نت را خواھد داشت، آخرین دستاوردھا و سرویس ھای نوین خود
را در معرض دید بازدیدكنندگان قرار می دھد.
ھمراه اولی ھا برای استفاده از خدمات این شرکت، می توانند بھ غرفھ ھای شرکت ارتباطات سیار ایران در نمایشگاه کتاب،
واقع در ورودی شبستان مصلی، روبروی غرفھ ھای دانشگاھی و محوطھ حوض آب کھ حدود 150 مترمربع را بھ خود
اختصاص داده اند، مراجعھ کنند.
تنھا اپراتور حاضر در نمایشگاه امسال، با افزودن 4 سایت سیار، علاوه بر توسعھ ظرفیت موجود شبکھ، سعی در پوشش
ھر چھ بھتر فضای نمایشگاھی دارد.
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تھران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 اردیبھشت ماه در مصلی امام
خمینی(ره) برگزار می شود.

سه شنبه 3/2/1398 - 12:31

حضور همراه اول در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
همراه اول در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه مشارکتی فعال خواهد داشت
به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه(فاینکس ۲۰۱۹) که با هدف توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری صحیح در دارایی‌های مالی از روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه تا  روز پنجشنبه ۵ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های  بین المللی تهران برگزار می شود، مشارکتی فعال خواهد داشت. 

مهم‌ترین هدف شرکت ارتباطات سیار ایران از شرکت در این رویداد، فراهم کردن زمینه انجام تعاملات مناسب با سهامداران به عنوان یکی از مهم‌ترین ذی‌نفعان شرکت عنوان شده است. 

همراه اول به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های بورسی کشور، با هدف فراهم کردن زمینه انجام تعاملات مناسب با سهامداران، تحلیل‌گران و فعالان بازار سرمایه با حضور مدیران مرتبط با حوزه مالی و سرمایه‌گذاری در  سالن۴۱ و B۴۱ این نمایشگاه حضور داشته و آماده پاسخگویی به سؤالات سهامداران است. 

همچنین شرکت کسب‌وکارهای نوپای «حرکت اول» به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکت ارتباطات سیار ایران در این نمایشگاه حضور داشته و علاوه بر معرفی و ارائه برنامه های شرکت در ارتباط با سرمایه‌گذاری روی کسب‌و‌کارهای نوپا، آماده دریافت طرح های دارای قابلیت سرمایه‌گذاری(به ویژه در حوزه فین تک) خواهد بود. 

دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای مالی کشور از ۲ الی ۵ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. 

سه شنبه 3/2/1398 - 12:27