abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )
رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان به مناسبت روزخبرنگار گفت: اصحاب رسانه نماد شفافیت و آگاهی در جامعه هستند و بی‌تردید تلاش‌های خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه همراه با ارائه پیشنهادها و بیان انتقادات کارآمد، راهکاری سازنده در مسیر رشد و توسعه نظام بانکی و اقتصادی ایران اسلامی است.

متن کامل پیام دکتر کورش پرویزیان به شرح ذیل است؛
روز خبرنگار، یادآور زحمات بی دریغ و تلاش های خالصانه اصحاب رسانه و فرصتی است گران‌بها برای پاسداشت مقام رفیع مجاهدانی که در راه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند.
ضمن گرامیداشت اعیاد قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت، هفدهم مردادماه روز خبرنگار را به همه اصحاب پرتلاش این عرصه تبریک می‌گویم و از همراهی و تعامل سازنده خبرنگاران در تولید و انعکاس دقیق اخبار وگزارش هایی که ترسیم کننده دستاوردهای نظام بانکی است و تقویت و استحکام شبکه بانکی را به ارمغان می‌آورد، تشکر و قدردانی می‌نمایم.
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و در سایه تلاش و همراهی شما اصحاب محترم رسانه، شاهد توسعه پایدار و روز افزون شبکه بانکی در سالی که بنا به تدبیر مقام معظم رهبری به نام "جهش تولید" نامگذاری شده است؛ باشیم.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 15:13
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )


معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از آذین بندی و تبلیغات محیطی در معابر محلی و بزرگراهی به مناسبت دهه ولایت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه4 ، "حمید رضا فرخی" در این باره گفت:: در ادامه فعالیت های شهرداری تهران پیرامون اکران طرح های فرهنگی اجتماعی و شهری درخصوص طرح های آموزش شهروندی، پیشگیری از بیماری کووید 19، تقویت بنیان خانواده، اکرام والدین، همسایه، سالمندان و... تبلیغات محیطی بر روی پرتابل سطح منطقه به متراژ حدود 360 مترمربع به این مهم اختصاص داده شد.
معاون خدمات شهری منطقه چهار در خصوص نورپردازی ها و آذین بندی های عید قربان تا عید غدیر گفت: همزمان با ایام مبارک دهه ولایت حدود 6500 مترطول ریسه های نوری و 5500 مترطول آذین بندی پارچه ای معابر و ساختمان های سطح منطقه آذین بندی شد.
فرخی با اشاره به اهمیت عیدغدیر ادامه داد: مدیریت شهری همواره سعی بر آن داشته تا در دهه ولایت برنامه هایی را اجرایی کرده که در راستای معرفی عید غدیر خم به عنوان عید بزرگ همه مسلمانان قدم بردارد.زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 15:7
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )

شهردار منطقه ٥، روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریك گفت و با تعدادی از آنان، به صورت آنلاین، گفتگو كرد.

فریدون حیدری، از خبرنگاران به عنوان راویان امین و روایت گران صدیق یاد كرد و اظهار داشت: خبرنگاران، بهترین ناظران مدیران شهری هستند كه با انتقادهای‌سازنده خود می توانند، در كنار مسئولان، گره گشای مشكلات شهروندان باشند.

شهردار منطقه ٥، مسئولیت و رسالت حرفه خبرنگاری را بسیار خطیر توصیف و تاكید كرد: "تهران شهری برای‌همه" به انتقادهای دلسوزانه ، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بموقع و همدلی خبرنگاران، نیاز دارد.زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 15:3
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )

به مناسبت دهه امامت و ولایت و در آستانه عید غدیر خم، حوزه بسیج منطقه9 نسبت به تجلیل از پرسنل سادات منطقه اقدام کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9، عید غدیر خم فرصتی شد تا به همین مناسبت و با رعایت پروتکل های بهداشتی با توجه به شیوع ویروس کرونا از 34نفر از پرسنل سادات منطقه تجلیل شود.
در این راستا و طبق برنامه ایی از پیش تعیین شده حوزه بسیج منطقه9 در سالروز ولادت امام علی النقی(ع)، حضور در دفتر شهردار، معاونت ها، ادارات و نواحی را برای تجلیل از پرسنل سادات در دستور کار قرار داد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 14:56
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )

بانک ملت در پاسخ به برخی اخبار منتشر شده در رسانه ها و پیام های مشتریان در سامانه های ارتباطی، توضیحاتی را برای آگاهی متقاضیان فروش سهام عدالت از روند واریز وجوه حاصل از فروش سهام ارایه کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، به استناد وظایف تکلیف شده توسط نهادهای حاکمیتی، بانک ملت در طرح آزادسازی سهام عدالت صرفاً مسئولیت جمع‌آوری درخواست فروش را عهده دار است.
بر این اساس در دستورالعمل های ابلاغی به بانک ها، درخواست فروش سهام عدالت مشتریان باید به صورت روزانه توسط بانک‌ها جمع‌آوری شده و از طریق کارگزاری های طرف قرارداد جهت طی مراحل قانونی و فروش سهام به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ارسال و وجوه مربوطه نیز پس از فروش مستقیماً به حساب ذینفعان واریز شود.
شایان گفتن است، بانک به عنوان تجمیع کننده درخواست های فروش سهام عدالت، در هیچ یک از مراحل فروش و واریز وجوه دخالتی نداشته و از جزییات فرآیند مانند تعداد سهام عدالت هر فرد، مبلغ سهام فروش رفته هر فرد، زمان واریز وجه به حساب ذینفعان و ..اطلاعی ندارد.
طراحی و ایجاد سامانه ای به منظور رفع ابهامات مشتریان و متقاضیان فروش سهام عدالت از جمله درخواست های این بانک از نهادهای ذیربط نیز بوده و یادآور می شود، بانک منفعتی از مبالغ مربوط به فروش سهام عدالت هم وطنان ندارد.
همچنین شماره تلفن ۱۵۶۹-۰۲۱ شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه برای کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت سهام عدالت به سهام داران و متقاضیان فروش این سهام معرفی شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 14:48
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک تهران در هفته آینده بر اساس تصمیم اتخاذ شده در کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خبر داد.


به گزارش روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافیك شهردارى تهران؛" سید مناف هاشمی " صبح امروز ( ١٥ مرداد ماه ) در حاشیه جلسه کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: به رغم اینکه لغو طرح تاثیری در کاهش مسافرین مترو و اتوبوس نداشته و در حد ٣ یا ٤ درصد بوده، اما به دلیل قرمز بودن تهران و شرایط روانی موضوع مقرر شد که هفته آینده نیز طرح ترافیک تهران اجرا نشود.

به گفته معاون شهردار تهران طبق مطالعات کارشناسی لغو طرح ترافیک فقط ۳ تا ۴ درصد به کاهش شیوع بیماری کرونا کمک کرده است، اما مدیریت شهری برای لغو طرح ترافیک همکاری های لازم را با ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد کرد.


معاون حمل و نقل و ترافیك شهردارى تهران تصریح كرد: در حال حاضر استفاده از ماسک در مترو به ۹۹ درصد رسیده است، اما در اتوبوس این شرایط هنوز به شکل ایده آل وجود ندارد و باید فرهنگ سازی شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 14:42
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )


شهردار منطقه۱۱ تهران گفت: فاز اول مرمت مسجد و ساعت تاریخی مشیر السلطنه از ابنیه دوران قاجار تا یک ماه آینده از سوی اداره زیبا سازی این منطقه آغاز و در مدت 3 ماه انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۱ ، نصراله آبادیان از آغاز فاز اول مرمت بافت تاریخی مسجد و ساعت مشیر السلطنه که از اماکن تاریخی و اولین ساعت های شهری در پایتخت است؛ خبر داد و افزود: مسجد و مدرسه علمیه مشیرالسلطنه یا مسجدالاقصی که به مسجد ساعت نیز معروف است؛ یکی از مسجدها و حوزه‌های علمیه ساخته شده در دوره قاجار است که در خیابان مولوی، کوچه تشکری موحد واقع شده‌است.
آبادیان ادامه داد: اولویت برنامه های اداره زیباسازی منطقه۱۱ حفظ و مرمت بافت تاریخی با رویکرد نگهداری از اماکن واجد ارزش است که بر همین اساس فاز اول پروژه مرمت مسجد مشیر السلطنه از شهریور ماه آغاز خواهد شد .
او در تشریح جزییات فاز اول مرمت این مسجد بیان کرد: در سال۹۸ طرح مرمت این مسجد تاریخی با مشارکت و بررسی اساتید مجرب حوزه مرمت ابنیه تاریخی و اداره زیباسازی منطقه۱۱ به تحریر درآمد که پس از بررسی های اولیه و تأیید نهایی اصلاح و مرمت جداره ها و تعمیر ساعت شهری مناره مسجد انجام خواهد شد.
شهردار منطقه 11 توضیح داد: مرمت جداره اصلی مسجد شامل سیمان کاری، آجرکاری و حذف زوائد بصری، مرمت کاشی سردر و پنجره ها و مرمت سقاخانه قدیمی جلو در است و بخش دوم فاز اول، تعمیر و راه اندازی ساعت شهری مناره این مسجد است که قدمتی از زمان قاجار دارد و از جمله اولین ساعت های شهری پایتخت است.
آبادیان با اشاره به این که مرمت مسجد مشیر السلطنه در ادامه مرمت های ابنیه و حفظ بافت تاریخی منطقه۱۱ است؛ گفت: مرمت مسجد مشیر السلطنه از اوایل شهریور آغاز می شود و پیش بینی ما برای پایان پروژه سه ماه خواهد بود .
مسجد مشیرالسلطنه در سال ۱۳۲۱ هجری قمری توسط مشیرالسلطنه بنا شده است که وزیر خزانه مظفرالدین شاه قاجار و بعدا نخست وزیر دوره محمدعلی شاه قاجار بود و نام او در زیر ساعت مسجد حک شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 14:39
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )


حجت الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با صدور پیام تسلیتی جان باختن شماری از مردم لبنان در پی انفجار بزرگ بندر بیروت را به دولت و ملت لبنان تسلیت گفت و آمادگی این سازمان را برای هرگونه کمک اعلام کرد.
در این پیام تسلیت که نسخه ای از آن در اختیار پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر قرار گرفت آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه تلخ و فاجعه بار انفجار بندر بیروت که به جان باختن تعداد زیادی از مردم عزیز لبنان و مجروح شدن جمعی دیگر منجر شد موجب تاثر و تالم گردید. این حادثه تلخ را به خانواده های جان باختگان ، مسئولان، ملت قهرمان و داغدار لبنان بویژه جناب حجت الاسلام و المسلمین سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان تسلیت عرض نموده و همدردی خود را با برادران لبنانی اعلام می نمایم. ایستادن در کنار ملت سربلند و مقاوم لبنان در این ایام مایه افتخار است. ضمن آرزوی رحمت و مغفرت برای جان باختگان و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه تلخ، آمادگی خود را برای هرگونه کمک به ملت شریف لبنان اعلام می دارم.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 14:37
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )


بی‌شک FIFA یکی از پرطرفدار ترین بازی های ورزشی میان طرفداران دو آتشه و پرو پاقرص فوتبال در دنیا و ایران است. براساس آمار و ارقام پیمایش ملی مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) که در سال 1396 انجام شده از مجموع ۲۸ میلیون نفر گیمر ایرانی ۲۵ درصدشان طرفدار بازی فیفا بودند و این بازی را روی پلتفرم کنسول یا رایانه تجربه کرده‌اند.
گیمرهایی کاملا نوجوان با میانگین سنی ۱۷ سال و ۸ ماه که موقع بازی فیفا چنان غرق این دنیای شبیه سازی شده از فوتبال واقعی می‌شوند که متعصبانه برای هم کری می‌خوانند و از تیم‌ها و بازیکنان محبوب‌شان طرفداری می‌کنند.
این مقدمه را گفتیم برای رسیدن به اصل خبری که قطعا برای فیفا بازها جذاب و مورد توجه خواهد بود. خبر برگزاری اولین دوره مسابقات ورزش‌های الکترونیک آپارات گیم در رشته FIFA 20 که با همکاری مشترک آپارت گیم و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، دور مقدماتی‌اش از هفته پایانی مرداد ماه شروع می‌شود.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این رویداد جذاب برای فیفا بازها با هدف نزدیک‌تر کردن گیمرها به یکدیگر و فراگیری مسابقات ورزش‌های الکترونیک، برگزار می‌شود.
مسابقه در دور مقدماتی با توجه به شرایط کرونایی کشور به صورت آنلاین و روی پلتفرم PS4 انجام می‌شود. اما مرحله یک چهارم نهایی به بعد آن به صورت حضوری و در شهر تهران برگزار خواهد شد.
دور مقدماتی مسابقات از ۲۲ تا ۲۹ مرداد برگزار و دور نهایی روز ۲۸ شهریور با حضور ۱۶ بازیکن برتر (۲ بازیکن برتر هر گروه) به صورت حضوری در تهران انجام می‌شود تا تکلیف نفرات برگزیده مشخص شود.
بازی‌ها در قالب ۸ گروه ۱۲۸ نفری انجام می‌شود و در مجموع ۱۰۲۴ نفر می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. خوب است که بدانید برای ثبت نام در این مسابقه هم تا 20 مرداد فرصت دارید.
از جوایز نقدی تا اشتراک فیلیمو
اما بخش جذاب‌تر برگزاری این مسابقه جوایزی است که برای شرکت کنندگان در مسابقه و نفرات برگزیده در نظر گرفته شده است. در مجموع ۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی برای ۸ نفر برتر این مسابقه در نظر گرفته شده است. جوایز نفرات برگزیده به ترتیب شامل ۲0 میلیون تومان برای نفر اول، ۱۲ میلیون تومان برای نفر دوم ، 8 میلیون تومان برای نفر سوم،۶ میلیون تومان برای نفر چهارم و ۱ میلیون تومان برای نفرات پنجم تا هشتم دور نهایی است. اشتراک ۳ ماهه فیلیمو برای ۸ نفر برتر هر گروه نیز اختصاص یافته است. ضمن اینکه به تمام شرکت‌کنندگان کد تخفیف ۵۰ درصدی فیلیمو اهداء می‌شود.

دوستان‌تان را دعوت کنید
به هرکسی هم که از طریق لینک دعوت مخصوص به خود، بیشترین شرکت‌کننده را به مسابقه دعوت کند و او هم برای شرکت در مسابقه ثبت نام کند، ۲ میلیون تومان جایزه تعلق می‌گیرد. پس حواس‌تان باشد که دوستان تان را نیز به این مسابقه‌ بزرگ دعوت کنید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 14:32
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13101 ) ( تعداد نظرات : 48 )


معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم ،  میادین و معابر منطقه  با نصب المان های  نوری  و پرچم های مزین به نام مولای متقیان (ع) آذین بندی و  نورپردازی شد
به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه 2، علی اکبر کریمی پور،معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با  اعلام این خبرگفت: همزمان با عید ولایت به منظور ترویج فرهنگ نشاط مذهبی، طرح  نورپردازی و آذین بندی معابر و میادین منطقه  انجام شد.
کریمی پور با بیان اینکه یادآوری وقایع و ارزش های تاریخی و مذهبی با بهره مندی از آثار هنری در فضاهای شهری و در طراحی منظر شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ، گفت : بدین منظور  المان ولایت با رویکرد یادآوری واقعه غدیر خم در بوستان ستارخان و مقابل بیمارستان حضرت رسول اکرم  (ص) نصب شد .
وی  به اجرای 7 هزار متر طول  آذین بندی  پارچه ای در معابر و میادین اشاره کرد و گفت: آذین بندی نوری به طول 6 هزار متر در معابر و میادین اصلی منطقه از جمله اقدامات  دراین زمینه است.
معاون خدمات شهری منطقه 2 با اشاره به اکران  یکهزار تخته پرچم سبز و مزین به نام حضرت امیرالمومنین (ع) گفت: نصب بنر  با محتوای عید ولایت و امامت در 40 نقطه از سطح منطقه  از دیگر فعالیت های اجرایی  است

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 20دقيقه قبل
چهارشنبه 15/5/1399 - 14:28
  • تعداد رکورد ها : 655596