abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10394 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

همایش مینی المپیاد مهارت های کودکان در پارک ملت منطقه 3 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی گفت: همایش مینی المپیاد مهارت های کودکان با حضور 120 کودک و والدین شان در پارک ملت برگزار شد.

وی اذعان کرد: این همایش در چهار گروه سنی، 3-5، 5-7، 7-9 و 9-11 سال با حضور 15 مربی ورزشی برگزار شد.

در این همایش کودکان به همراه والدین شان بازی های با نشاط و تفکری نسل خودشان را انجام دادند

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6ساعت و 10دقيقه قبل
يکشنبه 21/7/1398 - 14:49
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10394 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

معاون خدمات شهری شهردار منطقه 4 تهران از برپایی یکصد و چهل چشمه سرویس بهداشتی در پایانه مرزی چذابه خبر داد و گفت: با نزدیک شدن به اربعین حسینی و افزایش تعداد زائران، خدمات شهرداری منطقه چهار در پایانه مرزی چذابه قوت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "محمد محمددوست" با اعلام این خبر و با بیان اینکه بیش از یکصد نیروی خدماتی عهده دار پاکسازی، رفت و روب و شستشوی سرویس های بهداشتی در مرز چذابه هستند، گفت: با اعزام و استقرار گروه های مختلفی از کارگران حوزه خدمات شهری در مرز چذابه، جمع آوری، ر فت روب مسیر تردد زوار، تخلیه مخازن زباله به همراه خودروهای مکانیزه در محدوده مواکب از بستان تا مرز چذابه به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

وی با اشاره به اقدامات رفاهی و خدماتی منطقه 4 در مرز چذابه گفت: در حال حاضر ضمن رفع مشکلات سرویس های بهداشتی موجود در مسیر تردد زائران، بیش از 140 چشمه سرویس بهداشتی در مسیر 20 کیلومتری موکب ها جانمایی و راه اندازی شده است.

شهردار منطقه 4 اضافه کرد: همچنین در این راستا، ضمن احداث چاه های جذبی،  ایجاد راه های دسترسی به سرویس های بهداشتی مستقر در مسیر مواکب مناسب سازی و آماده خدمات رسانی به شهروندان هستند.

محمددوست با اشاره به انجام تبلیغات گسترده محیطی در مرز چذابه تصریح کرد:  اهتزاز پرچم ایران بر روی گیت ورودی پایانه مرزی چذابه،  اهتزاز پرچم در مسیر بستان تا چذابه، رونمایی از تمثال شهدا و همچنین اطلاع رسانی از نحوه خدمات رسانی شهرداری تهران از طریق تابلوهای راهنمای مسیر از دیگر اقدامات صورت گرفته در اربعین امسال است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بیش از 450 موکب در مسیر شهر بستان تا مرز چذابه از طریق گروه های مردمی به ویژه بومیان محلی جانمایی و پیش بینی می شود با توجه به افزایش حجم تردد زائران تعداد موکب ها افزایش یابد.

شهردار منطقه چهار اضافه کرد: به منظور افزایش بهداشت سلامت زوار، پاکسازی و تخلیه فاضلاب سرویس های بهداشتی مرکزی پایانه های چذابه از طریق سپتیک و رفع عیب پمپ های کف کش در دستور کار روزانه قرار دارد.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6ساعت و 10دقيقه قبل
يکشنبه 21/7/1398 - 14:48
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10394 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

پنجاه نفر از کارکنان منطقه21 در محدوده غربی اطراف بین الحرمین و حرم مطهر امام حسین(ع) و تل زینبیه و همچنین موکب707 علی بن موسی الرضا(ع) در مسیر پیاده روی نجف به کربلا در حال خدمت رسانی به زائرین حسینی در ایام اربعین هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، رحمانی شهردار ورودی غربی پایتخت ضمن عرض تسلیت به مناسبت در پیش بودن اربعین حسینی سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) گفت: با توجه به اینکه شهرداری تهران مسئولیت میزبانی از عاشقان و زوار ایرانی را که برای شرکت در مراسم پیاده روی بزرگ اربعین در کشور عراق حاضر می شوند بر عهده دارد؛ لذا تلاش خواهیم کرد به سهم خود در برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم معنوی اقدامات لازم به شایسته ترین شکل ممکن انجام شود.

وی در ادامه افزود: نیروهای اعزامی منطقه21 در قالب کارگران خدمات شهری و فضای سبز برای خدمات رسانی به زائرین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با هماهنگی های صورت گرفته با ستاد اربعین حسینی راهی عتبات عالیات شده اند تا در این ایام به رفت و روب و نگهداشت مشغول باشند.

رحمانی در همین خصوص یادآور شد: چهل نفر از پرسنل منطقه21 نیز در شارع الشهداء مستقر هستند و در سه شیفت کاری، نظافت و نگهداشت محدوده غربی اطراف بین الحرمین و حرم مطهر امام حسین(ع) و تل زینبیه را بر عهده دارند؛ همچنین تعداد ده نفر از همکاران منطقه21 در موکب707 علی بن موسی الرضا(ع) در مسیر پیاده روی نجف به کربلا آماده خدمت رسانی به زائرین حسینی هستند.

لازم به ذکر است؛ موکب707 علی بن موسی الرضا(ع) بزرگترین و مجهزترین موکب در مسیر نجف اشرف به کربلای معلی است که همه ساله به همت سازمان بسیج شهرداری تهران برپا می شود.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6ساعت و 10دقيقه قبل
يکشنبه 21/7/1398 - 14:25
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10394 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 19 از برپایی کارگاه های آموزش سلامت با رویكرد تغذیه سالم از 22 مهر با مشارکت کارشناسان دفتر تغذیه وزارت بهداشت در مدارس این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، حمید بهرامی با اعلام این خبر افزود: در راستای ارتقای سلامت دانش آموزان همزمان با آغاز فعالیت مدارس، اطلاع رسانی و آموزش درخصوص پیشگیری از بیماری ها با حضور کارشناسان تغذیه از سر گرفته می شود.

وی با اشاره به تغییر سبك تغذیه ای كودكان و تمایل به استفاده از موادغذایی و تنقلات ناسالم بیان کرد: به همین منظور به تنوع عناوین آموزشی از جمله ضرورت و اهمیت تغذیه در دوران رشد و بلوغ، هرم غذایی، میان وعده های سالم و مقوی، توجه به کم خونی و پیامدهای ناشی از آن و ... در این کارگاه ها می توان اشاره کرد.

بهرامی با تأکید بر اینکه مخاطبین این کارگاه ها به طور ویژه دختران بالای 10 سال در همه مقاطع تحصیلی هستند یاد آور شد: پیش بینی می شود قریب به 4 هزار دانش آموز در مدارس مقداد، فدک، محلاتی، باهنر، عمار، آیین مهر، موسوی،کرکچی از کارگاه های تغذیه سالم بهره مند شوند.

به گفته این مسئول در راستای اجرای مصوبات كانون پیشگیری از دیابت نیز آموزش هایی در زمینه تغذیه و دیابت با مشاركت مركز بهداشت جنوب در مدارس برگزار شد و امید است این آموزش ها نقش سازنده ای در ارتقای سلامت دانش آموزان و والدین آن ها داشته باشد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6ساعت و 10دقيقه قبل
يکشنبه 21/7/1398 - 14:22
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10394 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

معاون امور اجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه 11 از برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت روان در ایوان انتظارحضرت ولیعصر(عج) واقع در بوستان دانشجو از 18 تا 24 مهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، محمد جواد رشیدی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته سلامت روان و در راستای حساس سازی جامعه به نقش خود مراقبتی درافزایش نشاط اجتماعی، ارتقاءسلامت روان ازطریق افزایش نشاط، افزایش همکاری های بین بخشی و...هر ساله برنامه های متنوعی برگزار می شود که امسال نیز به همین مناسبت گذر سلامت روان با شعار "ارتقای سلامت روان، جامعه بانشاط" از 18  مهرماه در محل بوستان دانشجو دایر است.

رشیدی با اشاره به مشارکت مناطق 6،7،11 و12 و بیمارستان روزبه در این طرح اظهار داشت: ویژه برنامه "گذر سلامت روان" با رویکرد ارائه بسته های خدمتی و با بهره گیری ازظرفیت تمامی ذی نفعان حوزه سلامت با همکاری دانشگاههای علوم پزشکی تهران، انجمن های علمی، سازمان های دولتی،  NGO ها و واحد های درون شهرداری درقالب ارائه خدماتی اعم ازگفتگو در شهر و اشتراک تجارب زیسته شهروندان در حوزه سلامت روان ، خدمات مشاوره و روان شناسی، اجرای برنامه های جامعه نگر، گالری عکس، ایستگاه بازی، ایستگاه اجرای دومینو با همکاری مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه تهران ، ایستگاه بازی و نشاط با اجرای بازی های بومی و سنتی، ایستگاه جورچین و پازل، ایستگاه هنرشامل نقاشی ، تئاتر تعاملی ،ایستگاه کلینیک گل و گیاه و...به مدت یک هفته تا 24 مهرماه از ساعت 15 الی18 در بوستان دانشجو پذیرای عموم شهروندان است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6ساعت و 10دقيقه قبل
يکشنبه 21/7/1398 - 14:21
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10394 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

شهردار منطقه شش با اشاره به خدمات صورت گرفته در موکب شهید همدانی گفت: رفت و روب و نظافت موکب و پهنه از میدان مقاومت خرمشهر تا سه راهی یادمان در سه شیفت کاری توسط ۱۲۰ کارگر بصورت روزانه انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، تورج فرهادی گفت: نظافت و پاکیزه سازی چادرهای اسکان زائران در طی شبانه روز و بصورت مستمر، آبپاشی معابر و شستشوی مستمر معابر اطراف موکب، استقرار مخازن زباله در مسیر پهنه به تعداد ۴۰ عدد، تخلیه مخازن زباله بوسیله یک دستگاه خودروی مکانیزه در سه شیفت کاری و ترمیم مخازن فاضلاب معیوب و تخریب شده از اهم فعالیت های نظافتی صورت گرفته در موکب شهید همدانی در مرز شلمچه است.
فرهادی با بیان اینکه تخلیه مخزن فاضلاب سرویس های بهداشتی به صورت روزانه صورت می گیرد گفت: هر روز ۲۰ سرویس ۶ هزار لیتری تخلیه می شود و رسیدگی به وضعیت سرویسهای بهداشتی به منظور تامین مایع صابون و ترمیم شیرآلات و ضدعفونی و گندزدایی داخل سرویس‌ها مورد توجه قرار دارد.
به گفته شهردار منطقه شش، با تلاش شبانه روزی پرسنل خدماتی شهرداری منطقه شش نظافت مرز شلمچه در شرایط خوبی قرار دارد و نظافت و جمع آوری زباله ورودی پایانه مرزی شلمچه به صورت روزانه صورت می گیرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6ساعت و 10دقيقه قبل
يکشنبه 21/7/1398 - 14:19
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10394 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

 

نیروهای داوطلب شهرداری منطقه 15 پس از استقرار در کربلا به زائرین اربعین حسینی (ع) خدمات ارائه می کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15 ، علی اکبرکریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: این افراد در قالب 2 گروه 41 نفره مسئولیت نگهداشت خدمات شهری محورهای اصلی مجاورت حرم را در شارع الحسین(ع)، العباس‌ (ع) و الجمهوری بر عهده دارند و شبانه روزی برای نظافت و پاکسازی آن تلاش می کنند.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود امسال تعداد زائران اربعین حسینی نسبت به سال‌های گذشته افزایش یابد، تصریح کرد: نهایت تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به زوار انجام می دهیم.

کریمی پور ادامه داد: کاروان یادشده 13 مهر پس از اجرای مراسم ویژه معنوی، مداحی و دعای خیر همکاران از ساختمان اصلی شهرداری منطقه بدرقه شدند و تا پایان مراسم اربعین حسینی در کربلا حضور خواهند داشت.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6ساعت و 10دقيقه قبل
يکشنبه 21/7/1398 - 14:18
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10394 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

 

 

 

پس از سال‌ها انتظار بالاخره بزرگ‌ترین فروشگاه اختصاصی هوآوی افتتاح شد. این فروشگاه که فضایی بالغ بر 1300 متر مربع دارد،  تجربه‌ای به یادماندنی از اینترنت پرسرعت 5G و خرید مستقیم از هوآوی را در اختیار کاربران می‌گذارد.

 

6 مهر ماه، هوآوی بزرگ‌ترین فروشگاه فیزیکی خود را در قلب شهر شنزن و مرکز خرید MixC World چین افتتاح کرد. این فروشگاه بزرگ‌ترین مرکز فروش مستقیم هوآوی در دنیا است و طراحی و ساخت آن از سال 2017 آغاز شده‌ بود. مشتریان هوآوی قادرند در فضایی بالغ بر 1300 متر مربع به گشت و گذار میان بخش‌های مختلف فروشگاه و محصولات گوناگون بپردازند و همچنین از تجربه شبکه فوق‌سریع 5G هوآوی لذت ببرند.

 

ریچارد یو مدیرعامل هوآوی، در مراسم افتتاحیه این مجموعه گفت: «شنزن یکی از مراکز پیشرو در نوآوری و تکنولوژی در سطح بین‌المللی است. ما بر این باوریم که فروشگاه جدید هوآوی می‌تواند پل ارتباطی جدیدی میان این شرکت و مشتریان باشد».

محلی برای ملاقات و گردهمایی

هوآوی با استفاده از معماری خاص که ترکیبی از معماری سنتی چین و معماری مدرن غربی است به طراحی و ساخت این فروشگاه پرداخته، نمای بیرونی سازه با شیشه‌های غول‌پیکر پوشانده شده است. حتی گوشه‌های گرد سازه نیز با شیشه پوشانده شده‌اند.

 

فروشگاه هوآوی ظاهری لوکس دارد. مشتری‌ها می‌توانند بدون هیچ محدودیتی در قسمت‌های مختلف فروشگاه قدم بزنند، استراحت کنند و دوستان خود را ملاقات کنند.

استراحت‌گاه هوآوی در قلب شهر

 

فروشگاه جدید هوآوی علاوه بر اینکه مکانی مناسب برای گشت و گذار است، به عنوان محلی برای برگزاری دوره‌های کاربردی توسط Huawei Community نیز شناخته می‌شود. این دوره‌ها در زمینه‌هایی  مانند عکاسی، فیلم‌برداری، ورزش و سلامت برگزار می‌شوند.

 

حضور متخصصان زبده هوآوی در زمینه‌های متنوع نیز باعث شده مشتاقان تکنولوژی و توسعه‌دهندگان، قادر به یادگیری و کسب اطلاعات مفید از این مراسم باشند. این فروشگاه میزبان بیش از 120 نفر از متخصصان در زمینه‌های گوناگون است که به هوآوی پیوسته‌اند تا علاوه بر ارائه بی‌وقفه خدمات، پاسخگوی سوال‌های مشتریان در حوزه‌های مختلف و به زبان‌های گوناگون باشند.

Herman Zhu، مدیر ارشد بازاریابی هوآوی، در این‌باره می‌گوید: «ما این مجموعه را فروشگاه در نظر نمی‌گیریم و از آن به عنوان «محلی برای گردهمایی عموم» یاد می‌کنیم. در این مجموعه مشتری‌ها می‌توانند به ایده‌پردازی و یادگیری پیچیده‌ترین تکنولوژی‌های روز بپردازند و با افراد هم‌رشته خود آشنا شوند».

مدرن و دوستدار محیط زیست

 

ریچارد یو، مدیرعامل هوآوی، درباره فروشگاه جدید هوآوی می‌گوید: «هوآوی همواره نوآوری‌ها و ویژگی‌های جدید را به گوشی‌‌های هوشمند اضافه می‌کند. این فروشگاه نیز به برخی از جدیدترین نوآوری‌های هوآوی مجهز شده تا علاوه بر هوشمند بودن، تا حد امکان با محیط زیست نیز سازگار باشد».

تمام فضای فروشگاه دارای پوشش اینترنت 5G است و مشتری‌ها می‌توانند ارتباط فوق سریع 5G را با کمترین تاخیر تجربه کنند. در راستای خلق بهترین تجربه برای مشتریان، فروشگاه به سیستم هوشمند پلتفرم HiLink هوآوی مجهز شده تا مواردی نظیر دما، رطوبت و نور همگی قابل تنظیم و در ایده‌آل‌ترین حالت باشند.

قسمت عمده مواد اولیه به کار رفته در ساخت این سازه، سازگار با طبیعت و قابل بازیافت هستند. به همین خاطر می‌توان این فروشگاه را سازه‌ای سبز نامید که با طبیعت پیرامون خود هماهنگ است. اجزای مختلف سقف و دیوارها همگی از جنس پلاستیک قابل بازیافت هستند؛ همچنین میزها از نانو چوب ساخته شده‌اند و حداقل تا 10 سال قابل استفاده‌ هستند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6ساعت و 10دقيقه قبل
يکشنبه 21/7/1398 - 12:50
haji bina ( تعداد مطالب : 11259 ) ( تعداد نظرات : 587 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 18:13
haji bina ( تعداد مطالب : 11259 ) ( تعداد نظرات : 587 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 18:10
  • تعداد رکورد ها : 649341