djalimusic ( تعداد مطالب : 4038 ) ( تعداد نظرات : 146 )
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی نور تبیان یک محیط آموزشی با مطالب مفید و سودمند برای تمامی اقشار جامعه در فضایی پر از نیرنگ و خطر مجازی می باشد
در امر ارتقاء فرهنگ ملی با این موسسه نهایت سعی و تلاش خود را بهره میگیریم
زمان آخرین مطلب این کاربر: 955روز قبل
چهارشنبه 9/12/1391 - 16:21
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

دیدار محرمانه منافقین و الهاشمی لو رفت

یكی از اعضای جدا شده از گروهك تروریستی منافقین از دیدار هفته گذشته طارق الهاشمی معاون فراری رئیس جمهور عراق با هیئتی از فرقه رجوی پرده برداشت.
احمد حسن كامل یكی از اعضای جدا شده از گروهك تروریستی منافقین در تازه‌ترین اظهارات خود گفت هفته گذشته در آنكارای تركیه طارق الهاشمی معاون فراری رئیس جمهور عراق با هیئتی سیاسی به نمایندگی از سركرده فرقه رجوی دیداری برگزاركرد و در این دیدار الهاشمی در اظهاراتی مدعی شد در صورت سرنگونی دولت نوری المالكی وی اجازه بازگشت منافقین به اراضی عراق را صادر كرده ومناطقی را برای اقامت به آنها اعطا می‌كند.

وی در ادامه افزود طارق الهاشمی در این دیدار با تاكید بر بازگشت بقایای منافقین به عراق ،از هیئت سیاسی فرقه رجوی خواست در صدد رهایی از حكومت كنونی عراق اقدام كنند.
منبع: باشگاه خبرنگاران
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2551روز قبل
يکشنبه 6/12/1391 - 20:15
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

در اعتراض به عدم تحقق وعده‌های مسئولان فدراسیون فوتبال

داوران با تاخیر هفته بیست‌وهفتم راآغازمی‌کنند


داوران فوتبال تصمیم گرفته‌اند در اعتراض به بی‌توجهی به آنها و عدم تحقق وعده‌ها، بازی‌های هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر را با 15 دقیقه تاخیر آغاز کنند.


به گزارش فارس، داوران فوتبال در اعتراض به بی توجهی مسئولان فدراسیون نسبت به آنها، عدم افزایش دستمزدها و عدم برخورد انضباطی مقتدرانه با توهینکنندگان به داوری تصمیم گرفته اند که بازی های هفته بیست و هفتم را با یک ربع تاخیر آغاز کنند.

هفته بیست و هفتم لیگ برتر در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه برگزار می شود. امروز سه تیم صدرنشین استقلال، سپاهان و تراکتورسازی برابر حریفان خود به میدان می روند.

مدتی است که علیه داوران هجمه های زیادی می شود و داوران انتظار داشتند کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با این رفتارها برخورد قانونی و مقتدرانه ای داشته باشد کهبا وجود وعده های داده شده، چنین اتفاقی رخ نداد.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2551روز قبل
پنج شنبه 3/12/1391 - 13:41
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

انتقاد تند پله از نیمار


اسطوره فوتبال برزیل به انتقاد از نیمار پرداخت و او را به بازی نمایشی و تکروی متهم کرد. پله همچنین به نیمار توصیه کرد که در صورت جدایی از فوتبالبرزیل به بارسلونا برود.


پله که پیش از این در هر مناسبتی به ستایش از نیمار می‌پرداخت و او را بهتر از لیونل مسی می‌دانست به یکباره تغییر جهت داد و به انتقاد از ستاره جوان سانتوس برزیل پرداخت.

به گزارش ایسنا،مروارید سیاه فوتبال برزیل در گفت‌وگو با روزنامه "دی سائو پائولو" اینگونه لب به سخن گشود: نیمار نمایشی بازی می‌کند. او باید بداند که برای چه تیمی بازی می‌کند. باید هر چه زوتر شیوه بازیش را تغییر دهد. پسرم ادینیو عضو کمیته فنی سانتوس که در جذب نیمار سهم بسزایی داشت از بازی او به خشم آمده است. نیماربازیکن خوبی است اما کم تجربه است. مطمئنا اگر در شرایط کنونی به فوتبال اروپا برود راه به جایی نخواهد برد. فوتبال در اروپا با آمریکای لاتین تفاوت زیاد دارد. نیمار هنوز آماده بازی در اروپا نیست. بر این باورم که نباید تا پایان قراردادش با سانتوس یعنی سال 2014 این تیم را ترک کند. در صورت جدایی نیمار از فوتبال باشگاهی در برزیل، بارسلونا بهترین گزینه برای او خواهد بود.

او افزود: در تیم ملی برزیل همه نگاه‌ها به نیمار استو همه انتظار دارند که او یک تنه بار تیم را حمل کند، این در حالی است که او اصلا نمی‌تواند چنین کاری را انجام دهد. نیمار هنوز جوان است و به تجربهنیاز دارد. او هنوز در فوتبال اروپا به میدان نرفته است. در سانتوس همه اورا بهترین بازیکن می‌دانند. این در حالی است که او مدام در انظار عمومی است و این هرگز برای یک بازیکن فوتبال خوب نیست. نیمار باید تمرکز بیشتر داشته باشد و فقط به فوتبال فکر کند. عملکرد نیمار در این چند وقت اخیر پایین آمده است. او در بازی برابر انگلیس حرفی برای گفتن نداشت. نیمار در سانتوس به زدن ضربات آزاد عادت کرده و هر جا ضربه به نفع تیم او گرفته می‌شود پشت آن می‌رود. او باید بیشتر در کارهای تیمی شرکت کند و به بازی نمایشی و فردی روی نیاورد.

در این چند سال اخیر همواره خبرهایی درباره پیوستن نیمار به بارسلونا به گوش رسیده اما هنوز این انتقال صورت نگرفته است. البته چند روز پیش یکی از مسئولان بارسلونا که نخواست نامش فاششود اعلام کرد که سران سانتوس و بارسلونا برای انتقال نیمار به توافق رسیده‌اند و این مهاجم جوان فصل آینده را در نوکمپ توپ خواهد زد.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2551روز قبل
پنج شنبه 3/12/1391 - 13:38
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

رویانیان: کمیته انضباطی، نیمه انضباطی است


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی، نیمه انضباطی است و فقط علیه ما حکم می‌کند.


 محمدرویانیان در پایان جلسه عقد قرارداد با باشگاه رئال مادرید در مورد محرومیت فعلی محسن بنگر از حضور در دیدارهای پرسپولیس گفت: حکم محسن بنگر به صورت یک‌طرفه صادر شده، کمیته انضباطی نباید به استناد آنچه که در عکس وفیلم دیده تصمیم بگیرد. معتقدم بنگر آن حرکت را با ارده انجام نداده، البته ناراحت و متاثر هستم و به هیچ وجه آن را تایید نمی‌کنم اما حق ما اینبرخورد نیست.

وی افزود: باید اشتباهات را بپذیریم، در دور رفت 90 دقیقه به بنگر فحاشی کردند که آن حرکت بی‌پاسخ ماند، در بازی برگشت هم این اتفاق 90 دقیقه دنبال شد که باز هم بدون پاسخ ماند. ابلاغیه‌ای بدون دادن حکم صادر می‌کنند که این اتفاق اصلا خوب نیست. کمیته انضباطیچه زمانی می‌خواهد به شکایت پرسپولیسی‌ها رسیدگی کند؟ باز هم می‌گویم حرکت بنگر را تایید نمی‌کنیم اما نباید این نوع برخورد با او انجام شود.

وی بیان کرد: تا 15 اسفند برای چند بازی نباید این بازیکن را در اختیار داشته باشیم، محرومیت بدون حکم قابل قبول نیست، درخواست می‌کنم به محرومیت از یک بازی اکتفا کنند چراکه به بنگر در دیدارهای بعدی نیاز داریم، باید به رفتارهایی که در ورزشگاه علیه بنگر صورت گرفت توجه داشته باشیم.

رویانیاندر مورد توهین‌هایی که به دختر بنگر شد و اینکه چرا قبل از اینکه کمیته انضباطی تشکیل جلسه بدهد، حکم محرومیت صادر کرده است، اظهار داشت: کمیته انضباطی گاهی انضباطی است، آنها علیه پرسپولیس انضباطی هستند اما علیه دیگران نه، من اسم این کمیته را گاهی انضباطی می‌گذارم، کمیته انضباطی بایدبه صورت تمام انضباطی و عدالت‌محور باشد و اعضا و رئیس این کمیته مورد احترام من هستند اما مثل داوران که گاهی اشتباه می‌کنند، آنها هم تصمیم اشتباه گرفتند.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در بازی قبلیدو بازیکن ما توسط داور محروم شدند و بنگر در بازی‌های آینده به وسیله کمیته انضباطی محروم شده است. فدراسیون، سازمان لیگ و ... هم ما را محروم می‌کنند، اصلا بهتر است تا آخر فصل ما محروم شویم و به یک‌باره ما را محرومکنند تا خیال‌مان راحت شود.

رویانیان تاکید کرد: کم‌لطفی زیادی به ما شده، خدا را شکر می‌کنیم که مدام ما را محروم می‌کنند و شاهد کم‌لطفی‌هاهستیم. اگر حرفی می‌زنیم برای آن است که قدرت داریم، فرهنگ درستی در مدیریت فوتبال نداریم؛ با مسائل یا چالشی برخورد می‌کنیم و یا اینکه خیلی از ارزش‌ها نادیده می‌گیریم، اگر اشتباهی صورت گرفته و 30 هزار نفر دیده‌اند چرا این موضوع را در تلویزیون به نمایش می‌گذارند که 30 میلیون نفر ببینند؟ چرا باشگاه محروم می‌شود؟ چرا فحش‌هایی که داده می‌شود دیده نمی‌شود؟ تمام گلبول‌های قرمز و سفید علیه من هستند و همه من را می‌زنند، نمی‌دانم علی‌رغم کارهای بزرگی که می‌کنیم مورد کم‌لطفی قرار می‌گیریم و کسی قدر نمی‌داند، این مسائل برایم مهم نیست و من با عدالت کارم را دنبال می‌کنم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد وینگو بگوویچ که به تیم‌های پایهمنتقل شده است، عنوان کرد: وینگو به یحیی کمک می‌کند اما به دلیل نیازی کهبه او در تیم‌های پایه داشتیم و می‌خواستیم از تجربه‌اش استفاده کنیم اعلام کردیم او به تیم‌های پایه برود، شاید به یحیی هم کمک کند و منعی ندارد. من از او خواهش کردم و خواهش‌های ما شمالی‌ها «باید» است.

رویانیاندر پاسخ به سوال خبرنگاری که اعلام کرد بگوویچ وقتی آمد پرسپولیس مساوی کرد اما از وقتی که رفته می‌برد، خندید و پاسخی نداد.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2551روز قبل
پنج شنبه 3/12/1391 - 9:35
gole yas ( تعداد مطالب : 3842 ) ( تعداد نظرات : 2896 )

یا سلام..خدمت مدیر عزیز ثبت مطالب

ممنونم از حضور و الحوالپرسی شما.......اگر مطالب دوبار تکرار می شود معذرت می خواهم از اینترنت است چون کند است یکدفعه دوبار تکرار می شود

غذر مرا بپذیرید ..تندرست وشاد باشید التماس دعا یا علی مولا

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2278روز قبل
چهارشنبه 2/12/1391 - 14:51
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

امیری: الونگ شکایتی از استقلال نکرده است


معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: هیچ نامه‌ای مبنی بر شکایت الونگ از استقلال به ما نرسیده است.


علی امیری در مورد اینکه گفته می شود الونگ از باشگاه استقلال شکایت کرده است، اظهار داشت: من در این رابطه با کسرایی مسئول روابط بین الملل فدراسیون فوتبال هم صحبت کردم و گفت چنین نامه ای به فدراسیون نرسیده است.

ویدر ادامه در خصوص عدم صدور ویزا برای مجیدی، نکونام و عمران زاده از سوی قطری ها گفت: مشکلی نیست. مجیدی که اقامت قطر را دارد ولی به ما گفته اند تا روز پنجشنبه ویزای این سه نفر آماده می شود.

به گزارش فارس ، امیری تصریح کرد: با هواپیمایی تابان نیز قرارداد امضا کرده ایم تا با پرواز چارتر به قطر برویم. تاریخ رفت ما دوشنبه ساعت 11 صبح و تاریخ برگشتمان پنجشنبه دهم اسفند ساعت 12 ظهر است.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2551روز قبل
سه شنبه 1/12/1391 - 16:47
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

پیشنهاد اعتصاب داوران در لیگ برتر


پیشکسوت داوری فوتبال معتقد است که تنها راه برون رفت از وضعیت کنونی که «برخوردها با داوران بسیار بد شده» این است که همه داوران به محسن ترکی بپیوندند و با او هم صدا شوند.


پرویز سیار در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به تصمیم محسن ترکی مبنی بر خداحافظی از دنیای داوری، اظهار کرد: اگر بتوانم با ترکی تماس بگیرم اول ازاو می‌پرسم که چرا می‌خواهد چنین کاری کند، چون فوتبال کشور به حضور او نیاز دارد. ترکی داور شجاع و برجسته‌ای است. البته من از ترکی نخواهم خواستکه از تصمیمش برگردد، چون برخوردها با داوران خیلی بد شده است. اتفاقا از سایر داوران می‌خواهم که به ترکی بپیوندند و هم صدا با او بگویند که اگر ترکی باز نگردد آنها هم قضاوت نمی‌کنند. این تنها راه برون رفت از وضعیت فعلی است.

وی در ادامه با انتقاد شدید از کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: نمی‌دانم اعضای این کمیته‌ مشغول چه کاری هستند؟ اگر آنها نمی‌توانند جلوی برخوردهای به اهالی فوتبال با داوران را بگیرند، بهتر است جای خود را به دیگری بدهند! یعنی چه که تماشاگران در ورزشگاه به داور پول نشان می‌دهند؟ وقتی چنین رفتارهایی می‌شود، داور با هر قدرت فکری و تواناییعلمی تحت تاثیر قرار می‌گیرد و دچار اشتباه می‌شود.

سیار همچنین گفت: تا حالا چه کسی دیده که یک داور پس از پایان بازی از عملکرد فنی تیم‌ها ایراد بگیرد و مثلا بگوید اگر مهاجم یک تیم توپش را به سمت راست می‌زد، گل می‌شد یا اگر هافبک تیم دیگر به جای پاس عرضی در یک صحنه، پاس عمقی می‌داد می توانست تیمش را به گل برساند؟ این حرف‌ها از توان داور و حیطه وظایفش خارج است پس مربیان هم باید بدانند که داوری کار بسیار سختی است و نباید در آن دخالت کنند.

این داور کهنه کار در ادامه خاطره‌ایاز دوران قضاوتش تعریف کرد که شنیدنش خالی از لطف نیست: اوایل انقلاب بود که در یک بازی از سوی تماشاگران به سمت محمد صالحی سنگ پرتاب شد. سنگ‌ها آنقدر زیاد بودند که صالحی ناچار شد کفش‌هایش را روی سرش بگیرد تا اگر سنگیبه بدنش می‌خورد، دست کم به سر یا چشمش نخورد! صالحی در آن زمان ارشد داوران بود. به همین دلیل من به همراه 40 داور دیگر دست به اعتصاب زدیم و به هیچ وجه رضایت ندادیم که داوری کنیم. آن 40 داور من را به عنوان سخنگو انتخاب کردند و قرار شد نظر آنها را من بیان کنم.

وی افزود: رییس وقت سازمان تربیت بدنی آن زمان مرا به جلسه‌ای دعوت کرد که استاندار وقت تهران و معاونینش در آن حضور داشتند. در آن جلسه مسئولان از من خواهش کردندکه داوران را به شکستن اعتصاب دعوت کنم؛ من هم نپذیرفتم. در نهایت فکر می‌کنید چه کسی آن بازی مهم را که فکر می‌کنم فینال هم بود، قضاوت کرد؟ داریوش مصطفوی با کمک دو کمک داور قدیمی که 10 سال بود داوری نمی‌کردند بازی را قضاوت کرد و بگذریم که چه آبروریزی بزرگی رقم خورد!
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2551روز قبل
يکشنبه 29/11/1391 - 10:53
mansoor43 ( تعداد مطالب : 1673 ) ( تعداد نظرات : 1254 )

برای رفع خستگی پس از كار روزانه ورزش كنید. ورزش هایی را انتخاب كنید كه مورد علاقه شما هستند و به شما آرامش می بخشند. ورزش كمك می كند تا كالری اضافه سوخته شود، سلامت قلب و ریه ها افزایش یابد و ذهن شما از چیزهایی كه باعث ایجاد استرس هستند، دور نگه داشته شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1154روز قبل
يکشنبه 15/11/1391 - 11:11
zahrayetanha ( تعداد مطالب : 1 ) ( تعداد نظرات : 1 )

سلام دوستای عزیز تبیان...از بچه های 4و5 سال پیش هنوز کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2717روز قبل
يکشنبه 8/11/1391 - 23:52
  • تعداد رکورد ها : 564