abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )گام دیگری در راستای تحقق اهداف طرح كاپ در منطقه ١٩ با آغاز فعالیت حذف مخازن مکانیزه زباله از معابر این منطقه برداشته شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ١٩، علی توكلی شهردار منطقه با اشاره به آماده سازی و اجرای زیرساخت های لازم برای تحقق طرح كاپ در منطقه گفت: یكی از اقداماتی كه به تازگی در معابر این منطقه آغاز شده حذف مخازن مکانیزه زباله با هدف كمك به تفكیك زباله ها از مبدأ و افزایش مشاركت شهروندان در این امر است.

او زیباترشدن سیمای شهری منطقه و حفظ سلامت شهروندان را از دیگر اهداف اجرایی این طرح عنوان كرد و افزود: در همین راستا تاكنون بیش از ٦٠ مخزن زباله از معابر منطقه جمع آوری شده است.

توكلی اظهار كرد: این طرح تاكنون در تعدادی از معابر شهرك وصال، شهرك بستان، خیابان های لطیفی، میثاق شمالی، بهمنیار، آموزگار، بلوار شقایق و محله خانی آباد نو اجرا شده و در سایر معابر نیز تا حذف كامل مخازن ادامه خواهد داشت.

به گفته شهردار منطقه حذف مخازن زباله می تواند حركت مهمی  در كاهش زباله گردی و نیز تشویق شهروندان به تفكیك پسماندها و حفظ پاكیزگی شهر محسوب شود.

این مسئول با اشاره به اقدامات دیگری كه به منظور مدیریت بهینه پسماندها و طرح كاپ انجام شده است، بیان كرد: در این راستا ضمن اجرای آموزش های چهره به چهره در مجتمع های مسكونی و همچنین ارایه آموزش های مجازی با استفاده از بستر سامانه شاد به دانش آموزان، نزدیك به ٢ هزار كارتن پلاست نیز در ساختمان های عمومی و مجتمع ها توزیع و پوسترهای آموزشی بازیافت نصب شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
دوشنبه 3/9/1399 - 14:26
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )

نقاط حساس و آبگیر منطقه۲۱، سایت های برفروبی تا دوگاز و رودخانه قوری چای با حضور سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، شهردار و مدیران شهری بازدید شد.

به گزارش اداره روابط عمومی منطقه21، رضا رجب زاده شهردار این منطقه، معاون خدمات شهری و دیگر مدیران امروز در هوایی بارانی میزبان دکتر علی اعطا سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بودند تا وی از نزدیک در جریان روند اقدامات منطقه در حین باران و میزان آمادگی منطقه در مواجه با بارندگی احتمالی برف و یکی از پروژه های عمرانی منطقه قرار گیرد.

دوگاز، سایت برفروبی، سایت ماشین آلات سنگین، نقاط مستعد آبگرفتگی چون رود دره قوری چای از جمله مکان هایی بود که علی اعطا از آنها بازدید کرد.

علی اعطا در این بازدید ضمن خداقوت و تشکر از زحمات پرسنل زحمتکش، بر عکس العمل به موقع و مناسب منطقه در زمان بارش ها تاکید کرد.

رضا رجب زاده نیز با قدردانی از تلاش همکاران فعال خدمات شهری، از آمادگی منطقه21 و بکارگیری همه ظرفیت ها برای خدمت رسانی به شهروندان و جلوگیری از حوادث احتمالی در زمان بارش ها خبر داد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
دوشنبه 3/9/1399 - 14:24
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )


همزمان با بارش های فصلی پاییزه، سید مصطفی موسوی از عدم اختلال و آبگرفتگی در سطح معابر سطح منطقه 9 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، سید مصطفی موسوی ضمن بیان این خبر گفت: با توجه به آغاز فصل بارش، معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با لایروبی انهار روباز و بسته، مسیل ها و قنوات با آمادگی کامل به مقابله با آب ماندگی ها در مبادی و شریان های ورودی شهر تهران رفته است.
وی افزود: در همین راستا و طی برنامه ریزی های انجام شده نسبت به لایروبی و پاکسازی کانال ها و انهار سرپوشیده، براساس برنامه زمان بندی شده به صورت مستمر و روزانه بدون وقفه اقدام شده است.
شهردار منطقه۹ تاکید کرد: اکیپ های اجرایی خدمات شهری منطقه و نواحی این آمادگی را دارند تا در ۵ نقطه آبگیر شناسایی شده در منطقه، حین و بعد از بارندگی اقدامات لازم را به منظور تسهیل در تردد شهروندان در اسرع وقت انجام دهند.
این مقام مسئول شهری با اشاره به تمهیدات پیشگیرانه در خصوص کانال معراج عنوان کرد: احداث و راه اندازی کانال عزیزی و عملیات عمرانی، راهکاری به منظور خروجی آب در ابتدای جاده شهید لشگری به کانال معراج است که در دست اقدام است.
وی همچنین با اشاره به اینکه بیش از٢١٠٠٠ كیسه شن و نمک و٦٠٠٠ گونی سنگری به منظور مقابله با بروز سیلاب در انهار و مسیل ها،٦٠ مخزن شن و نمک در نواحی پیش بینی شده است، از تهیه و تدارک بیش از ۳۰۰تن شن و نمک در ٤سایت برف روبی آماده شده خبر داد.
شهردار منطقه 9با تاکید بر اینکه نظافت و لایروبی بیش از ۲۸۰۰۰متر از انهار روباز و روبسته در راستای خدمت به شهروندان در نظر گرفته شده است، به ضرورت مشارکت شهروندان در پاکیزه نگه داشتن انهار و مسیل ها و توجه به امور نگهداشت شهر اشاره داشت و متذکر شد: با توجه به شیوع کرونا، شهروندان با رفتار مسئولانه ی خود از رها کردن زباله های کرونایی در سطح معابر و مسیل ها خودداری کرده و با این اقدام اخلاقی و مسیولانه به عوامل و نیروهای پرتلاش خدمات شهری منطقه که تلاش مداوم جهت پاکسازی مسیل ها و کانال ها دارند، کمک کنند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
يکشنبه 2/9/1399 - 20:28
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 15 از اجرای طرح مستاجران «مستاجران خدا» با همکاری دبیران شورایاری محلات منطقه 15 همزمان با هفته بسیج حبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، حجت الاسلام رسولی با تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: این طرح به منظور یاری رساندن به مستاجرانی است که در شرایط اقتصادی ناشی از کرونا موفق به توافق با مالک ملک مورد اجاره نشده اند.

به گفته او، شناسایی این مستاجران با همکاری مشاوران املاک و شورایاران ، جلب حمایت مسئولین کمیته امداد، اداره بهزیستی،خیرین و سازمانهای مردم نهاد با هدف رفع مشکل مستاجران نیازمند، استفاده از پتانسل ائمه جماعات مساجد و معتمدین محلات جهت تسهیل در امر ایجاد توافق بین مستاجران و مالکین ، تولید محتوا و ارسال پیام های مثبت به مالکین به منظور رعایت حال مستاجرین در شرایط اقتصادی متاثر از کرونا از جمله اقدامات در این طرح است.

رسولی در ادامه به تشریح سایر ویژه برنامه های هفته گرامیداشت بسیج با رعایت شیوه نامه های بهداشتی اشاره کرد و افزود: بهسازی منازل خانواده شهدا در قالب اجرای طرح «همسایه»، برگزاری مسابقه مجازی کتابخوانی ویژه پرسنل، ارسال پیامک با مضمون شعار هر روز هفته بسیج به پرسنل منطقه 15، تجلیل از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی، پژوهشگران، برگزیدگان طرح نشاط، بسیجیان سادات، بسیجیان نمونه حوزه، منطقه و فرماندهان، برگزاری مراسم گلریزان به منظور تهیه جهیزیه برای خانواده های نیازمند، تشکیل گروه همدلان برای مشارکت پرسنل در طرح تهیه جهیزیه و گلریزان و برگزاری نمایشگاه عکس گرامیداشت هفته بسیج در منطقه و بوستان پردیس بانوان از برنامه تدارک دیده شده در این هفته است

برپایه این گزارش، آذیین بندی معابر، میادین و محوطه شهرداری و نصب بنر با موضوع گرامیداشت هفته بسیج انجام شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
يکشنبه 2/9/1399 - 20:25
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور بر ضرورت تعامل و همکاری دستگاه‌های مسوول در تحقق همه برنامه‌ها و راهکارهای پیشنهادی شهرداری، در بخش آلودگی هوا و کاهش ترافیک تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ در یکصد و شصت و دومین جلسه شورای ‌عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور، گزارشی از مراحل انجام فعالیت‌های طرح جامع حمل و نقل تهران، پیشرفت آن و نیز فعالیت‌های باقی‌مانده و زمان‌بندی آن تا پایان ارایه شد.

دراین گزارش که توسط معاون مطالعات و برنامه‌ریزی سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران ارایه شد، ضمن تاکید بر پایان و تصویب طرح جامع ریلی تهران در شورای ‌عالی ترافیک و تقدیر از همراهی، مساعدت و تلاش‌های وزارت کشور بابت این موضوع، به نحوه گروه‌بندی مطالعات جامع در قالب هسته مرکزی شامل داده‌ها و مدل حمل و نقل تهران، و محورهای مطالعاتی شامل طرح جامع حمل و نقل ریلی، طرح حمل و نقل همگانی یکپارچه تهران، طرح حمل و نقل پاک، و طرح مدیریت تقاضای حمل و نقل در تهران پرداخته شد.

همچنین، در ادامه جدول زمانی انجام فعالیت‌ها تا پایان مطالعات ارایه گردید. پس از آن، در بخشی از نظرات ارایه شده، بر ضرورت توجه به طرح آمایش زمین، پدافند غیرعامل، گسل‌های تهران و موارد مشابه توسط برخی از اعضای حاضر در جلسه اشاره شد. در ادامه، «جمالی‌نژاد» معاون وزارت کشور و رییس شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور ضمن تاکید بر این ضرورت توجه به این موضوع‌ها در طرح‌های جامع شهری، اعلام کرد انجام این بررسی‌ها در حوزه فعالیت‌های طرح جامع حمل و نقل نمی‌گنجد و این طرح، عمدتا بر حمل و نقل و پیامدهای آن و نیز برنامه‌های آن در افق زمانی مشخص تمرکز دارد و چنین رویکرد جامعی، همکاری و هماهنگی همه نهادها و سازمان‌های ذیربط، خارج از حوزه وظایف و اختیارات شهرداری تهران را می‌طلبد.

در ادامه جلسه، برنامه‌های شهرداری تهران در معاونت حمل و نقل و ترافیک برای کاهش آلودگی هوای پایتخت، توسط مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوا ارایه شد. در این ارایه، بر ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل همگانی، تامین هزینه احداث و بهره‌برداری خطوط متروی مصوب در طرح جامع ریلی، و نیز اجرای روش‌های مدیریت عرضه و تقاضای سفر برای کاهش استفاده از خودروی شخصی تاکید شد.
همچنین، برنامه‌های توسعه و تجهیز معاینه فنی برای بهبود عملکرد و کیفیت ناوگان حمل و نقل تهران ارایه گردید و در نهایت، ضرورت عملیاتی شدن قوانین بهبود دهنده کیفیت هوای تهران، از جمله اجرای کامل محدودیت‌های ترافیکی به‌ویژه طرح  LEZ مورد اشاره قرار گرفت.
"سید مناف هاشمی"، معاون حمل و نقل، ترافیک شهرداری تهران، در این جلسه گفت: طرح جامع حمل و نقل، مستندات طرح جامع شهری در مورد توسعه شهر و نحوه استقرار کاربری‌ها را، به شکل برآورد و پیش‌بینی تعداد سفرهای حاصل از انواع کاربری‌ها در سطح شهر تا مقیاس ناحیه‌های ترافیکی مد نظر قرار می‌دهد.

معاون حمل و نقل شهرداری تهران، پایان خرداد ماه سال 1400 را زمان پایان مطالعات و ارایه خروجی‌های آن به مراجع ذیربط اعلام کرد.

هاشمی در ادامه به ضرورت هماهنگی و همکاری دستگاه‌های مسوول و ذیربط در دولت، از جمله سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور و وزارت صمت و سازمان برنامه و بودجه برای مشارکت در تامین هزینه‌ها و منابع مالی مورد نیاز مترو، ناوگان حمل و نقل همگانی و نیز مساله موتورسیکلت‌ها و تبدیل آنها به موتورسیکلت‌های انژکتوری یا برقی اشاره کرد و این تعامل و همکاری را در تحقق همه برنامه‌ها و راهکارهای پیشنهادی شهرداری، هم در بخش آلودگی هوا و هم در زمینه کاهش ترافیک، بسیار حیاتی و پر اهمیت دانست.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
يکشنبه 2/9/1399 - 17:51
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: از زمان اعلام فراخوان هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی تاکنون حدود ۴۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده است، افرادی که تاکنون موفق به ارسال آثار نشدند نیز تا ۱۵ دی ماه ۹۹ فرصت دارند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، محمدحسین اسماعیلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، تصریح کرد: هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی با تکیه‌ بر تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با محوریت فرهنگ منور رضوی برگزار می‌شود.
وی افزود: از زمان اعلام فراخوان تاکنون حدود ۴۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده است، افرادی که تاکنون موفق به ارسال آثار نشدند نیز تا ۱۵ دی ماه ۹۹ فرصت دارند که اثر خود را ارسال کنند، اختتامیه جشنواره در ایام دهه مبارک فجر در قزوین برگزار و از نفرات برتر تقدیر می‌شود.
اسماعیلی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را با موضوعات اجتماعی، ارزش‌های اخلاقی، حاکمیتی و زیارت امام رضا (ع) در قالب‌های مختلف شامل عکس، عکس نوشته، ویدئو و پادکست در بخش مردمی و موشن گرافیک و اینفوگرافی، فیلم کوتاه و نماهنگ (کلیپ)، در بخش حرفه ای ارائه دهند.
وی عنوان کرد: همچنین تولیدکنندگان محتوا، آثار خود را دریکی از نرم‌افزارهای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌ها مانند آپارات، روبیکا، چارخونه، پروفایل، آخرین خبر، تماشا، نماشا، شنوتو با هشتگ #امامرضا و #امامرئوف منتشرشده، ارسال کنند.
رئیس هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی یادآور شد: در بخش عمومی به ۳۰ اثر برگزیده هر کدام ۱۰ میلیون ریال پرداخت می شود، همچنین در بخش حرفه ای نیز به نفر اول ۱۰۰ میلیون ریال، نفر دوم ۸۰ میلیون ریال و نفر سوم ۶۰ میلیون ریال هدیه نقدی پرداخت می شود.
وی در پایان تأکید کرد: آثار ارسالی بر اساس کیفیت و غنای محتوایی، تعداد بازدیدکنندگان در شبکه های اجتماعی و نظرات بازدیدکنندگان ارزیابی و داوری خواهد شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
يکشنبه 2/9/1399 - 17:40
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )معاون خدمات شهری شهرداری تهران با ابراز رضایت از اقدامات مطلوب سازمان مدیریت پسماند و ‏مناطق در آماده سازی به موقع سایت‌های برف روبی گفت: بازدید انجام شده از سایت‌های برفروبی 9 ‏منطقه حاکی از آمادگی مناطق و پشتیبانی و نظارت مطلوب سازمان پسماند است‎.‎
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند، مجتبی یزدانی پس از بازدید از ‏سایت های برفروبی مناطق 1تا 7 و 21و 22، در نشستی در محل ایستگاه پشتیبانی کوهک، ضمن ابراز ‏خشنودی از وضعیت تجهیزات، ادوات و نیروی انسانی حاضر در این ایستگاه گفت: با توجه به احتمال ‏بارش های فصلی، تجهیز به موقع سایت های برف روبی به شن های مخصوص، نیروهای برف روب و ‏خودرو و ماشین آلات مکانیزه ضروری بود‎.‎
در این بازدید شهرداران مناطق، معاونات خدمات شهری مناطق ۹گانه و علی رباطی سرپرست معاونت ‏خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند و تنی چند از کارشناسان این مجموعه انجام ‏شد، یزدانی مشارکت و تعامل شهروندان را یکی از مهمترین عوامل کاهش مشکلات در روزهای برفی ‏دانست و تصریح کرد: اقدامات مناطق در آماده سازی به موقع سایت‌های برف‌روبی مطلوب بوده اما در ‏این میان آموزش و جلب مشارکت های مردمی به منظور جذب همراهی و همدلی شهروندان در مواقع ‏بحرانی به ویژه در روزهای برفی در دستور کار سازمان مدیریت پسماند و مناطق قرار گیرد‎.‎
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به تاکید شهردار تهران در خصوص پیشگیری از هرگونه ‏غافلگیری در روزهای برفی، گفت: ضروری است سازمان مدیریت پسماند در کنار تجهیز سایت ها به ‏ماشین آلات تخصصی و تجهیزات لازم، در بزرگراه‌ها و معابر اصلی تهران، با استقرار کیسه های شن و ‏نمک به میزان لازم آمادگی برای مواجهه با برف و یخ زدگی را داشته باشد‎. ‎
علی رباطی، سرپرست معاونت خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند نیز در ادامه از ‏تکمیل تجهیز سایت های برف روبی و همچنین خدمات رسانی شبانه روزی آنها خبر داد و گفت: در ‏مجموع بیش از ٣٠٠٠ نفر نیروی خدمت رسان از جانب مناطق ٢٢ گانه با پشتیبانی سازمان درگیر ‏عملیات برفروبی هستند تا شهروندان کوچکترین مشکلی در روزهای برفی نداشته باشند‎.‎
او در ادامه با اشاره به اینکه این مجموعه دارای 5 ایستگاه پشتیبانی برای اعزام نیرو و تجهیزات به ‏مناطق است، افزود: در حال حاضر ماشین آلات تخصصی این سازمان به مناطق اعزام شده، همچنین ‏نمک و محلول مورد نیاز پیش‌بینی و تهیه و سایت های برف روبی مناطق 22 گانه برای نزولات جوی ‏به صورت کامل تجهیز شده اند‎. ‎
سرپرست معاونت خدمات شهری و امور خودرویی سازمان پسماند تجهیز کامل سایت ها ، افزایش ‏ماشین آلات تخصصی ، تعمیر و اورهال ماشین های قدیمی، استقرار اکیپ عملیات سوخت رسانی و ‏تعمیر ماشین آلات در سایت های برفروبی را از جمله اقدامات این سازمان جهت آمادگی شهر در ‏روزهای برفی اعلام کرد و اظهار داشت: این سازمان تمام تلاش خود را بکار می گیرد تا شهروندان ‏محترم خصوصا در این روزها از شادی برف بهره ببرند و درگیر مشکلات ناشی از بارش نزولات جوی ‏نشوند.‏

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
يکشنبه 2/9/1399 - 17:36
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )


مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران همزمان با موج جدید شیوع ویروس کرونا از فراهم شدن امکان انتخاب و معرفی مهندس طراح معماری به صورت برخط از طریق کارتابل شهروندی در "سامانه تهران من" خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، حامد سلیمی مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه، در خصوص امکان معرفی مهندس طراح معماری گفت: مطابق قانون نظام مهندسی ساختمان، انتخاب و معرفی مهندس طراح معماری توسط (مالک/ متقاضی) صدور پروانه صورت می گیرد، بدین جهت در راستای فرآیند هوشمندسازی و به منظور رفاه حال شهروندان تهرانی و تسریع در امور، امکان انتخاب و معرفی مهندس طراح معمار از طریق کارتابل شهروندی مالکین در "سامانه تهران من" فراهم شد؛ از این رو دیگر نیازی به مراجعه حضوری مالک نبوده و متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به سامانهurban.tehran.ir و با استفاده از نام کاربری شهروندی خود اقدام به ثبت اعتراض و دفاعیه کنند.
وی افزود: در صورتیکه متقاضی فاقد حساب کاربری شهروندی باشد، ابتدا باید در سامانه "تهران من" (my.tehran.ir) ثبت نام کرده و پس از دریافت پیامک حاوی نام کاربری و رمز ورود برای ثبت تعهدنامه صیانت از نام کاربری، به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کند.
سلیمی تأکید کرد: بعد از تأیید تعهدنامه در دفتر خدمات الکترونیک شهر، (مالک/ متقاضی) می تواند با مراجعه به سامانه urban.tehran.ir و ورود با نام کاربری شهروندی خود، اقدام به انتخاب مهندس طراح معماری کند.
وی گردش کار صدور انواع پروانه ساختمانی را سه مرحله عنوان کرد و افزود: مرحله اول: تشکیل پرونده، ثبت درخواست تا صدور نقشه، مرحله دوم: ارائه نقشه های معماری توسط مالک، صدور و پرداخت فیش عوارض و مرحله سوم: تکمیل مدارک و صدور پروانه است.
مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران گفت: متقاضیان پروانه ساختمانی می توانند مهندس طراح خود را که دارای شماره امضاء شهرسازی بوده و صلاحیت و ظرفیت لازم متناسب با پروانه ساختمانی مورد درخواست را دارد از طریق سامانه تهران من معرفی کرده و پس از تأیید وی، از سوی دفاتر خدمات الکترونیک شهر، مراحل تکمیلی صدور پروانه خود را به صورت برخط پیگیری کنند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
يکشنبه 2/9/1399 - 14:34
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از آمادگی 250 میدان و بازار میوه و تره بار برای خدمات‌رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان با توجه به اعمال محدودیت‌های کرونایی از روز گذشته خبر داد و گفت: میادین و بازارهای میوه و تره بار، 7 روز هفته در خدمت شهروندان هستند و زمان فعالیت این مراکز حتی یک ساعت هم کاهش نیافته، چرا که قرارمان این است که در روزهای سخت در کنار مردم عزیزمان باشیم.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد با اعلام اینکه وضعیت موجودی محصولات و کالاها در میادین میوه و تره بار را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کنیم تا کمبودی در عرضه انواع میوه و تره بار نداشته باشیم، افزود: علاوه بر توزیع محصولات تنظیم بازار که در اختیار میادین میوه و تره بار قرار می‌گیرد، تمام سعی خود را به عمل آورده‌ایم تا در زمینه عرضه محصولاتی همچون روغن، گوشت مرغ، تخم مرغ، گوشت قرمز و برنج نیز کمبودی نداشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه در دوره محدودیت‌های ناشی از کرونا باید به بهترین شکل ممکن، خدمات‌رسانی کرده و علاوه بر انواع میوه، سبزی و صیفی، محصولات پروتئینی مورد نیاز شهروندان را نیز تأمین کنیم، اظهار کرد: میزان عرضه گوشت مرغ را در میادین میوه و تره بار افزایش داده‌ایم و در مورد گوشت قرمز نیز هیچ مشکلی نداریم و به هر مقدار که تقاضا از سوی شهروندان وجود داشته باشد، نسبت به عرضه این محصول اقدام می‌کنیم.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر اینکه در این شرایط سخت، سفره مردم را سفره خودمان می‌دانیم و برای کوچک‌تر نشدن سبد خرید خانواده‌ها، شبانه‌روزی کار کرده و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنیم، خاطرنشان کرد: اگر در زمینه هر محصولی کمبود وجود داشته باشد، رأساً ورود کرده و مستقیماً نسبت به خرید آن محصول و توزیع آن در میادین میوه و تره بار برای آرامش خاطر و رفاه حال شهروندان اقدام می‌کنیم.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
يکشنبه 2/9/1399 - 14:20
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14441 ) ( تعداد نظرات : 49 )

شهردار منطقه ۵تهران، در حاشیه برگزاری مانور بزرگ ستاد برف روبی منطقه‌۵، گفت:‌ این مانور با بیش از 200 خودرو سبك و سنگین، خودروهای پیك آپ و همچنین كامیون‌های برف روبی برگزار شد.

محمود کلهری، افزود: هدف از برگزاری این مانور این بود كه آمادگی خود را در زمان بارش برف و باران بسنجیم

او‌ گفت: موقعیت جغرافیایی و همچنین سابقه بارش‌های برف سنگین در این منطقه موجب شد كه قبل از شروع جدی بارش های برف و باران بتوانیم با همكاری معاون خدمات شهری و سازمان پسماند شهرداری تهران امكانات خود را بررسی كنیم و امسال حتی بیشتر از سال های گذشته تجهیزات خود را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: امسال با یك هم افزایی مناسب با پلیس راهور، آتش نشانی و هلال احمر مشكلی به هنگام بارش برف نخواهیم داشت . بارش برف و باران نباید عبور و مرور شهروندان را دچار مشکل کند . مردم باید از بارش برف و باران فقط لذت ببرند.

شهردار منطقه۵ تاكید كرد: امسال تمام‌رود دره‌ها، رودخانه‌ها و مسیل‌ها لایروبی شده و كیسه‌های شن و ماسه نیز در فاصله 50 تا 100 متری در كلیه مناطق مستقر شده است.

وی همچنین درباره سایت‌های برف روبی این منطقه نیز گفت: علاوه بر راه اندازی یك سایت مركزی در هر ناحیه نیز 2 سایت مستقر كردیم كه در مجموع 14 سایت در منطقه 5 فعال است.

كلهری خاطرنشان كرد:‌ با توجه به استقرار دوربین های ترافیكی در زمان بارش‌ها به طور كامل معابر و ترافیك رصد می شود و در صورت مشاهده آب ماندگی و آب گرفتگی بلافاصله نیروهای خدمات شهری منطقه نسبت به رفع مشكل اقدام می كنند.

به گفته وی، در این مانور تمام ماشین آلات سبك و سنگین و همچنین تخصصی مرور و بررسی شد و امسال مشكلی خاصی در منطقه 5 نخواهیم داشت و از شهروندان می خواهیم درصورت ارائه پیشنهادات خود به سامانه های 137 و 1888 تماس حاصل كنند.
در آستانه شروع بارش های برف و باران مانور برف روبی شهرداری منطقه 5 تهران در بوستان ارم برگزار شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 59دقيقه قبل
يکشنبه 2/9/1399 - 14:5
  • تعداد رکورد ها : 19503