nikzad11 ( تعداد مطالب : 12 ) ( تعداد نظرات : 0 )
تهاجم فرهنگی یعنی این + عکس تاسف بار

تهاجم فرهنگی یعنی این + عکس تاسف بار

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2130روز قبل
شنبه 1/6/1393 - 20:20
nikzad11 ( تعداد مطالب : 12 ) ( تعداد نظرات : 0 )
ای کاش......

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2130روز قبل
شنبه 1/6/1393 - 20:19
nikzad11 ( تعداد مطالب : 12 ) ( تعداد نظرات : 0 )
به فکرنمازت باش مثل "شارژموبایلت!! !!!!!!!!! "

افسران - به فکرنمازت باش مثل
به فکرنمازت باش مثل شارژموبایلت!!!!!!!!!!!
باصدای اذان بلند شو مثل صدای آلارم موبایلت .....
ازانگشتات برای ذکر استفاد کن مثل صفحه کلید موبایلت ......
قرآن را همیشه بخوان مثل پیام های موبایلت ..................
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2130روز قبل
شنبه 1/6/1393 - 20:18
esfahan80 ( تعداد مطالب : 1 ) ( تعداد نظرات : 0 )

من پرسشی را با کد 1168840 ثبت کردم و به سوالم پاسخ داده شده است اما پرسشم به صورت نمایش خصوصی شده است  و هر چه رمز عبور را می زنم جواب سوالم نمی اید   از مسدولین سایت تبیان می خواهم که من را راهنمایی کنند

پاسخ مدیر ثبت مطالب 

دوست عزیز سلام. لطفا با مدیر بخش مشاوره تماس بگیرید. 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2145روز قبل
شنبه 1/6/1393 - 13:40
mansoor43 ( تعداد مطالب : 1673 ) ( تعداد نظرات : 1254 )

قــــول دادی روز دیگـــــر بر وفا عهدی کنی

کام ما تلخ است یقین برچاره اش شهدی کنی

باز دیــــدم بی وفائـــی بی وفائــــی  روز بعد

منتظـر مانده ببخشم دوست گر وعـــــدی کنی

فی البداهه: منصور مقدم 28/2/93

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1154روز قبل
يکشنبه 28/2/1393 - 16:40
میثم ومپایر ( تعداد مطالب : 5258 ) ( تعداد نظرات : 1198 )
چه کسی مسئول کشف حجاب بازیگران است؟

مسئول رفتارهای شخصی سینماگران و عوامل تلویزیون، خودشان هستند و امکان کنترل این رفتارها به‌جز برخورد قهری وجود ندارد که این‌چنین برخوردهایی نیز پیش از هر اتّفاقی، خلاف منطق و قصاص پیش از جنایت خواهد بود.

با انتشار تصاویری از یکی از بازیگران سریال کلاه پهلوی، نقدهای کنایه‌آمیزی درباره کشف حجاب این بازیگر که در سریالی در نقد کشف حجاب حضور داشته، مطرح شده و صداوسیما این گونه به چالش کشیده شده اما آیا این نقد ‌پذیرفته است و اصولاً نهادهای فرهنگی و به طور خاص سازمان صداوسیما و وزارت فرهنگ و ارشاد، مسئول چنین رفتارهایی هستند؟

پخش سریال «کلاه پهلوی» ساخته ضیاءالدین دری در تلویزیون به واسطه کیفیت نه چندان قابل قبول اثر و جزئیات و خطاهای فاحشی که در این مجموعه به نمایش درآمد، با نقدهای گسترده‌ای همراه شد؛ اما با پایان این مجموعه، قطار این نقد‌ها متوقف نشد و وقوع یک اتفاق مسوبق به سابقه، منجر به پیش کشیده شدن برخی نقدهای پیشین با بیانی متفاوت شد که کارآمدی حداقلی رسانه ملی را به چالش کشیده بود.

آن گونه که برخی رسانه‌های تخصصی در روزهای اخیر به آن اشاره داشته‌اند، حنانه شهشهانی، یکی از بازیگرانی ‌سریال کلاه پهلوی است که در خارج از کشور ضمن حرکتی که شاید فرا‌تر از کشف حجاب باشد، اقدام به انتشار تصاویری در همین رابطه کرد که جنجال آفرین شده است. در پی این جنجال، نقدهای کوتاه و کنایه‌آمیزی مطرح شد که صداوسیما توان هدایت بازیگران مجموعه‌های خود را ندارد و بنابراین چگونه می‌تواند برای کشور فرهنگ‌سازی کند؟

هرچند شهشهانی پیش از این بازیگر کودک بود و در نوجوانی نیز در فیلم‌هایی همچون «زاگرس» و تله فیلم‌های «بلند گریه کن»، «یک مشت پرعقاب» نقش‌آفرینی کرده، ‌در «کلاه پهلوی» دیده شد و مورد توجه قرار گرفت که اینها همه امری ‌انکارنکردنی است؛ اما آیا صداوسیما مسئول بررسی عقاید و زندگی شخصی تک تک عوامل مقابل دوربین و پشت دوربین آثاری است که در تلویزیون پخش می‌شود و اساساً چنین چیزی ‌پذیرفته است؟

صداوسیما و وزارت ارشاد، مسئول کشف حجاب بازیگرانند!؟
در گذشته دور چنین بررسی‌هایی می‌شد و هم اکنون نیز برای دعوت میهمانان به برنامه‌ها استعلام‌هایی توسط تهیه‌کنندگان انجام می‌شود و در خصوص تولید مجموعه‌های تلویزیونی نیز تا حدودی ملاحظات اینچنینی هست، ولی برخلاف گذشته دور ـ که شبکه‌های تلویزیونی بسیار محدود بود و طبیعتاً مجموعه‌های تلویزیونی نیز محدود‌تر و امکان کنترل و بررسی بازیگران و عوامل مجموعه‌ها وجود داشت ـ دیگر امکان چنان بررسی‌هایی وجود ندارد.
در واقع حتی اگر حراست صداوسیما درصدد برآید که تک تک عوامل برنامه‌های پخش شده در تلویزیون را دعوت کرده و مراحل گزینش سخت‌گیرانه‌ای برایشان پی گیرد و حتی پس از گزینش نیز بارها رفتار اخلاقی‌شان را ‌ارزیابی کند و ظرفیت انسانی عظیمی نیز برای چنین برنامه‌ای در اختیار مسئولان آن مجموعه قرار بگیرد، چنین بررسی‌هایی چندان اخلاقی نیست و شاید همین رویه کنونی بهتر باشد که ملاک صلاحیت اخلاقی اشخاص است، مگر آنکه عکسش ثابت شود.

جالب آنکه برخی گروه‌ها، انتظار مشابهی ‌در سال‌های اخیر از مدیران ‌وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز داشته‌اند و طبیعتاً وقتی صداوسیما نمی‌تواند چنین کند، وزارت ارشاد نیز نخواهد توانست چنین رویکردی را در پیش بگیرد و‌‌ همان گونه که گفته شد، چندان رویکرد اخلاقی نیز نیست و در گذشته همین رفتار‌ها، منجر به گریز برخی ‌سینماگران ایران از این عرصه و حضور در دیگر کشور‌ها شده و خودِ این رفتار، محرک برخی سینماگران برای خروج از مسیر طبیعی سینمای ایران بوده است.

شاید وقت آن رسیده باشد که بپذیریم مسئول رفتارهای شخصی سینماگران و عوامل تلویزیون، ‌خودشان هستند و امکان کنترل این رفتار‌ها به جز برخورد قهری وجود ندارد که اینچنین برخوردهایی نیز پیش از هر اتفاقی، خلاف منطق و قصاص پیش از جنایت خواهد بود؛ بنابراین،‌ ای کاش ضمن نقدهای فراوانی که متوجه متولیان فرهنگ است، مباحثی را پیش نکشیم که حکم آدرس غلط دادن برای حوزه فرهنگ را دارد و تنها نهادهای فرهنگی را وادار به قرار گرفتن در راهی می‌کند که به سرعت به اهالی فرهنگ آسیب وارد خواهد کرد.

"دل رهبر"

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2253روز قبل
دوشنبه 1/2/1393 - 21:18
ایران2264 ( تعداد مطالب : 3065 ) ( تعداد نظرات : 548 )
1
هنوز چند ثانیه از بیان کلمه 10 میلیون توسط ربیعی فر نگذشته بود که خشکم زد!! دولت در زندگی مردم تجسس کرده ؟ آقایان اعتدال گرا از کجا فهمیدند 10 میلیون ثروتمند در کشور وجود دارد که نیاز به یارانه ندارند؟

به گزارش گروه سیاسی"ره به ری" : اکبرمعتدلیان متنی را به "ره به ری" ارسال کرده است که خواندن آن خالی از لطف نیست.

از پخش اخبار ساعت 14 صدا و سیما به بعد، یک خبر در رسانه ها منتشر و تعجب همگان را در پی داشت.

بله ، این وزیر تعاون بود که پشت تریبون مجلس این چنین خبر داد: 10 میلیون نفر از افراد پردرآمد توسط دولت شناسایی شده اند و اگر این 10 میلیون نفر برای دریافت یارانه نقدی ثبت نام کنند حذف خواهند شد.

هنوز چند ثانیه از بیان کلمه 10 میلیون توسط علی طیب‌نیا نگذشته بود که خشکم زد!! دولت در زندگی مردم تجسس کرده ؟ آقایان اعتدال گرا از کجا فهمیدند 10 میلیون ثروتمند در کشور وجود دارد که نیاز به یارانه ندارند؟

سوال اینجاست ، بر فرض آن که ما 10 میلیون آدم ثرتمند در این مملکت داریم که هیچ گونه نیازی به یارانه ندارند و دولت "تدبیر و امید" از این موضوع خبر دارد ! پس این همه هزینه برای ان که ثبت نام دور دوم هدفمندی راه بیندازیم برای چه بود؟

آیا این درست که 10 میلیون را کنار بگذاریم ، به قشر متوسط جامعه هم بگوییم :اگر چنانچه کسی یارانه بگیرد و مشخص شود نیازمند نبوده باید سه برار بپردازد و قشر متوسط را به سمت انصراف بکشانیم !! (جالب انجاست که آقای نو بخت شب گذشته در شبکه دو سیما گفت : ما دوستانه در اختیار خود مردم گذاشته ایم ، هرکس دوست دارد ثبت نام کند و ...)

مستحقی را می شناسم که به دلیل تبلیغات سنگین صدا و سیما می گفت : نخواستیم بابا ! شماره حساب بدهید ، یارانه قبلی ها که گرفتم را هم پس دهم...

لطفا جملات زیر را جدی نگیرید ، این جملات در مورد یکی از دولت های قبلی بیان می کنم:

بعضی ها اگر در همان ایام انتخابات می گفتند چه در سر دارند ، پر واضح بود که رقیب آرا باطله هم نمی شدند.


حق ملت است که از نمایندگان شریف خود بخواهند تا پیگیر این موضوعات باشند که :

دولت تدبیر و امید از کجا فهمیده 10 میلیون نیاز به یارانه ها ندارند؟؟

2- اگر دولت می دانست 10 میلیون به یارانه نیاز ندارند ، چرا این همه هزینه برای انجام طرح ثبت نام مرحله دوم یارانه ها انجام داد.

سوال آخر برای انبساط خاطر

3-اگر خدایی ناکرده ، خدایی نکرده کسی نیازمند بوده و به دلیل تبلیغات گسترده انصراف داده و حالا فهمیده ده میلیون نفر دیگر ثروتمند بودند و شخص مذکور شامل ثرتمندان نمی باشد چه خاکی باید ، ببخشید ، چه باید بکند؟


زمان آخرین مطلب این کاربر: 1476روز قبل
جمعه 29/1/1393 - 23:15
jannatkazem ( تعداد مطالب : 1 ) ( تعداد نظرات : 0 )

بهتربود یارانه ها همه قطع میشد ولی درعوض به جوانانی که درسن 18الی25 سالگی ازدواج میکردند ماهانه مبلغ 500000 تومان کمک هزینه دراین هفت سال پرداخت می شد

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2271روز قبل
جمعه 29/1/1393 - 22:59
taranom90 ( تعداد مطالب : 1 ) ( تعداد نظرات : 0 )
سلام یه عده معتاد دور هم جمع شدن تو یه مکان  بهش میگن جلسه میشینن حرفاشونو میزنن آخرشم شروع میکنن به توهین به مقدسات و نظام جمهوری اسلامی بعدشم هرکی میره دنبال .... و خیلی مسایل دیگه که نمیشه گفتش........ به اینا میگن معتادان گمنام توی شهر نهاوند و کسیم کار بهشون نداره حالا شما این مطلب رو بزارید تو صفحه اول شاید کسی جدی کرفت
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2322روز قبل
پنج شنبه 8/12/1392 - 16:38
anghlab ( تعداد مطالب : 2429 ) ( تعداد نظرات : 346 )
سلام به همه ی شما،احتمالا" خیلی از شما ها منو یادتون نمیاد....مدتها مطلب ثبت میکردم..الان هم قصد دارم دوباره شروع کنم ولی بسیاری از کاربران قدیمی حضور ندارن... اما انشاالله که بتونم حضوری دوباره داشته باشم...در ضمن از مدیر محترم این بخش تقاضا دارم خبری از  گل یاس عزیز دریافت کنه...داره میشه 1 سال از غیبتش!!!!!!!
زمان آخرین مطلب این کاربر: 1494روز قبل
سه شنبه 6/12/1392 - 12:30
  • تعداد رکورد ها : 564