abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )


مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس هر سال ۲ بار با هدف انجام فرآیند گندزدایی تعطیل می‌شود، عدم فعالیت این تصفیه خانه را مطابق یک برنامه از پیش تعیین شده دانست
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علی پیوسته در واکنش به تذکر یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران درباره تعطیلی تصفیه خانه شهدای خلیج فارس و ایجاد مشکلات زیست محیطی در این منطقه افزود: فعالیت این تصفیه خانه ۲ بار در سال برای انجام شوک کلر یا گندزدایی، هر بار به مدت ۲ تا ۳ هفته متوقف می شود.
وی با بیان آنکه مرحله اول توقف فعالیت تصفیه خانه در ابتدای سال و زمانی که فرآیند آبگیری دریاچه به میزان یک و نیم میلیون متر مکعب می رسد، انجام می شود یادآور شد: زمان انجام مرحله دوم گندزدایی در ابتدای فصل پاییز و اواخر تابستان است که الان در همین مرحله قرار داریم.
مهندس پیوسته افزود: تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس و سایر سیستم های بازچرخانی آب دریاچه هیچ مشکلی ندارند و تذکر مطرح شده در شورا ناشی از کامل نبودن اطلاعات فنی در خصوص فرآیند گندزدایی تصفیه خانه بوده است.
وی کارکرد اصلی تصفیه خانه را تنظیم پارامتر فسفر دانست و با اشاره به اینکه براساس استانداردها میزان بالای فسفر آب ۱۳ صدم میلی گرم بر لیتر است، تاکید کرد: پایش‌های انجام شده در این زمینه مطابق مستندات موجود نشان می دهد این شاخص هم اکنون در حدود ۲ صدم درصد است که خیلی کمتر از میزان مورد اشاره می باشد.
به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، هرچه فسفر آب از میزان ۱۳ صدم درصد فراتر برود، شاهد پدیده جلبک زایی و بوی بد و نامطبوع خواهیم بود که این امر در بحث اکسیژن آب هیچ نقشی ندارد. افزایش اکسیژن در آب دریاچه از طریق فعالیت تصفیه خانه نیست و معمولا به وسیله فواره‌هایی که در دریاچه تعبیه شده یا حرکت‌هایی که ایجاد موج می‌کند مثل تردد قایق‌های موتوری انجام می‌گیرد

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
پنج شنبه 3/7/1399 - 10:30
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )


مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت ساخت املاک کوچک مقیاس در تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، کاوه حاج علی اکبری در حاشیه نشست خبری که به منظور تشریح اقدامات معاونت شهرسازی شهرداری تهران به صورت مجازی برگزار شد، در خصوص اقدامات سازمان نوسازی شهر تهران، گفت: ما در مجاورت بافت های فرسوده در حال ساخت 5000 خانه هستیم که این خانه ها در زمین های شهرداری و در مجاورت بافت فرسوده است که به نوعی پشتیبان نوسازی بافت فرسوده و اجرای سیاست خانه به جای خانه است که به نظر می رسد در سال 1400 این خانه ها نیز تحویل شود.
وی در خصوص سرانجام پیشنهاد شهرداری در خصوص ساخت خانه های کوچک مقیاس، گفت: طرح پیشنهادی شهرداری تهران در مورد ساخت املاک کوچک مقیاس سال گذشته در شورای مسکن مورد موافقت رئیس جمهور قرار گرفت و قرار شد که طرح آن تهیه شود.
حاجی علی اکبری با بیان اینکه طرح مسکن کوچک مقیاس در چند جلسه مورد بحث قرار گرفت و در نهایت شهردار تهران این طرح را به وزارت کشور فرستاد، گفت: چندین جلسه رفت و برگشت نیز در وزارت کشور با حضور معاونین شهرسازی کلانشهرها برگزار شد و نهایتا طرح به مرحله نهایی رسید و از طریق وزیر کشور به هیات وزیران ارسال شد و بر اساس آخرین پیگیری ها این طرح در کمیسیون زیربنایی دولت در حال پیگیری است.
وی افزود: محتوای این طرح دو بخش است که در بخش اول واحدهای کوچک مسکونی در همه جای شهر ساخته می شود و در قبال آن تسهیلات خاصی ارائه می شود، اما در بخش دوم مسکن کوچک در اراضی متعلق به دولت یا نهادهای دولتی و حمایتی ساخته می شود که قطعا پس از تصویب و ابلاغ این طرح کمک زیادی برای تامین مسکن می کند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
پنج شنبه 3/7/1399 - 10:24
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )

44 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در شمال تهران با هدف توسعه زیرساخت های حمل و نقل پاک و تشویق شهروندان به استفاده از دوچرخه در شمال تهران آماده سازی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار این منطقه در مراسم رکاب زنی دوچرخه سواران در روز جهانی بدون خودرو که با همکاری پلیس راهور، معاونت های ترافیک، فنی و عمرانی، اجتماعی و اداره محیط زیست وتوسعه پایدار شهرداری این منطقه روز سه شنبه اول مهر در خیابان خندان واقع در ناحیه ده این منطقه حدفاصل میدان قائم(عج) تا دانشگاه آزاد سوهانک برگزار شد با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در سند راهبردی مسیر دوچرخه سواری شهر تهران برای منطقه یک 44 کیلومتر مسیر تعیین شده که از این مقدار 6 هزار و 190 متر طول آن در 6 نقطه از منطقه آماده سازی و در مرحله رنگ آمیزی است.

وی گفت: این مسیرها تا کنون در محورهای ضلع جنوب بلوار ارتش از خیابان ازگل تا نیروی زمینی، سوهانک خیابان شهید خندان، شهرک محلاتی بلوار شاهد، ولیعصر حدفاصل شهید فلاحی تا پارک وی، شریعتی حدفاصل شهید سلیمان زاده تا پل رومی، شهید باهنراز سه راه یاسر تا دو راهی دزاشیب آماده سازی شده است و در سایر مسیرها نیز به اجرا می رسد.

موسوی فرهنگ سازی و جایگزینی حمل و نقل پاک به جای خودرو و ارتقا سطح سلامت جامعه و شهروندان به خصوص در شرایط کنونی مبارزه با ویروس کرونا را از اهم اهداف اجرای این طرح دانست و گفت: تمامی 44 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری دارای پیوستگی بین نواحی همجوار ومناطق 3 و 4 است.

گفتنی است در این برنامه تمام پروتكل های بهداشتی رعایت و برنامه های آموزشی و ورزشی شامل دوچرخه سواری ، پیاده روی ، مسابقه نقاشی دیواری با حضور کودکان و طناب کشی انجام و در پایان با تقدیر از برگزیدگان توسط شهردار منطقه به رسم یادبود به برگزیدگان جوایزی اهدا شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:55
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تشریح وضعیت سامانه‌های در حال اجرای ساماندهی گفت : سامانه های بند ۲۰، سامان بازار ، کیوسک و زنده‌گیری هم اکنون در دستور کار شرکت ساماندهی است و برای اجرای بهتر آن به هماهنگی بین مناطق نیاز داریم .

به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر سید علی مفاخریان در نشست مشترک خود با روسای اداره ساماندهی مناطق ۲۲ گانه
افزود: سامانه بند ۲۰ برای ساماندهی پرونده های مشاغل و اصناف مزاحم طراحی شده است که روند رسیدگی در آن ، با شکایت شهروندان یا شهرداری آغاز می‌شود و روسای ساماندهی در این فرایند نقش موثری دارند.

وی در ادامه اظهار کرد: سامان بازار برای تهیه بانک اطلاعاتی دستفروشان به ما کمک می‌کند چراکه ورود اطلاعات توسط دستفروشان یا نیروهای ساماندهی نواحی انجام و سپس صحت سنجی می‌شود.

وی به راه‌اندازی سامانه ساماندهی کیوسک ها اشاره کرد و افزود: اطلاعات مربوط به قرارداد، کنترل اجاره بهای معوقه، جانمایی جدید، سوابق مربوط به نوع فعالیت و اتحادیه مسئول از جمله موضوعات مربوط به کیوسک هاست که باید رصد شود و سامانه ساماندهی کیوسک‌ها می‌تواند امکان نظارت و ارزیابی را فراهم کند.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر سامانه زنده‌گیری را به عنوان یکی دیگر از پروژه های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر عنوان کرد و گفت: شهروندان با استفاده از این سامانه می توانند پیام‌های مربوط به حیوانات شهری و زنده گیری آنان را برپایه جی آی اس پیگیری کنند.

مفاخریان در نشست مشترک خود با روسای ساماندهی مناطق درباره برنامه های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در زمینه جشنواره ون‌کافه‌ها، سینما کار، خرید و فروش مجازی خودرو تبادل نظر کرد . در این نشست هم چنین مسعود استیری، معاون هماهنگی و امور مناطق و امید منتظری، مدیر سامانه بند ۲۰ که به تازگی منصوب شده اند، به حاضرین معارفه شدند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:53
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )

معاون خدمات شهری شهرداری تهران بر اجرای پروژه های اولویت دار و تحقق محور حوزه خدمات شهری در مناطق 22گانه، آمادگی های لازم برای آغاز فصل بارش ها، انجام اقدامات لازم برای جانمایی و احداث پدهای بالگرد جدید در سطح مناطق، آماده سازی شهر برای برگزاری مراسم اربعین حسینی، پیشرفت روند اجرای بازپیرایی فضای سبز خطی محور دماوند تا آزادی و... تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مجتبی یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری که با حضور عطایی مدیرکل امور خدمات شهری، معاون اجتماعی نیروی انتظامی، معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه و دیگر مدیران این حوزه برگزار شد، بر اجرای پروژه های محلی و کوچک مقیاس در سطح مناطق تاکید کرد و گفت: پروژه های اولویت دار و تحقق محور در حوزه خدمات شهری در مناطق 22گانه نیز با جدیت دنبال و اجرایی شوند. همچنین تمامی این پروژه ها در کلیه مناطق ارزیابی نهایی خواهند شد.

یزدانی در ادامه با اشاره به آغاز فصل بارش نزولات آسمانی گفت: تمامی مناطق 22گانه آمادگی های لازم را پیش از آغاز بارش ها با انجام لایروبی های مستمر و... داشته باشند تا مشکلی در این خصوص نداشته باشیم.

وی به طرح مشارکت شهرداری تهران در ساماندهی خدمات فوریت های پزشکی در شهر تهران اشاره کرد و گفت: بنابر درخواست اورژانس کشور مقرر گردیده است که در ادامه فعالیت ها و همکاری های شهرداری تهران و اورژانس، 28 پد بالگرد جدید نیز در مناطق 22گانه شهر تهران جانمایی و احداث شود.بنابراین اقدامات لازم برای جانمایی و احداث پدهای بالگرد جدید در مناطق صورت گیرد.

یزدانی بر آماده سازی سطح شهر تهران بمناسبت اربعین حسینی تاکید کرد و گفت: در جلسه ای که با حضور دکتر محمد جواد حق شناس، رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، مقرر گردید که برگزاری آئین اربعین در چهار نقطه اصلی در سطح شهر تهران و در صورت امکان نقطه پنجم در پارک سرخه حصار برگزار شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه به بازپیرایی فضای سبز خطی محور دماوند تا آزادی پرداخت و گفت: این مسیر درخت‌ کاری مناسبی نداشت لذا برنامه‌ریزی گردید که در دو سمت پیاده‌راه در این محدوده فضاهایی ایجاد شود تا امکان کاشت درخت وجود داشته باشد. با توجه به این که در حال حاضر زمان درخت کاری نیست، این کار از طریق جابه‌جایی درختان ظرف دو ماه آینده در این مسیر توسط شهرداری‌های مناطق ۹، ۱۰، ۶، ۷ و ۸ انجام می شود به شکلی که بین هشت تا ۱۰ متر در طول این محدوده درخت کاری انجام شود. ضمنا این طرح پیشرفت بسیار خوبی در مناطق فوق داشته است .

گفتنی است در این جلسه مجتبی یزدانی بر موضوعاتی چون آماده سازی شهر بمناسبت اربعین حسینی و هفته نیروی انتظامی، نگهداشت مطلوب سطح شهر تهران، اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء، جنگلکاری های اطراف تهران و... تاکید کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:35
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )

ویژه برنامه روز جهانی بدون خودرو در منطقه ۱۵ با مشارکت جوانان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۵؛ همزمان با فرا رسیدن روز جهانی بدون خودرو به همت معاونت حمل و نقل ترافیک خیابان شهید بقایی با هماهنگی پلیس راهور منطقه به محل همایش دوچرخه سواری شهروندان اختصاص پیدا کرد.

در این برنامه محمدی شهردار، معاونین فرهنگی اجتماعی، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و محیط زیست، رییس فرهنگسرای خاوران، شورایاران محله ها و شهروندان خیابان شهید بقایی حدفاصل میدان ساعت تا میدان مالک اشتر را رکاب زدند.

 همچنین در این خیابان به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی جشنواره ورزشی خیابان ورزش با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نیز برپا شد و در آن رقابت های ورزشی همچون فوتبال ، پینگ پنگ، والیبال، مسابقات دوچرخه سواری، فوتبال دستی و شطرنج برگزار شد که در پایان به افراد برتر هدایای اهدا شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:32
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )شهردار منطقه 13 از آغاز ویژه برنامه های هفته گردشگری در این منطقه خبر داد و گفت : این ویژه برنامه ها با رویکرد ارتقا فرهنگ گردشگری شهروندان تهرانی و افزایش نشاط اجتماعی در نیمه اول مهر ماه در محلات سیزده گانه این منطقه اجرایی می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده با بیان اینکه" 5 مهر ماه مصادف با 27 سپتامبر به عنوان روز جهانی گردشگری و توریسم انتخاب شده است" ، افزود: با توجه به توسعه فعالیت های سازمانی شهرداری تهران در حوزه های اجتماعی و فرهنگی ، گردشگری بخش مهمی از فعالیت های مربوط به حوزه اوقات فراغت و امور فرهنگی – اجتماعی شهری را شامل می شود که در این راستا برنامه ریزی هایی صورت گرفته است که در مناطق 22 گانه شهر تهران اجرایی می شود و منطقه 13 نیز به مناسبت پنجم مهر ماه ، فعالیت هایی را تدارک و پیش بینی کرده است .
وی ارتقا فرهنگ گردشگری شهروندان تهرانی ، آشنایی شهروندان با جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری شهر تهران ، ایجاد اشتغال و درآمد زایی برای فعالین حوزه گردشگری ، افزایش نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان ، از اهداف هفته گردشگری برشمرد و اظهار داشت : برنامه ها و فعالیت های گردشگری منطقه 13 با رعایت دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی ستاد ملی و ستاد فرماندهی مقابله با کرونا ، رعایت موازین اسلامی و قوانین و مقررات ، جلب مشارکت شهروندان و مخاطب قرار دادن گروه های اجتماعی در چهارچوب رویکرد« تهران ، شهری برای همه» ، استفاده از فناوری های نوین ارتباطی بر بستر وب با توجه به شیوع کرونا اجرایی می شود.
وی تصریح کرد : حوزه گردشگری منطقه با بهره مندی از ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری با مشارکت روابط عمومی ، زیباسازی ، سرای محلات ، کانون گردشگری ، خانه های فرهنگ ، فرهنگسرا ، مساجد ، مدارس نسبت به معرفی ظرفیت های گردشگری منطقه اقدام می کند.
شهردار منطقه نواختن زنگ گردشگری در مدارس ، تقدیر از کادر درمان و مدافعان سلامت ، تور فتوواک ، نمایشگاه مجازی عکس های منتخب از ابنیه های مختلف و تور های مجازی از جمله ویژه برنامه منطقه به مناسبت روز جهانی گردشگری اعلام کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:29
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )

اول مهر و روز جهانی بدون خودرو فرصتی بود تا اقدام مشترک سازمان ورزش، معاونت حمل و نقل و ترافیک، مناطق شهرداری و البته پلیس راهور تهران به بار نشیند و ۲۲ خیابان شهر ساعاتی به محلی برای حضور خانواده ها جهت انجام ورزش و سرگرمی تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، از ساعت ۱۶ عصر روز سه شنبه، خیابان های منتخب تهران، به جای حضور همیشگی خودرو و موتورسیکلت، تردد دوچرخه ها، گردش چرخ اسکیت و اسکوتر، هیجان فوتبال گل کوچیک، افتادن تاس شانس منچ و مارپله، پرواز توپ های بدمینتون، به رخ کشیدن آمادگی جسمانی نوجوانان در پرش از مانع و خلاصه هر آنچه شادابی و نشاط فردی و جمعی را ارمغان داشت، به خود دید و یک روز خاطره انگیز را در نخستین روز از پاییز رقم زد.

نکته مهم آنکه اتفاقات ۱۲۰دقیقه ای عصر اول مهر خیابان های منتخب شهر با رعایت همه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری و البته رعایت همه شئونات اجتماعی برگزار شد تا تجربه ای نیک از حضور خانوادگی در معابر شهر برای ورزش و سرگرمی رقم خورد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:23
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )


مدیرعامل بانک ملت همراه با عضو هیات مدیره و تعدادی از مدیران ارشد این بانک، از شرکت لوله و ماشین سازی ایران، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل در این بازدید که مرتضی نجف عضو هیات مدیره، محمود اخلاقی و سیدابوطالب دیبایی معاونان مدیرعامل، محسن مقدسی و علی اکبر صابریان مدیران امور، محمدرضا حسینی مدیر شعب منطقه سه و مریم محبوبی رییس شعبه ممتاز بازار مبل، وی را همراهی می کردند، از خطوط مختلف تولید لوله و اتصالات در این شرکت تولیدی دیدن کرد و از نزدیک با فعالیت های مختلف این شرکت۶۵ ساله آشنا شد.
مدیرعامل بانک ملت همچنین در نشست با مدیرعامل شرکت لوله و ماشین سازی ایران، آمادگی این بانک را برای حمایت مالی از چنین شرکت هایی با هدف کمک به ایجاد اشتغال اعلام کرد.
وی با اشاره به گزارش خوب ارائه شده از فعالیت های این شرکت،  اظهار داشت: خدا را شاکریم که شرکتی با بیش از ۶۰۰ نیروی انسانی، با حمایت بانک ملت توانسته است از زیان دهی به سودآوری تغییر وضعیت بدهد و هم اکنون با شرکت های خارجی رقابت کند.
دکتر بیگدلی با تاکید بر این نکته که پول همیشه به تنهایی برای رفع مشکلات چاره ساز نیست، تصریح کرد: پول در کنار مدیریت خوب می تواند مشکلات را رفع کند که این مهم در شرکت لوله و ماشین سازی ایران به خوبی نمود پیدا کرده است.
وی با تاکید بر این نکته که رونق و جهش تولید بدون تامین مالی، امکان پذیر نیست، افزود: بانک ملت به عنوان یک بانک بزرگ و قدرتمند که در سه سال گذشته حتی یک ریال نیز اضافه برداشت نداشته و حتی در مقاطعی ۵۰ درصد تسهیلات بین بانکی را تامین می کرده است، در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی، مسوولیت سنگین تری را بر عهده دارد و در همین راستا در جست و جوی واحدهای تولیدی است تا با حمایت مالی از آنها، به ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در کشور کمک کند.
مدیرعامل بانک ملت، با اشاره به این نکته که شرکت هایی همچون لوله و ماشین سازی ایران، پول بانک را به بهره وری تبدیل می کنند و باعث افزایش تولید و اشتغال می شوند، خاطرنشان کرد: بانک ملت برای تامین سرمایه ثابت یا سرمایه در گردش یا سرمایه گذاری در پروژه های آبرسانی آمادگی کامل خود را برای همکاری با این شرکت، اعلام می کند.
وی گفت: دیدن موفقیت های شرکت های تولیدی به ما برای حمایت از صنعت کشور انگیزه دوچندان می دهد و بانک ملت آماده است تا هرجا که کار خوبی انجام شده است از آن کار حمایت کند و به این حمایت ها نیز افتخار می کند.
مرتضی نجف، عضو هیات مدیره بانک ملت نیز انسجام بین مدیریت و کارکنان در شرکت لوله و ماشین سازی ایران را عامل کسب موفقیت های آن دانست و گفت: بانک آماده است تا در طرح های توسعه ای در کنار این شرکت باشد زیرا حمایت از تولید و کمک به ایجاد اشتغال را وظیفه ذاتی خود می داند.
وی با تاکید بر لزوم ارتقای کیفیت در کنار ارتقای کمیت، افزود: بی تردید، صادرات، شرکت را از نوسانات نرخ ارز مصون نگه خواهد داشت.
محمدرضا بابایی، مدیرعامل شرکت لوله و ماشین سازی ایران نیز با اشاره به شناخت خود از بانک ملت، حمایت های این بانک را از شرکت تاکنون بسیار شیرین خواند و اظهار داشت: اگر شرکت هم اکنون در تهران مدعی است، به برکت وجود بانک ملت است و این نشان دهنده اعتقاد راسخ مدیران این بانک به مشتری مداری است.
وی از شرکت لوله و ماشین سازی ایران به عنوان نخستین واحد تولیدکننده چدن در ایران و دومین واحد صنعتی پس از شرکت راه آهن در ایران نام برد و ادامه داد: ظرفیت تولید اولیه شرکت، چهار هزار تن لوله های چدن نشکن در سال است.
بابایی با بیان این نکته که بانک ملت همیشه با قدرت در کنار شرکت حضور داشته است، یادآور شد: به برکت منابع بانک ملت، هم اکنون در اوج اقتدار در این عرصه قرار داریم.
وی با قدردانی از حمایت های بانک ملت، جنگ بعدی دنیا را جنگ آب عنوان کرد و از مدیران این بانک خواست تا با تشکیل کارگروهی تخصصی، پیشنهاد ورود بانک به حوزه آب را مورد بررسی قرار دهند.
ضیایی، معاون فرماندار شهرستان اسلامشهر نیز با قدردانی از حمایت های بانک ملت، از دکتر بیگدلی درخواست کرد که به این مجموعه توجه ویژه داشته باشد تا در فازهای توسعه ای بعدی بتواند موفقیت های بیشتری کسب کند.
دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت همچنین در پایان این نشست در گفت و گو با خبرنگار صدا و سیما، اعلام کرد که اگر شرکت لوله و ماشین سازی ایران در راستای توسعه یا جا به جایی کارخانه از محل فعلی به شهرک صنعتی شمس آباد، نیاز به حمایت داشت، بانک ملت آماده است تا سرمایه ثابت یا سرمایه در گردش این شرکت را تامین کند.
وی همچنین تاکید کرد که اگر طرح دیگری هم در شهرستان اسلامشهر دارای توجیه اقتصادی بود و نیاز به منابع مالی داشت، بانک ملت نسبت به تامین مالی آن اقدام خواهد کرد.
دکتر بیگدلی در عین حال از تخصیص ۱۲۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای اعطای تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در بانک ملت خبر داد و گفت: بخشی از این تسهیلات پرداخت شده و بقیه آن نیز در حال پرداخت است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:19
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13725 ) ( تعداد نظرات : 48 )


آمار شرکت شاپرک نشان می دهد که در مرداد ماه سال جاری، بیشترین تعداد کارت اعتباری تراکنش‌دار متعلق به بانک‌ ملت بوده و این بانک در جایگاه نخست در این زمینه قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک خصوصی در شاخص بیشترین کارت برداشت تراکنش‌دار هم در جایگاه دوم و پس از بزرگ ترین بانک دولتی کشور قرار گرفته است.
بر اساس آمار و ارقام اعلامی از سوی شرکت شاپرک، جایگاه بانک ملت در شاخص بیشترین کارت هدیه و بن کارت تراکنش‌دار هم، جایگاه سوم اعلام شده است.
آمار شاپرک همچنین بیانگر آن است که بانک ملت با سهم ۱۱.۵۵ درصدی، رتبه سوم بیشترین سهم از کارت های بانکی تراکنش دار را از آن خود کرده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 11دقيقه قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:16
  • تعداد رکورد ها : 656813