abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )

در شرایطی اختلاف قیمت انواع میوه، سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار نسبت به میانگین قیمت‌های سطح شهر 35 و نیم درصد رسیده است که این تفاوت در قیمت برخی محصولات از جمله گوجه فرنگی، خیار، پرتقال و هویج که این روزها بازارشان داغ است، بیشتر به چشم می‌خورد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ در حال حاضر، قیمت گوجه فرنگی بوته‌ای در میادین 7100 تومان و گوجه فرنگی گلخانه‌ای 9300 تومان است در صورتی که میانگین قیمت گوجه فرنگی بوته‌ای در سطح شهر 12400 تومان و گوجه فرنگی گلخانه‌ای 15400 تومان است و به عبارتی، به ترتیب گوجه فرنگی بوته‌ای در میادین 43 درصد و گوجه فرنگی گلخانه‌ای 40 درصد ارزان‌تر از سطح شهر است.
این گزارش می‌افزاید، در مورد خیار نیز در حال حاضر، قیمت خیار رسمی و رویال در میادین 6500 تومان و خیار گلخانه‌ای 8200 تومان است در صورتی که میانگین قیمت خیار رسمی و رویال در سطح شهر 8700 تومان و خیارگلخانه‌ای 10700 تومان است و به عبارتی، به ترتیب خیار رسمی و رویال در میادین 25 درصد و خیار گلخانه‌ای 23 درصد ارزان‌تر از سطح شهر است.
همچنین، در مورد پرتقال نیز در حال حاضر، قیمت تامسون شمال در میادین 9700 تومان و تامسون جنوب 11 هزار تومان است در صورتی که میانگین قیمت تامسون شمال در سطح شهر 15200 تومان و تامسون جنوب 17200 تومان است و به عبارتی، قیمت تامسون شمال و جنوب در میادین 36 درصد ارزان‌تر از سطح شهر است.
گفتنی است، هویج نیز در حال حاضر، در میادین با قیمت هر کیلوگرم 6900 تومان عرضه می‌شود در صورتی که میانگین قیمت آن در سطح شهر 12600 تومان است و به عبارتی، این محصول در میادین 45 درصد ارزان‌تر از سطح شهر عرضه می‌شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 17:30
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )

سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد نسبت به ساخت المان‌های نوری در سه بخش المان‌های نوری مناسبتی، المان‌های نوری تعاملی و هوشمند و المان‌های نوری متناسب با فضاهای شهری در سطح شهر اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ این سازمان در نظر دارد نسبت به شناسایی طرح‌های پیشنهادی به منظور ساخت المان‌های نوری در سه بخش در سطح شهر اقدام کند به همین دلیل از علاقه‌مندان دعوت می‌شود در صورت تمایل طرح‌های پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ 30/9/99 به معاونت فنی و طراحی شهری این سازمان ارسال کنند.

ساخت المان‌ها مربوط به المان‌های نوری مناسبتی ؛ دهه‌ی مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نوروز 1400، المان‌های نوری تعاملی و هوشمند و المان‌های نوری متناسب با فضاهای شهری مانند دریاچه خلیج فارس، مجموعه فرهنگی تفریحی عباس آباد، بوستانهای لاله، شهر، ملت و ...است. در طراحی بافت، کاربری، موقعیت و .... فضایی مشخص باید در نظر گرفته شود.

گفتنی است؛ جهت طرح‌ها باید جانمایی پیشنهادی ارائه شود و موقعیت نیز قرارگیری باید مشخص باشد. همچنین طرح‌ها توسط کمیته تخصصی از لحاظ فنی و هنری بررسی و ارزیابی خواهند شد و به طرح‌های برگزیده هر بخش جوایزی اهدا می شود؛ در بخش المان‌های مناسبتی و متناسب با فضای شهری به طرح اول 60 میلیون ریال، طرح دوم 50 میلیون ریال ، طرح سوم 40 میلیون ریال و سایر طرح‌های برگزیده 30 میلیون ریال، در بخش المان‌های هوشمند و تعاملی طرح اول 100 میلیون ریال، طرح دوم 90 میلیون ، طرح سوم 80 میلیون ریال و سایر طرح‌های برگزیده 60 میلیون ریال اهدا خواهد شد.
در صورت تایید طرح و ایده پیشنهادی، قرارداد/دستورکار طراحی تکمیلی، تهیه نقشه‌ها و دیتیل‌های اجرایی، متره و برآورد با طراح منعقد شده و هزینه‌ی مربوطه طبق ارزیابی و نظریه کارشناسی به طراح پرداخت خواهد شد. ضمنا در صورت توانایی طراح، امکان واگذاری عملیات ساخت و نصب به وی وجود خواهد داشت.

مدل سه ‌بعدی طرح پیشنهادی باید در بستر و زمینه مورد نظر ارائه شود. ارائه نقشه‌های 2 بعدی اولیه باید با مقیاس مناسب (10/1) و جزئیات لازم مانند، متریال المان‌های پیشنهادی مشخص و فرآیند طراحی ارائه شود. برآورد تقریبی هزینه ساخت المان باید پیشنهاد شود و طرح‌ها نیز باید در برگه A3 به همراه فایل مربوطه در قالب لوح فشرده و مشخصات کامل طراح ارائه شوند. همچنین مالکیت معنوی طرح‌ها منتخب متعلق به سازمان زیباسازی شهر تهران خواهد بود.

لازم به ذکر است؛ هنرمندان باید از ارسال طرح‌های کپی خودداری کنند. طراح موظف است قبل از ارسال طرح، بررسی‌های لازم را در این خصوص انجام دهد در صورت وجود تشابه طرح ارسال شده با طرح‌های موجود داخلی یا خارج از کشور، جایزه پس گرفته خواهد شد.
حداکثر طرح قابل ارسال در هر بخش توسط هر فرد 3 طرح است. طراحان به منظور اطلاعات بیشتر و هرگونه سوال می توانند با نشانی Lighting.zibasazi@tehran.ir مکاتبه کنند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 17:25
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )

از ابتدای آذر ماه تا کنون، کمترین‌پیام ۱۳۷ با موضوع آبگرفتگی در منطقه ۱۳ به ثبت رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه گفت: با بارش نزولات آسمانی در تهران ، تلاش شبانه روزی در راستای جلوگیری از ایجاد اختلال در تردد معابر منطقه ۱۳ که یکی از اولویت های شهرداری منطقه می باشد با موفقیت کنترل شد .
وی افزود: در این راستا با تلاش صورت گرفته در معاونت ها و نواحی منطقه شهروندان کمترین مشکل در معابر سواره رو و پیاده رو را شاهد بودند و این منطقه توانست کمترین پیام ۱۳۷ با موضوع آبگرفتگی را به خود اختصاص دهد .
شهردار منطقه ۱۳ در این خصوص افزود : پیام های ۱۳۷ یکی از مناسبترین ابزار برای تشخیص و ارزیابی فعالیت های مدیریت شهری است و در این موضوع سعی شد تا در کوتاهترین زمان ممکن به پیام های درخواستی شهروندان رسیدگی و رضایت ایشان جلب شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 17:22
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )


مدیرعامل بانک ملت در پیامی، شهادت دکتر محسن فخری زاده دانشمند برجسته کشورمان و رییس فقید سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی در این پیام اظهار داشت: یاد و خاطره شهید دکتر فخری زاده هیچ گاه از اذهان مردم ایران پاک نخواهد شد.
مدیرعامل بانک ملت شهادت دکتر فخری زاده را به محضر مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده آن شهید بزرگوار تسلیت گفت و تاکید کرد: دشمنان و کوردلانی که به این اقدام ناجوانمردانه دست زدند خیلی زود از این عمل تروریستی پشیمان خواهند شد چون نه تنها به هدف خود که همان توقف کشور در عرصه علمی است نخواهند رسید بلکه با این عمل جنایتکارانه، عزم دانشمندان کشورمان برای تحقق اهداف این شهید بزرگ، مصمم تر خواهد شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 17:16
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )


مشاورعالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران از مراحل نهایی تکمیل و آماده سازی فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار بازدید میدانی به عمل آورد.
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در حالی که فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار شامل مسیرهای تندروی شمالی و جنوبی این بزرگراه حدفاصل پل تقاطع خیابان شهید مزینانی تا بزرگراه امام رضا(ع) به زودی آماده تحویل به شهروندان خواهد شد، مهندس "مصطفی کاظمی" مشاورعالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران از مراحل نهایی تکمیل و آماده سازی این مسیر 4 کیلومتری بازدید و روند پیشرفت اقدامات اجرایی را از نزدیک بررسی کرد.
در این بازدید که با حضور مهندس "صفا صبوری دیلمی" معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس "مجتبی یزدانی" معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، "وحیدرضا محمدی" شهردار منطقه 15 و تنی چند از مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از پیشرفت اقدامات اجرایی، مسیر 4 کیلومتری فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار مورد پیمایش میدانی قرار گرفت و تدابیری به منظور تسریع اقدامات باقیمانده اتخاذ شد.
مشاور عالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران در ادامه به اتفاق معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به محدوده منطقه 14 رفت تا طی بازدیدی که با حضور "علی محمد مختاری" مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران و کامبیز مصطفی پور" شهردار منطقه 14 انجام شد، اقدامات مدیریت شهری به منظور ساماندهی آرامستان ارامنه، خانه تاریخی وثوق و خانه تاریخی رئیسی را مورد پایش و بررسی قرار دهد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 17:9
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )


به منظور تردد روان خودروها، چاله های خطرساز در بزرگراه شهید همت ترمیم و رفع شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، مهدی میرزاپور شهردار ناحیه یك منطقه، با اشاره به اهمیت افزایش ایمنی تردد خودروها و کاهش تلفات ناشی از تصادفات بزرگراهی گفت: به همین منظورطی عملیات ضربتی ، از چاله های خطرآفرین در باند جنوب بزرگراه شهید همت غرب به شرق، ورودی شهرك فجر ، رفع خطر شد.
او در ادامه تصریح کرد: این عملیات به وسیله پلیت گذاری و با حضور عوامل شهرداری ناحیه یك و بامشارکت پلیس راهور اجرا شد.
شهردار ناحیه یک منطقه سه ابراز کرد: لکه‌گیری این چاله‌ها هزینه زیادی ندارد اما وجود این چاله‌ها در بزرگراه‌ها می‌تواند زمینه‌ساز بروز مشکلات شده و هزینه‌های گزافی به مردم تحمیل کند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 14:44
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه  4 تهران از برگزاری آیین اختتامیه سومین جشنواره سراسری نشان تعالی HSE شهرداری تهران خبرداد و گفت: منطقه 4 با قرار گرفتن در سطح مناطق بحرانی کلاس (A) موفق به اخذ جایگاه نخست شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران " حمیدرضا فرخی" با بیان اینکه این مراسم که به صورت وبینار برگزار شد افزود: نتایج فرایند ارزیابی سومین جشنواره سراسری نشان تعالی HSE شهرداری تهران توسط دبیرخانه نشان تعالی HSE و در 5 سطح مناطق و سازمان های بحرانی،حیات،بسیار مهم،مهم و قابل توجه اعلام شد که شهرداری منطقه 4 با قرار گرفتن در سطح مناطق بحرانی کلاس(A) موفق به اخذ جایگاه نخست و با کسب 481 امتیاز حائز دریافت نشان تعالی HSE شد.

او با اشاره به اینکه صیانت از ایمنی و سلامت شهروندان و کارکنان شهرداری از وظایف ذاتی ما می باشد افزود: امید است با توکل بر خدا بتوانیم در محورهای مدیریت، سلامت، ایمنی و محیط زیست و با پیشگیری از وقوع حوادث و آسیب ها خدمات ارزنده ای به شهر، شهروندان و کارکنان خود ارائه دهیم .

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 خاطرنشان کرد:این مراسم  با حضور رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر، شهردار تهران، معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراها، دبیر شورای عالی سامانه مدیریت HSE، شهرداران مناطق، مدیران عامل شرکت ها و روسای سازمان ها و شرکت های زیر مجموعه شهرداری تهران برگزار شد.


زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 14:42
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )

مراسم رونمایی از سامانه جدید باشگاه مشتریان فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه برگزار می‌شود.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، مراسم رونمایی از سامانه جدید باشگاه مشتریان فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با نام «دُرفا» همزمان با تاریخ 9/9/99 برگزار می‌شود. این سامانه نام مشترک باشگاه مشتریان، اپلیکیشن و شبکه تلویزیونی اینترنتی (IP-TV) فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه است. در این مراسم که به صورت مجازی برگزار می‌شود، مشخصات فنی، نحوه اجرا و کاربرد این سامانه به مشتریان معرفی خواهد شد.
صفحه رسمی رفاه در آپارات، صفحه اینستاگرام، شبکه تلویزیونی اینترنتی (سیمای رفاه) و شبکه 3 سیما به صورت زنده و همزمان از ساعت 20 تا 22 این مراسم را پوشش خواهند داد.
همچنین اجرای استندآپ حسن ریوندی کمدین و مجری، اجرای موسیقی زنده، قرعه‌کشی و اهدای جوایز ویژه شامل 9 جایزه 999 هزارتومانی و سه گوشی همراه هوشمند ویژه اعضای باشگاه مشتریان رفاه از جمله بخش‌های مختلف این ویژه‌برنامه است.
گفتنی است؛ افزایش خدمات‌رسانی به صورت مدرن در بستر اینترنت، فعالیت پررنگ در فضای مجازی با هدف پاسخگویی هرچه بهتر به مشتریان از جمله راه‌اندازی رفاه‌مارکت جهت فروش اینترنتی کالا، آغاز فعالیت شبکه تلویزیونی اینترنتی خصوصی رفاه و... از جمله اقدامات این بنگاه خصوصی اقتصادی در راستای مشتری‌مداری الکترونیکی است که در ماه‌های اخیر با راه‌اندازی روش‌های ارتباطی نوین سرعت بیشتری گرفته است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 13:18
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )

شهرداری منطقه یک در جریان ارزیابی عملکرد و شاخص های بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE، موفق به کسب رتبه برتر در بین مناطق ۲۲ گانه شهر تهران شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: در آیین اختتامیه سومین جشنواره سراسری نشان تعالی HSE مناطق ٢٢ گانه، سازمان ها و شرکت های وابسته به شهرداری تهران که در معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با حضور عضو شواری شهر، شهردار تهران، مدیران شرکت شهر سالم، سامانه HSE شهرداری تهران و مدیران دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران برگزار شد با اهدای تقدیر نامه از مناطق تقدیر و تشکر شد.

وی گفت: در ارزیابی انجام شده منطقه یک به عنوان منطقه ای پیشرو در بهره گیری از ابزارهای نوین مدیریتی شناخته شده و به منظور راهبری هر چه بهتر امور سازمانی در مقوله بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE)، این ابزارها را به خدمت گرفته و موفق به ارتقای سطح این شاخص ها در حوزه های کارکنان و پیمانکاران منطقه شده است.

شهردار منطقه یک افزود: در راستای تعهد به الزامات و استانداردهای مرتبط با این حوزه، مرکز HSE این منطقه طی سالیان اخیر، اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه جامعی را به منظور بهبود مستمر فعالیت ها به مرحله ی اجرا گذاشته است.

وی خاطر نشان ساخت: این ممیزی توسط شرکت QMS در سال گذشته صورت پذیرفت که در جریان ممیزی و ارزیابی کلیه حوزه ها، منطقه یک ضمن کسب امتیازهای برتر در اکثر شاخص ها رتبه نخست را بین سایر مناطق کسب نموده است.

موسوی موفقیت اخیر را مرهون تلاش های معاونین، مدیران و کارشناسان حوزه مذکور در منطقه دانست و از کارکنان متخصص در این حوزه تقدیر و تشکر نمود..

زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 13:6
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14502 ) ( تعداد نظرات : 49 )

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه 15 گفت: 3 خط ویژه تلفن در اداره درآمد برای رسیدگی به درخواست شهروندان به منظور تشویق آنها به استفاده از خدمات غیرحضوری اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، امیدعلی رحیم زاده با اعلام این خبر گفت: اختصاص این خطوط به منظور سلامت شهروندان در دوران کرونا،كاهش تردد های غیر ضروری و حجم مراجعات حضوری به اداره درآمد و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی به اجرا در می آید.

او با اشاره به اینکه کارشناسان این اداره تا پایان ساعات اداری پاسخگوی تلفن هستند، افزود: شهروندان می توانند درخواست ها و سوالات خود را درباره نحوه محاسبه و پرداخت عوارض های پسماند نوسازی، کسب و پیشه تلفنی پیگیری کنند و کارشناسان به آن پاسخ دهند.

برپایه این گزارش؛ شهروندان می توانند سوالات و درخواست های خود با موضوع عوارض نوسازی را از طریق شماره 96023170، سوالات در ارتباط با درآمد عمومی و امور مربوط به شهرسازی را از طریق شماره 96023162 و سوالات مربوط به عوارض کسب و پیشه، راهنمایی در تمام زمینه های امور درآمدی، کنترل میزان بدهی و راهنمای پرداخت با معاون اداره با شماره 96023175 مطرح کنند.زمان آخرین مطلب این کاربر: 16دقيقه قبل
يکشنبه 9/9/1399 - 13:2
  • تعداد رکورد ها : 658357