باشگاه کاربران
دومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان در راستای ترویج فرهنگ حسینی و پاسداشت حماسه عاشورا و ایام ماه محرم و صفر، دومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست را برگزار می‌نماید.
مسابقه در راه یاری حسین (ع)
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران باوفای ایشان، مسابقه در راه یاری حسین (ع) را برگزار می‌نماید.
نرم افزار مبدل فرمت های ویدیویی + پرتابل
نرم افزار WONDERSHARE VIDEO CONVERTER ابزاری برای تبدیل انواع فایل های ویدیویی به یکدیگر است. این نرم افزار اکثر فایل های صوتی و تصویری را به فرمت های دلخواه تبدیل می کند و شاید فرمت شناخته شده ای نیست که این نرم افزار قادر نباشد آن را تبدیل کند.
منتخبین دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان، در راستای اهداف فرهنگی و اطلاع رسانی خود و به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، دومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.
گروه زندگی
7 عامل خطر سکته مغزی در خانم‌ها
امروزه در سرتاسر جهان سکته مغزی یکی از مهم‌ترین عوامل مرگ‌ومیر در خانم‌ها محسوب می‌شود. عوامل متعددی در بروز این مشکل فلج کننده وجود دارد. برخی عوامل خطر سکته مغزی در خانم‌ها و آقایان متفاوت است. بنابراین خانم‌ها باید به برخی عوامل بیشتر دقت کنند. در این مطلب هفت مورد از این عوامل مهم را ذکر می‌کنیم.
گروه فرهنگ
مستندهایی از جنس پول و پورن
مدتی است مستندهای اجتماعی با ورود به موضوعاتی که زمانی اسم بردن از آن هم خط قرمز محسوب می‌شد در حال تولید است. مستندهایی که به موضوعات روز جامعه می‌پردازد، اما همچنان پذیرش عمومی برای دریافت آنها وجود ندارد.
گروه جامعه
مبارزه‌ی مسلحانه برای ایجاد حکومت اسلامی
حزب ملل اسلامی سال ۱۳۴۴ توسط سیدکاظم موسوی بجنوردی جهت براندازی رژیم شاه با مشی اسلامی و روش عملیات مسلحانه پایه‌گذار شد. مدتی بعد با بازداشت یکی از اعضا و لو رفتن تشکیلات و عملیات، یک به یک اعضا بازداشت شدند. با اعلام حکم اعدام برای کاظم موسوی بجنوردی و زندان‌های طویل‌المدت برای اعضای حزب توسط دادگاه نظامی روند ماجرا تغییر کرد...
مرکز یادگیری
تربيت دانش آموزان بدون همسويي خانواده و مدرسه امكان پذير نيست
وزيرآموزش و پرورش درآئين بزرگداشت هفته پيوند اوليا و مربيان گفت: تربيت دانش آموزان بدون همگرايي و همسويي خانواده و مدرسه امكان پذيرنيست.
کاغذ سنگ
کاغذ کلمه‌ ای است پارسی و ذکر این لغت یا «ورق» در کتب قدیمی عربی بسیار فراوان دیده می‌شود.
کمپلکس های (CDK)
فعالیت سایکلین- CDKها با اتصال سایکلین، فسفریلاسیون و اتصال پروتئین های مهار کننده می تواند کنترل شود.
بررسی اثر گذاری عصاره سنجد تلخ بر میزان رشد گیاه
هدف دانش آموزان از پژوهش حاضر بررسی اثرات محافظتی سنجد تلخ و خنثی نمودن اثرات WIFI با استفاده از مصرف این گیاه است...
حوزه و اندیشه
توصیه آیت الله العظمی سبحانی به طلاب جوان
انسان پس از پیری از هر عملی همانند آموزش، عبادت و ... باز می ماند؛ اما اگر از قبل سرمایه داشته باشد، در دوران پیری نیز از همان سرمایه استفاده خواهد کرد.
آیت الله نوری همدانی؛ برجام فتح الفتوح نبود
مدتی آمریکا و اروپا را در کشور بزک کردند تا قراردادی با آنان بسته شود؛ در حالی خداوند در آیه ۱۱ سوره هود فرموده که به ظالمین اعتماد نکنید
فراخوان ثبت نام مرحله پنجم شناسایی استعدادهای برتر حوزه های علمیه
فراخوان ثبت نام مرحله پنجم شناسایی استعدادهای برتر حوزه های علمیه تا ۳۰ آبان ماه اعلام شد.
سادگی و فریب برخی دولت مردان موجب گستاخی ترامپ شد
حجت الاسلام والمسلمین زمانی با بیان این که سادگی و فریب برخی دولت مردان موجب گستاخی ترامپ شد گفت: صلابت، اقتدار و شفافیت مواضع رهبری نظام،حوزه های علمیه، مسئولین انقلابی نظام نشان داد،
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین